ווסט האם יונייטד: 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏17/6/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בועז, חימנז לא ממש יעיל באגף. הוא פליימייקר קלאסי. משהו בין דקו לקאקה מבחינת המיקום על המגרש.

2. Claret&Blue Member

אנחנו משחקים בשיטת היהלום ואני בטוח שחימנז יתאים לאחד הצדדים בקישור. לפי מה שהבנתי הוא בכלל לא אוהב לחזור אחורה ככה שזולה בטח יעדיף אותו כחלוץ שני יחד עם קול(כמובן בהנחה שיגיע בסופו של דבר).

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתם משחקים ביהלום, הוא אמור לשחק מאחורי החלוצים (בדומה לדקו), או בתור חלוץ שני (בסגנון שקאקה היה משחק לפעמים). כל תיפקוד אחר יהווה ביזבוז.

4. Claret&Blue Member

אני מסכים אבל ראיתי מה זולה מוציא משני השחקנים הצדדים בקישור ואיך הם חותכים לאמצע ככה שלא אתפלא אם שם הוא ישחק. יש בכלל חדש איתו? איפה העסקה עומדת לפי הדיווחים באיטליה?

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה עם מיקום בצדדים היא יותר בעיה של אורך מאשר של רוחב. לשחק בצד במערך יהלום זה רחוק מדי מהשער בשבילו. אני יכול לדמיין אותו חותך לאמצע, אבל רק בתור קיצוני מאוד התקפי - משהו שרואים במערך 4-2-3-1 למשל או 4-3-3. חימנז הוא מהשחקנים האלה שעוברים מגן אחד ואז משאירים שחקן מול שוער - קשה לעשות את זה מהאגף במערך יהלום. אני לא רואה אותו מסתדר עם האגפים הדינמיים באנגליה.

לא ראיתי שום איזכור להעברה מאז שכל העניין יצא לאוויר העולם לפני כמה ימים.

6. בועז Member

זה בהחלט הרושם שקיבלתי ממה שאומרים עליו, אתה מחזק את התהייה שלי- האם זולה מביא אותו כדי לשחק באגף, או שמא, אנחנו הולכים להיפרד מאחד מכוכבי הקבוצה.
    אני חושש מאוד שהסיבה שבגללה חימנז מגיע (בהנחה וייאיש את עמדת ה10 מאחורי החלוצים) משמעותה עזיבה של מארק נובל(ארסנל רוצה אותו , ונראה כמו העברה הגיונית מאוד).מקווה שיש מקום על הדשא גם לנובל וגם לו לשחק יחדיו כדורגל התקפי ותוסס.

לגבי חימנז והיכולת שלו-
    סומך על הצוות של נאני&זולה לא ליפול על עוד פלופ מאיטליה(כמו שנפלו עם DDM).

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5397912,00.html

חימנז יגיע בהשאלה עד סוף העונה. אני חושב שהוא יתברר כיופי של החתמה, ממה שראיתי ממנו הוא יכול לתרום הרבה לפטישים בעיקר בסגנון המשחק החדש שמנחילים זולה וקלארק.

8. Claret&Blue Member

מצוין. חבל שמאנסיני לא בא איתו בסופו של דבר, אבל אני מאמין שחימנז יכול לעזור לנו מאוד בהנעת הכדור ויהיה מעניין מאוד לראות לאן זולה מייעד אותו.
    יש שמועות חזקות שמקשרות את דינו לסטוק, ועם כל האהבה שלי אליו וכל הפוטנציאל שיש בו אני חושב שאם המחיר הוא מעל 8 מיליון פאונד צריך להסכים ולשלוח אותו למיטת הפצועים בסטוק. אם נצליח להביא שני חלוצים ומגן ימני אני אהיה מרוצה מאוד, זה חודש קריטי עבורינו כמועדון.

9. בועז Member

כשהעשירים קונים מכל הבא ליד זה מפחיד מאוד. אנחנו גם ככה מועדון צנוע בהיבט הכלכלי, עם בעלים חדשים שלא ששים להשקיע את כספם ומכעיס ומגעיל אותי שגם העונה לא נצליח להתרומם מעל למרכז הטבלה(ולא באשמתניו אלא באשמת הטייקונים מסיטי,פומפי,סנדרלנד והכסף של טוטנהאם).

לגבי הסיפור אשטון-סטוק, אני באמת אוהב את אשטון כמוך דניאל, ובכל זאת הייתי מעדיף שבאם נמכור אותו, נצליח לרכוש חלוץ שאשכרה ישחק כדורגל.
    אשטון-קול יכול להיות נפלא אם שניהם בכושר משחק, לצערי אני לא רואה את אשטון חוזר לימיו היפים ולכן עדיף למכור ולקנות בכסף הזה חלוץ מצויין אחר.
    ואני מאוד מקווה שזה לא יהיה באלוטלי!!

חימנז, ברוך הבא למועדון, הלוואי ואנחנו נהיה המקום בו הוא סוף סוף יפרח!
    ד"א ,בראיון שלו באתר הרשמי הוא אמר שאחת הסיבות המרכזיות להגעה שלו הייתה זולה.
    המנג'ר הזה הוא פשוט נכס למועדון ואני מקווה שהוא יישאר לעוד המון שנים.

10. Nayim Member

אוי באמת.שטבז ומסצ'ראנו הגיעו אליכם גם חשבת ככה?,די לצביעות.הרי אם יקנו אתכם איזה עבדאללה מהמפרץ זה כבר לא יהיה מכעיס ומגעיל.

יאללה יאללה.

מסור ד"ש לדמאיו.

11. בועז Member

צביעות? מאיפה אתה יודע איך הרגשתי כשהארגנטינאים הגיעו?
    וזה ששניהם הגיעו(על שניהם יחד שולם 1/6 מהסכום שאתם שילמתם על בנטלי ובנט יחד) לא שינה את פנינו, אנחנו עדיין מייצרים כוכבים שבעתיד יהיו שחקני נבחרת אנגליה, זאת לעומת שאר קבוצות שרק קונות אותם(למי יש זמן בימינו לחכות שילד בן 16 יתפתח?).

כשיקנו אותנו, אם יקנו אותנו, אוכל להגיד שזה היה רק כדי לשרוד בטירוף הכלכלי הזה, יש קבוצות שמגיע לאוהדים שלהן לגעת בהצלחה סוף סוף, ווסטהאם זה מועדון כזה ואם נרכש אני מבטיח לך ולשאר חובבי הענף שלא כל כך מבינים בו, שלעולם לא נאבד את זהותנו

12. Claret&Blue Member

שקט לא אופייני מסביב למועדון בימים האחרונים, כשהראיון עם דאקסברי בקאמב הוא הדבר המעניין היחיד. הבשורות שקיבלנו ממנו הן שאשטון לא יעזוב לסטוק למרות שקושר אליהם חזק, ובטח לא תמורת 10 מיליון פאונד כמו שנכתב בעיתונים. מאנסיני קרוב מאוד לחתימה לדבריו אבל יש לנו כמה אופציות במקרה והוא לא מגיע בסופו של דבר. הוא אמר שאפשר לצפות לשני שחקנים נוספים מעבר לחימנז, שאמור להיות שחקן חשוב מאוד השנה וזולה בונה עליו את הקבוצה. כמו כן רכשים יהיו רק מהעונה הבאה, השנה נסתפק בהשאלות עם אופציה לרכישה.

13. קינג לדלי Member

הוא לא הזכיר משהו על טוטנהאם ואוטובוס ?

14. בועז Member

קצת מדאיג מה שקורה עם הקבוצה. אם מסתכלים על הטבלה בצורה אובייקטיבית אפשר לראות ששמונה הקבוצות שסיימו מעלינו בעונה שעברה, סביר להניח שתסיימנה גם העונה מעלינו.
    עם ההתחזקות הכלכלית של פורטסמות', סנדרלנד וסיטי(שלוש קבוצות שסיימו מתחתינו) אפשר בהחלט לחשוש שההתקדמות תיעצר, במיוחד אם מסתכלים על דבריו של דקסברי שאומר שזו הולכת להיות עונה פיננסית.

לדלי קינג, דקסברי כן אמר כמה דברים על טוטנהאם, בין היתר זכה בהרבה הערכה מחדש בקרב האוהדים כשאמר חד וחלק:
    "אנחנו לא מוכרים יותר לטוטנהאם. אין סיבה שנמכור למי שהיא היריבה הגדולה ביותר שלנו".
    על אוטובוסים הוא לא דיבר....

15. קינג לדלי Member

שוב אמר את זה ???
    כנראה שזה עושה לכם כל כך טוב שרק על זה אתם צריכים להוציא אוטובוס.

פאתטיים.
    הבית"ר טוברוק של אנגליה.