ווסט האם יונייטד: 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏17/6/09.

1. Claret&Blue Member

מה קרה רדנאפ הצליח לעבור רבע שעה שלמה בלי לדבר עם התקשורת אז השתעממת? אני בטוח שייצא עוד מעט DVD של ניצחון במשחק אימון שיעשה לכם טוב על הלב...

ועכשיו לענייני המבוגרים: דני גאבידון הפצוע התמידי חוזר לאימונים מלאים אחרי סדרת פציעות מסתורית שהשביתה אותו במשך 18 חודשים. לא יודע אם נשאר זכר לשחקן שאנחנו מכירים אבל אם כן זה רווח גדול לקבל אותו בחזרה, במיוחד כשקולינס מקושר לסטוק סיטי בימים האחרונים.
    עוד חדשות מגיעות מגזרת ניל ששוקל את ההצעה לקצץ בשכר בחיוב ועל אף ששוחרר מהמועדון עושה רושם שימשיך עוד עונה אחת לפחות, וכך ישמור גם על סרט הקפטן שהוא הרוויח בשנתיים וחצי שלו אצלנו.

החדשות הכי טובות מגיעות מכיוון האקדמיה, שם פס הייצור של טוני קאר לא נח לרגע. המאמן האגדי כבר סימן חמישה שחקנים שלדעתו יכולים לעשות את זה ולהפוך למקצוענים ברמה הגבוהה ביותר, ואלה שמות:
    מאטי פריי(בלם, קפטן הנוער), טוני ברוקס(מגן/בלם), אולי לי(קשר), אנתוני אדגר(חלוץ) ודניאל קירנס(קיצוני). ארבעת הראשונים כבר האריכו חוזים בהמלצתו של טוני קאר, והחמישי צפוי לעשות זאת כשיחזור ממולדתו צפון אירלנד. קאר מאמין כאמור שהילדים שלו יוכלו להתחקות אחר סטאניסלס, נובל, קוליסון וטומקינס ולבסס את מעמדם בסגל הקבוצה הבוגרת, אבל רק דרך עבודה קשה. יהיה מעניין ומרגש כמו תמיד.

2. בועז Member

נערך.

דניאל, שמחתי לקרוא על גבידון, למרות שאני לא חושב שנראה אותו חוזר להיות שחקן משמעותי אי פעם. הבחור החלים במשך שנה וחצי מפציעה ולך תדע מה קיבלנו חזרה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/09
  3. קינג לדלי Member

בועזון,תמיד הייתי קטנוני ושוב הוכחת את זה.
    אני יודע שאני מצליח להוציא אותך מהכלים אבל לא ידעתי עד כמה...
    כנראה שההפסדים האחרונים לספרס קשים לכם הרבה יותר משהם משמחים אותנו.
    אנחנו כולה ניצחנו את ווסטהאם ואתם הפסדתם לטוטנהאם,טוטנהאם הוטספר וכאן כל ההבדל...

הזמנת אוטובוסים לטיולים וסיורים בארץ
    50 שנות עשייה, התנסות והתמדה בענף התיירות והנופש, לישראלים ולתיירים מחו"ל כאחד, הפכו את חברת "אגד תיור ונופש" למותג תיירותי מוביל בישראל

מוקד ארצי להזמנת אוטובוסים וסיורים מודרכים

1-700-70-75-75

4. raanana4ever Member

אם מסתכלים על מצבנו בצורה אובייקטיבית, אין שום סיבה שלא נטפס בטבלה בעונה הבאה.
    אז מה אם פומפי וסנדרלנד הולכות להוציא כספים? זולה לימד את כולם שכסף זה לא מדד לכלום, ודווקא עם שחקנים צעירים ומושאלים אנונימיים בנה קבוצה שהציגה כדורגל מהיפים בליגה, וגרמה סופסוף לכל אוהדי ווסט האם באשר הם להתאחד מאחורי המועדון אחרי הרבה שנים.
    עונה פיננסית? מאיפה הבאת את זה? דאקסברי אמר שבתום העונה הזו יסגרו החובות של ווסט האם ואז הם יוכלו להרשות לעצמם רכש, בנתיים הם מסתפקים בהשאלות איכותיות כמו חימנז ואולי גם מנסיני, שחקנים בינלאומיים מאינטר, כשבעונה הבאה תמומש האופציה עליהם. עונה פיננסית? לא זו ההגדרה, ממש לא.

אני לא מבין איך כשהמועדון במצב בריא כ"כ, עם צוות אימון מוערך כ"כ וכשכל המדדים מצביעים רק למעלה, אתה מסוגל לראות כ"כ הרבה שלילי באופק.

5. Claret&Blue Member

לא יודע עד כמה המצב שלנו בריא. מצב יציב, אמור להספיק בהחלט למרכז טבלה אבל קשה שלא לדאוג אחרי שהרבה מהיריבות פותחות את הארנק. אני בהחלט מאמין שעם סגל כשיר ומלא אנחנו יכולים לעשות דברים יפים אבל לצערי הרב לא הייתה לנו עונה כזו בשנים האחרונות, ועם ההצהרות של זולה ודאקסברי שהסגל אמור להכיל 21 שחקנים אני רואה מצב שנזרוק את הצעירים למים הקרים בעקבות פציעות כאלו ואחרות. אנחנו צריכים להביא עוד שני שחקנים, אין לי ספק בכלל, ואם נעשה את זה ונביא חלוץ ומגן המצב יהיה הרבה יותר טוב.

6. בועז Member

אני אקח בכל יום נתון את התחושה של ההקלה שהרגשתי כשראיתי את מצבנו באמצע העונה אחרי שהייתי חרד שנאבק בתחתית,
    מאשר את תחושת הזחיחות והשאננות שבסופו של דבר תוכל להוביל למכה כואבת פי שתיים במקרה ואכן היו אלו חלומות באסמפיה.
    אני חושב שאני לא היחיד שנמאס לו להפריח בועות...

כרגע אנחנו לא במצב של לזלזל באף אחד וזה שאני דואג לעתיד לא אומר שאינני מאמין שאפשר..
    כמו שאמרת, כולנו עומדים מאחורי זולה ומחזיקים בדעה אחת, הוא הציל את המועדון שלנו ברמה המקצועית ונתן לכולם תקווה שאפשר להיות גם יפים וגם טובים.

7. Nayim Member

מה נס טוברוק מה?
    עד שהתרגלתי לדמאיו ובית דני.
    מה יש בטוברוק? מי היושב ראש שלהם? גבי עמרני?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/00/Gabi_Amrani.Xxx/250px-Gabi_Amrani.Xxx

8. raanana4ever Member

אם אנחנו לא שואפים לצמרת מה אנחנו עושים פה בכלל?
    להיות שמח כל עונה מזה שאנחנו לא בתחתית? אני לא קונה את זה.
    לעולם לא נפסיק להפריח בועות, אחרת מה אנחנו עושים פה, מה הטעם בהשתתפות אם אין לך שאיפות לנצח, אלא רק לשרוד. להפסיק להפריח בועות? זה נוגד את הטבע שלנו. תמיד שואפים לשחק הכי יפה ולהבקיע הכי הרבה, ואם קלארק יצליח לגרום לנו לא לספוג הכי הרבה, אולי עוד נגיע לצמרת. זולה מסוגל.

9. אבו Member

10. KirkH Member

הוא חוזר, איפה הקטע של החבל?

11. George Best Member

גם אני לא הבנתי איפה הקטע של ה "חבל".
    אולי אבו חשב בטעות שגבידון פרש...

12. בועז Member

http://img398.imageshack.us/img398/3461/manciniatlcy060709.Xxx

מנצ'יני צולם אתמול בכניסה לשדה התעופה בלונדון(עם אוהדת כונפה שלנו).
    שמועות אומרות שהוא כבר שבועיים סגור ואתמול הוא הגיע כדי לסגור סופית את ההעברה!
    מרגש!!!

13. Claret&Blue Member

אם הוא באמת מגיע זו החתמה אדירה עבורינו, נצטרך עוד חלוץ ושחקן הגנה ונהיה מסודרים מבחינתי. אני לא רוצה לפתח ציפיות אז אני אקח את זה בעירבון מוגבל, נחכה לאישור באתר הרשמי. ניל בינתיים ממשיך לשקול את ההצעה המופחתת שקיבל מאיתנו אבל מביע רצון להישאר ולשמור על תפקידו כקפטן. האמת היא שאם הוא נשאר אז אין צורך בעוד שחקן הגנה לדעתי.

כמה שינויי מספרים צפויים לעונה הקרובה: אפסון עובר ל-5, אילונגה ל-23, טומקינס 24, קוליסון 25 וסטאניסלס 30. חימנז אמור לקבל את החולצה מספר 11.

14. בועז Member

שפילד יונייטד שיתפה את פדי קני בחצי הגמר הצ'מפיונשיפ והדיחה את פרסטון כזכור.
    עכשיו, מסתבר, שפדי קני נבדק אחרי המשחק ותוצאות בדיקת הסמים הראו תשובה חיובית.
    עכשיו פרסטון מתכוונת לתבוע!!
    אדיר!!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/09
  15. raanana4ever Member

מדברים רק על זה שצריך עוד חלוץ ומגן, אני היחיד שחושב שכדאי מאוד להביא קשר אחורי כגיבוי לפארקר? בעונה שעברה היה את מאלינס ומינואר את קובאץ', לדעתי חובה להביא מישהו חדש למשבצת הזאת. פארקר לא שחקן נטול פציעות והאופציה שספקטור רחוק פציעה אחת מהעמדה הזאת, עם כל החיבה לספקטור, היא לא סימן טוב.

אם מנסיני אכן יחתום, לדברי זולה(שכבר כמה שבועות לא חושש לדבר על זה שהוא מצפה למנסיני ומחכה רק שיגיד לו "כן"), אנחנו רצים לאירופה בתנאי שההרכב נשאר בריא. זה יראה בערך ככה:

גרין
    אילונגה-אפסון-טומקינס-ניל(אם לא ישאר יגיע רכש)

קוליסון/נובל-פארקר-ברהאמי

מנסיני-חימנז

קול/אשטון

מי שראה אותנו קצת בעונה שעברה, וכמה שהרגשנו בחסרונם של ברהאמי וקוליסון האדירים, יכול לדמיין איך יראה הרכב כזה על הדשא, כשזולה הוכיח שהוא תמיד מוציא 200% מהשחקנים שלו.(אפילו מאפס בשם לואיס בואה מורטה).

מעניין לראות מה זולה יעשה בחוד כשאשטון יחזור לשחק, קול הרוויח מעמד של באנקר בהרכב, ולעומת זאת כולנו זוכרים איזה חלוץ רחבה איכותי אשטון.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/09