ווסט האם יונייטד: 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏17/6/09.

1. Claret&Blue Member

היום משחק אימון ראשון לעונה הקרובה מול גרייז. צפויים להעלות הרכב חזק יחסית, חוץ מברהאמי שעדיין פצוע. סיכוי קלוש מאוד שחימנז ישחק אבל בכל זאת קיימת התרגשות לראות את כל השחקנים שוב. מעניין יהיה לראות איך אשטון חזר מהפציעה שלו והאם ישתף פעולה עם קול.
    חוץ מזה אני מקווה שהשבוע נראה התקדמות עם מנסיני או אחד מהשחקנים האחרים שאנחנו רוצים להביא.

2. בועז Member

קצת מדאיג השקט הזה בגזרת החלוצים. ישנם דיבורים רציניים מאוד על כך שאשטון קרוב לסיכום בסטוק, מה שעשוי להוותיר אותנו עם קרלטון קול כחלוץ הבודד.
    אין לי ספק שזולה מייעד את עמדת החלוץ השני לחימנז, ובכל זאת, גם איתו ועם אשטון בסגל זה עדיין מעט מדי.
    חייבים להביא חלוץ באופן מידיי. המשחק אגב היום בשעה 17:00.

3. Hammers Fan Member

היו'ר של סטוק הבהיר שאשטון הוא לא יותר משם שנזרק באוויר ושהדברים רחוקים מלהיות מסוכמים כפי שנטען בתקשורת. גם קשה לי מאוד להאמין שסטוק מסוגלת לעמוד בשכר העצום של אשטון, שחתם על החוזה החדש שלו לפני הנפילה של האיסלנדים...

גם אני מקווה שלא נסתפק בחימנז בחזרת החלוצים. מעבר לזה שהוא לא חלוץ טבעי, אסור לנו לסמוך על אשטון כחלוץ סגל, חייבים להביא חלוץ ציר טוב כדי לדחוף את קול בצורה רצינית.

4. Claret&Blue Member

המשחק הסתיים בניצחון שלנו 2-1, שערים של זיבון היינז וכריסטיאן מונטאנו הצעירים. משחק די משעמם לפי הדיווחים אבל אחד רוברט הול קיבל עשרים דקות בסיום והגיע לשלושה מצבים מול השוער. הבחור בן 15 וכבר משחק בU-17 של אנגליה.

5. בועז Member

מעניין

גם בטרום העונה שעברה זיבון היינס היה אחד השמות הבולטים ברשימות הכובשים. מקווה לראות אותו יותר.

6. Irons Member

לגבי החלוצים, חבל לי מאוד שפספסנו את פורטונה (שלפי הדיווחים היינו מעוניינים בו).
    הבחור הראה בעונה שעברה בווסט ברום ניצוצות ולטעמי יכל להיות חלוץ רביעי מעולה אצלנו.
    בכל אופן אני סומך על זולה שיימצא את הבחור המתאים.
    מה שבכל זאת קצת מדאיג אותי זה שאנחנו לא מוכרים שחקנים, לא חסרים שחקנים שלא נחוצים ואפשר לעשות עליהם קופה יפה. יהיה לי מאוד חבל אם נצא ממועד ההעברות הזה בלי לרכוש שחקן (לא בהשאלה) כי ככה לא נתקדם.

7. KirkH Member

אם רציתם שמות - אני שומע את זה של הנסיך..

לא יודע עד כמה רציני זה, אבל לדעתי, פחות או יותר השחקן האולטימטיבי מבחינתכם לרצות. קודם כל, נטול אגו. בא לעבוד בשביל הקבוצה. הוא משלים בצורה נפלאה את ברונו מבחינת ארסנל התכונות של חלוץ. הוא טכני, הוא חכם, הוא שורף את הדשא בריצות אחרי שחקני ההגנה. והוא נשמע לי די רעב לחזור לפרמיירליג כדי להוכיח שעוד יש לו כדורגל ברגליים.

לא יודע לגבי המחיר והסבירות. אבל באמת אחלה שמועה מבחינתכם.

8. Irons Member

עקרונית כן, מסכים איתך. גודיונסן (אליו התכוונת בנסיך נכון?) יכול להיות רכש אדיר לעמדה הזו, אבל אני כמעט בטוח שחימנז בא למלות את תפקיד החלוץ השני. לא יודע למה, סוג של תחושה.
    אני מניח שגודיונסן לא יבוא לספסל ובצדק, ולכן אני לא חושב שיבוא.
    אגב, שמתם לב שכל חלוץ שמקושר אלינו מקושר גם לפולהאם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. קינג לדלי Member

השאלה היא האם כל התכונות שציינת עדיין קיימות...
    מהיר אף פעם לא היה ולרדוף אחרי שחקנים נראה לי שכבר אין לו חשק אחרי כל מה שעבר ובגיל כזה.
    לאיטיות שלו הייתה חלק מהמעבר שלו מחלוץ לקישור אבל גם לשכל שלו.

יכול להתברר כרכישה גרועה של שחקן עייף שנוטה להיפצע בגלל הגיל או של שחקן שיתרום משכלו.

10. בועז Member

גודיונסן יהיה החתמה לעונה אחת או שתיים, אנחנו גם ככה לא הולכים לפתוח את הארנק ורוב הסיכויים שאם יגיעו שחקנים, הם יגיעו במסגרת של השאלה ולא רכישה.
    אני מסכים שהוא יכול להיות פרטנר מצויין לקרלטון קול, אבל האם שווה להוציא כסף על שחקן לעונה או שתיים? לא חושב.

irons ברוך הבא, למה שלא תציג את עצמך לכולם?

11. Hammers Fan Member

למען האמת אני לא כל כך מתלהב מהרעיון של גודיונסן. זה סוג של צעד אחורנית בפרוייקט של זולה - שחקן מעבר לשיא שיכול לתת מקסימום שנתיים עד שנצטרך למצוא תחליף וגם זה ילווה בפציעות שהיו לנו לרועץ בשתי העונות האחרונות. קצת מזכיר את ההחתמות של ליונברג וסולאנו - נתנו עונה טובה, אבל בהתחשב במשכורות המנופחות, הפציעות והיעדר עתיד ארוך טווח זה אף פעם לא נראה חכם מבחינתנו...

כל כך חבל שלא הצלחנו להביא את דניאל סטאריג', בדיוק השחקן שהיה יכול להשתלב בחממת הצעירים שמתפתחת לה בבויילן.

אין לי מושג אם להיות מרוצה או מודאג שאין כמעט שמועות בגזרה שלנו. מצד אחד יכול להיות שדאקסברי ונאני שומרים על שקט תעשייתי וזה טוב, אבל תמיד יש את הדאגה הזו ששום דבר לא בעצם מתבשל, בייחוד שזולה טען שהוא רוצה להשלים את הרכש לפני קדם העונה כדי להכין את הסגל בשלמותו.

ככל שהזמן חולף אני פחות ופחות מאמין שמאנסיני יחתום למען האמת...

12. Irons Member

קודם כל תודה (תודה גם לקלארט & בלו על קבלת הפנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ).
    השם הוא יובל, אוטוטו בן 18, אוהד ווסט האם מאז עונת 06/07 (עונת הGREAT ESCAPE).
    התאהבתי בקבוצה הזו אחרי ביקור באפטון פארק (1-1 נגד וילה), האווירה הייתה מדהימה, באבלס הושר ביציעים, וזו הייתה חוויה שלא אשכח. מאז ועד היום אני פטיש גאה.

13. Mr.Eko Member

גודינסן לדעתי יוכל לתרום רבות לווסטהאם. שחקן חכם ויעיל שיכול לתת שנה שנתיים טובות,לא בטוח שמההרכב הראשון,אלא יותר מהספסל,כמו אס שיכול להכריע משחקים והוא כן יכול לעשות את זה.. לקישור אני לא חושב שזה כזה ישתלם להביא אותו כי בלא מעט מקרים הוא די מזניח את החלק ההגנתי לטובת ההתקפי(וזה מניסיוני כאוהד ברצלונה...) אלא צריך יותר לנצל את החוכמה ההתקפית שלו,שחקן שמצטרף כחלוץ שני או אחד שמשחק מאחורי החלוצים. בכל מקרה אישית,הייתה לי אליו חיבה רבה בבארסה וכמו שציינתי יש לו עוד מה לתת.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/09
  14. Claret&Blue Member

זולה אומר בראיון אחרי המשחק שהוא רוצה לחזק את ההתקפה ושם צריך לשים את הדגש, וכמובן רומז לכיוונו של הנסיך. מעבר לזה הוא אומר שהוא רוצה את ניל אצלנו בעונה הבאה ושהכדור במגרש של לוקאס, והוא גם מעודד מאוד מהחזרה של גאברס. נקווה שהבעלים באמת ישקיעו כספים כמו שהוא אומר.

15. בועז Member

אני שוב מתרגש, כל קיץ מחדש , עכשיו לשמוע את זולה מתראיין גורם לי לרצות שתחל כבר העונה, אני מעריך שעוד שני שחקנים העונה יעשו את הקפיצה לקבוצה הבוגרת,
    אם יש משהו טוב שהמשבר הכלכלי הזה עשה לנו , זה ההצמחה של דור העתיד שלנו, ומי יודע, אולי של נבחרת אנגליה.