ווסט האם יונייטד: 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏17/6/09.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לאל. חששתי ל12 שעות.

2. ArsenalFan Member

זה היה צפוי כבר כמה שבועות. אני לא חורץ את דינה של ווסטהאם, היא מסוגלת בהחלט להישאר בליגה (וכנראה שלא הרבה יותר מכך, לאור מצבה הכלכלי) גם תחת גרנט וגם אם במהלך הקיץ צפויים כמה שחקנים בכירים לעזוב ובראשם רוב גרין, קרלטון קול ומאט אפסון. עדיין, ההאמרס יכלו להשיג מנג'ר בפרופיל יותר גבוה מאברם, לטעמי. איך זה מסתדר עם אותו מייל של סאליבן וגולד שדיברנו עליו כאן לפני כמה שבועות, לכו תדעו... על כל פנים, שיהיה בהצלחה, מדובר במועדון שחשוב לליגה.

אגב, עם כל הלבטים הגדולים שגרנט הציג כלפי חוץ מיד בתום העונה, אני יודע בוודאות ובאופן מוסמך ביותר שהסיכום על המינוי של גרנט הושג עוד לפני גמר הגביע של פורטסמות'.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה די שקוף. הוא אמנם "נורא התרגש ונקשר" לאוהדי פומפיי אבל יותר מכל חשוב לו שמו וכמובן שלא לרמתו לאמן בליגת המשנה...

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גיא, את האמת? אם אוהדי פורטסמות' היו מספיק טיפשים כדי לסגוד לגרנט ולהפוך אותו לאליל בגלל הספינים שלו, מגיע להם לקבל את ה"בגידה". גרנט עשה מה שכל אחד היה עושה וזה הצליח לו מעל ומעבר, האוהדים שם ממש נראים כאילו עשו אותם באצבע.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/10
  5. דנידין Member

אני האחרון שישמח לראות את גרנט מקבל קרדיט ממועדונים באנגליה, אני נגעל, אבל להוכיח שהוא יכול לאמן בקבוצות קטנות והוא לא פחות טוב מכמה מאמנים צעירים שנכשלו, הוא הוכיח. לפחות זה מינוי בלי קשרים יותר.

6. שלו Guest

ווסטהאם רק הרויחו. אברם זה בידיוק המאמן שהם צריכים. שיהיה לו בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/10
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרנט הוא מאמן עם קבלות שורה תחתונה.
    עשה הישגים נאים בהחלט עם אחד הסגלים הכי חלשים שנראו בפריימרליג בשנים האחרונות עם לחץ ובמה תקשורתית שקשורה בעיקר לקונסי נכסים ולמכירות, שלא הוסיפו למצב כלל.
    הוא הוביל את צ'לסי לגמר ליגת האלופות שפנדל אחד הרחיק אותו מהזכייה אז לכל אלה שאומרים שיש לו מזל, אז באותו גמר היה לו מזל כמו שקובי מוסא הוא שחקן כדורגל.
    מגיע לו, אני הכי מפרגן ובאמת אמן שרק יצליח.

8. Rudess Member

9. 亚历山大帕托 Member

יופי, הוא היה שם בשנות ה-60 - כך הוא מנסה בחצי מהכתבה להעניק לגיטימציה לפרשנות המביכה הזאת. "צלם בהיכל"...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/10
  10. ArsenalFan Member

זו בכלל לא פרשנות, זה טור של אוהד שמתחילתו ועד סופו מתאר רגשות וזכרונות. כך הוא גם צריך להישפט. אני לא סובל את חיים ברעם וגם כשהוא מדבר על כדורגל בטלוויזיה זה בד"כ רצוף בקלישאות ובסיסמאות בנאליות (כיאה לקומוניסט...), אבל הטור הזה לא פחות ממעולה ומבטא את החששות של הרבה מאוד אוהדים של ווסטהאם מהמינוי של גרנט.
    אני לא אוהד שלהם, אבל כל מי שקצת בקיא בכדורגל האנגלי יודע שווסטהאם יונייטד זה לא סתם עוד מועדון, זה לא פומפי. יש לו מקום ייחודי בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי ותרבות משלו שגרנט צריך להוכיח שהוא מסוגל להתאים לה, מעבר לרמת הספינים הרגילים שלו.

11. Hammers Fan Member

שנים שאני נאלץ לקרוא טונות של אשפה מילולית שנכתבת על ידי כתבים שונים בעיתונות הספורט הישראלית על אהובת הנפש שלי נוכח התנגשות חוזרת בינה לבין דמויות מפתח בכדורגל הישראלי ומנסה להבליג.

אני חושב שזו הפעם הראשונה שאני קורא טור פרי העט של כתב ישראלי על ווסט האם ומתרגש. חיים ברעם כתב טור שרק אוהד אמיתי של ווסט האם יכול להבין כאן למטרה ושיקף אחד לאחד איך שאני מרגיש לגבי המינוי הזה.

לעולם לא אקווה למעידה של מנג'ר שלנו. עם כל העצב, גרנט הוא מעכשיו פטיש ואני הולך איתו ומאחל לו בהצלחה, הלוואי שיוכיח את כולם נכוחה ויצעיד אותנו להישגים.

12. KirkH Member

זה שאתה מפרגן זה אחלה - רק שהקשר היחידי בין מה שאתה כותב ובין עובדות נטו זהה לקשר בין כדורגל וקובי מוסא...

"מאמן עם קבלות", "עשה הישגים נאים" ובעיקר "מגיע לו" הם תוצאה ישירה של ספינים פרי התקשורת שהכלב פשוט מסובב אותה על האצבע הקטנה (איפה לעזאזל השמוק הזה היה ביום שני בבוקר?! איתו כדובר היינו יכולים בכיף לטעון שהחבר'ה על הסירות תקפו מסוקים שלנו שבאו להגיש להם סיוע הומניטרי).

על הקבלות שלו רשום בכתב ברור וגדול - כישלון!
    עם צ'לסי הוא לא הביא אליפות למרות שזו הייתה המטרה. הוא הביך את המועדון עם הפסד לקבוצת ליגה שנייה בגביע והפסד עוד יותר מחפיר שכולו גם רשום על האימפוטנטיות וחוסר הידע המקצועי שלו בגביע הליגה. ניצח קבוצות דרג ד' מיוון וצרפת בדרך לאותו פנדל מהולל. אגב, לא יודע אם כבר הסירו את צו איסור הפירסום בישראל - אבל הוא הפסיד בגמר.

עם פומפי הוא ירד מהמקום האחרון אפילו אם מוסיפים לו 10 נקודות במקום התשע שלקחו לו. נראה לי שזה די ממצא את ההגדרה של כישלון. הקבוצה פאקינג ירדה ליגה ללא תחרות! עם כל הכבוד לניצחון על ליברפול...
    עשה קמפיין מדהים בגביע בו ניצח שלוש קבוצות פרמיירליג. כולל האימפריה שמעולם לא הפסידה במאני טיים. שוב, עיתונים מעבר לים יודעים לדווח כי קבוצתו של המשיח, רחמנא ליצלן, נחלה הפסד בגמר.

ספילונוג בחסד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

14. ArsenalFan Member