ווסט האם יונייטד: 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏17/6/09.

1. Hammers Fan Member

נפילה ענקית עם התלבושת הביתית לשנתיים הקרובות!

נראה פשוט נורא (מזכיר קצת בצבע את התלבושת שארסנל עיצבה לכבוד העונה האחרונה בהייבורי)

http://www.whufc.com/javaImages/7c/47/0,,12562~6506364,00.Xxx

2. קינג לדלי Member

גם שלכם מגעילה.
    הקוביות האלה מזכירות את החולצות המזעזעות של השמונים.

3. THE STRETFORD END Member

לפחות הפעם יש להם ספונסר.

4. בועז Member

דווקא נראה כאילו אפשר להתרגל לזה, למרות שהקלארט המסורתי התחלף לצער באחד דהוי יותר.
    אגב אל תתבלבלו, אומנם אנחנו ידועים בתור כאלה שנותנים חוזים לנוודים זקנים(די מיקלה, טריסטאן), אבל ריי וינסטון הוא בסה"כ אוהד וכרגע לא נראה שיקבל חוזה באפטון פארק.

5. בועז Member

התפרסמה היום כתבה כתבה בה מנסיני מדבר על כך שהוא נשאר באינטר להילחם על מקומו.
    כנראה שהפרסומים נכונים ושהוא דחה אותנו למרות שאינטר הסכימה להצעה.

ובגזרת גודיונסן , החלטה אמורה להתקבל בשבוע הבא לפי סוכנו(אביו). אני חושב שהוא הולך להיות שחקן שלנו, ברצלונה רוצה לשחרר אותו, הוא רוצה לעבור, ואני חושב שגם זולה וגם קלארק אוהבים אותו, והוא אותם. תוסיפו את זה לכך שהוא רוצה לחזור לאנגליה, אני חושב שהוא קרוב להיות פטיש.

6. Claret&Blue Member

כן אבל מדברים על 5 מיליון פאונד, אין לנו גרוש על התחת כך שאלא אם כן מדובר בהשאלה אני לא רואה את זה קורה וחבל. יכול להיות תוספת אדירה עבורינו.

7. בועז Member

השנה כמו שאתה אומר ככל הנראה לא נראה שחקני רכש מגיעים. עם מעט השאלות למקומות קריטיים(חימנז אחד מהם), כנראה שהעונה את הסגל הרחב ישלימו צעירים שיחכו להזדמנות.
    סקירה קטנה לאלה שמעניין אותם לקרוא על דור העתיד:

זיבון היינס:

http://www.whufc.com/javaImages/9e/2d/0,,12562~5385630,00.Xxx
    חלוץ שנולד בג'מייקה אך גדל במזרח לונדון ונמצא במועדון מגיל ילדים. בעונה שעברה היה לו פרי סיזן מצויין אך ההתקדמות נעצרה בגלל פציעה קשה.

ג'ורדן ספנס:

http://mobile.whufc.com/javaImages/e3/74/0,,12562~3503331,00.Xxx
    בלם וקפטן הנבחרת עד גיל 19, נחשב ונתפס בעיני רבים כריו פרדיננד הבא.

אנתוני אדגר:

http://www.whufc.com/javaImages/7e/8a/0,,12562~3771006,00.Xxx
    החלוץ הצעיר זוכה לשבחים רבים, צפוי להיכלל בסגל של הקבוצה הבוגרת העונה. בן דודו שיחק בעבר בווסטהאם באותה העמדה, ועונה לשם ג'רמיין דפו.

מת'יו פריי:

http://www.whufc.com/javaImages/28/8f/0,,12562~3772200,00.Xxx
    מגן שמאלי, קפטן הu-18 של ווסטהאם. צפוי להיות המחליף הראשון של אילונגה.

בונדז נ'גאלה:

http://www.whufc.com/javaImages/b9/85/0,,12562~3769785,00.Xxx
    בלם אנגלי,גם הוא נמצא במועדון מגיל צעיר מאוד.

אוליבר לי:

http://www.whufc.com/javaImages/2a/8f/0,,12562~3772202,00.Xxx
    קשר ימני, רק לאחרונה מלאו לו 18 שנים, וכמתנת יומולדת קיבל חוזה מקצועני.

אם יש משהו טוב שאפשר לקחת מעונה כזו זה ההזדמנויות לכל הילדים להוכיח מה הם שווים. אני מאוד מקווה שנרוויח עוד שחקן או שניים מהחבר'ה המוכשרים האלה, ואולי מישהו מהם יעשה מעשה סירס במהלך העונה ויתחשל בהשאלה בקבוצה אחרת.

8. Claret&Blue Member

יופי של סקירה על דור העתיד שלנו בועז. שני הבלמים הם שחקנים מאוד בוגרים לגילם, גם הספיקו לצבור ניסיון בליגות הנמוכות ובעיקר חיות רעות מבחינה פיזית. בד"כ בלמים מהסוג הזה חסרי כל טכניקה מינימלית אבל ספנס לפחות מזכיר מאוד את ריו בטיפול שלו בכדור. אולי לי הוא קשר מבטיח מאוד שטוני קאר דואג לשבח בכל הזדמנות, לא יצא לי לראות אותו אבל מחברים שכן ראו אותו אני שומע רק דברים טובים. פריי צפוי לעשות את הקפיצה המשמעותית ביותר שכן הוא יהיה המחליף של אילונגה, אבל השחקן הכי מבטיח לדעתי הוא אדגר שכבר יצא לי לראות אותו והוא מזכיר את הבן דוד שלו. אוהב מאוד לברוח לצדדים ולהתחיל משם התקפות.

שני שמות שלא ציינת הם כריסטיאן מונטאנו ודניאל קירנז, חלוץ וקשר התקפי בהתאמה. בכל מקרה אני לא יודע מה נעשה כשטוני קאר יפרוש אבל הבחור צריך לקבל תואר אבירות על התרומה האדירה שלו לכדורגל האנגלי. בין כל הבעיות הכלכליות, התביעות, הפציעות, הסכסוכים ורכבת ההרים הרגשית שכרוכה בלהיות אוהד ווסט האם, דבר אחד נשאר יציב כסלע- פס הייצור של טוני קאר. לכן על כל מאנסיני שדוחה אותנו, כל גודינסון שמעדיף יותר כסף וכל טבז שאפילו לא משתין לכיוון שלנו, גדל עוד כשרון אנגלי נהדר שמחזיר אותנו לבסיס של הכדורגל- בחורים מקומיים אוהדי ווסט האם שנותנים את כל כולם בשביל החולצה. לפעמים זה מספיק.

9. raanana4ever Member

כתבת יחצנות על פאובר באתר הרשמי כנראה מצביעה על זה שלהגנה לא יגיעו שחקנים חדשים, ואם ניל יחליט לא לחזור פאובר יהיה זה שימלא את מקומו, ולא שחקן רכש כמו שחשבו.

10. בועז Member

אתה כנראה צודק.
    מצד שני בכתבה עצמה הוא אומר שהוא לא בטוח שיישאר.

אני בכלל לא יודע באיזה כושר הוא נמצא ובכל מקרה, יש לנו גם את ברהאמי שיכול לשחק בעמדה הזו, וגם את ספקטור.
    אותי פחות מעניין להתחזק בהגנה, כיוון שאני בכנות חושב שיש לנו מספיק שחקני אקדמיה שיכולים לעשות את הקפיצה העונה(כמו שציינתי כמה הודעות קודם לכן). אני רוצה חלוץ ו-ווינגר שמאלי, ואולי להיפטר מלואיס בואה מורטה.

11. Claret&Blue Member

בואה מורטה אולי השחקן שהכי השתפר בסוף העונה שעברה, הוריד את הראש למרות שהקהל עלה לו על הגב והנהיג אותנו בצורה נהדרת במרכז המגרש. נכון, הוא לא שווה את הכסף שהוא בטח מרוויח אבל במקום אחר הוא לא ירוויח אותו, לכן כדאי שנהנה ממנו כל עוד הוא אצלנו. שחקן סגל לגיטימי לחלוטין. הדגש באמת צריך להיות בחלק ההתקפי וגם זולה מודע לזה והתבטא בעבר בנושא, רק שהאופציות נעלמות לאט לאט.

12. Hammers Fan Member

תסריט הכי טוב מבחינתנו זה למכור את אשטון ב10 מיליון לפחות ולהשקיע את הכסף בחלוץ יציב יותר שיוכל להתקדם אצלנו כמו דארן בנט.

אני לא בטוח שביהלום של זולה וקלארק ווינגר קלאסי זה מה שאנחנו צריכים. ברהאמי, קוליסון וסטאניסלס רחוקים מלהיות שחקני קו טיפוסיים והם אלו שעשו את המערך הזה מוצלח כפי שהיה. דווקא מאטי את'רינגטון, שכל המשחק שלו בנוי על מהירות על הכנף, לא הצליח להשתלב בשיטה הזו.

אני מעדיף עוד שחקן שיעבוד קשה בפינה, אבל עם ראש יצירתי שפתוח למשחק מסירות (שחקנים בסגנון גארי אוניל או ג'ימי בולארד, למרות שאהבתי מאוד את הרעיון של ג'ו לדלי).

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  13. קינג לדלי Member

הקבוצה הזאת שקנתה אתכם לא מוציאה כסף לרכש ?
    אולי שדדו את דאקסברי כמו שהיו שודדים את גד סולמי אחרי שהיה יוצא עם ההכנסות על אופניים ?

שימכרו את אשטון ויקציבו עם ההכנסות שלו עוד 10 מיליון משלהם ויכול להיות חיזוק טוב.
    לא חסר לכם הרבה כדי להמשיך להיות נחמדים.

14. בועז Member

הם הודיעו שהכסף היחידי שיעמוד לרשות זולה יהיה כסף שהקבוצה הכניסה, ולא כסף "שהגיע מהבית". הבעלים החדשים קנו את ווסטהאם כיוון שהמועדון היה במחיר מציאה(יחסית) וידעו שיוכלו לעשות עליו קופה טובה בעונה הבאה כשיגיע רוכש רציני יותר.

בכל מקרה , אני לא רואה מישהי פראיירית מספיק לשים 10 מיליון על אשטון.
    אני גם חושש מהחתמה של חלוץ בכיר מאוד כיוון שאם סירסי יוכיח שהוא יכול להיות מה שכולם מצפים ממנו להיות, כשיחזור יהיה לו קשה להכנס לתמונת ההרכב.
    אולי השאלה נוספת יכולה להיות נחמדה, גודיונסן לעונה נשמע טוב. נקווה שבארצלונה לא רוצה לשלם לו את השכר ותהיה מוכנה להשאיל.

15. Hammers Fan Member

קבוצת הרכישה מבטיחה לנו גב ויציבות כלכלית, אבל שמה לעצה מטרה למכור את המועדון בשנה וחצי הקרובות למטרות רווח. אני די בטוח שהם מבינים שכדי להשביח את המותג הם חייבים להשקיע ברכש, אבל אני מניח שאף אחד בCB הולדינגס לא ייצא מגדרו.

אני ממש לא חושב שאנחנו צריכים לשנות את הסגל יותר מדי. אם ניל יישאר, מבחינה הגנתית אנחונ נראים טוב מאוד, חימנז מוסיף לנו מימד התקפי נוסף שלא היה לנו בעונה הקודמת. אני מקווה שמועדון מבינים שהעונה צריך להגיע חיזוק רציני בהתקפה ולא ליצנים כמו טריסטן ודי-מיקלה.