ווסט האם 2005/06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏13/7/05.

1. קינג לדלי Member

יש כזה יציע גם בווסטהאם.

2. Rudess Member

ל- SPURS: אתה לא צריך ללמד אותי על ה- North Bank, כי אני יושב שם כל משחק בית בהייבורי.
    לגבי האצטדיון של ווסטהאם, אני מניח שהכוונה הייתה ליציע שהיום נקרא Bobby Moore Stand, וכנראה שבעבר נקרא North Bank (אני בטוח שערן הפטיש יתרום לנו מידע בנושא).

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/05
  3. Hammers Fan Member

אכן כן, הוא קפטן נבחרת אנגליה עד גיל 19 (משחק יחד עם עוד שלושה נציגים שלנו- ג'יימס טומפקינס, ושני היהודים הצעירים שלנו- הוגן אפריים וכריס כהן) וצפוי לעבור לנבחרת עד גיל 21 בעונה הקרובה.

- הבחור עשה היסטורייה קטנה במועדון לפני 4 שנים כשהפך לשחקן הצעיר ביותר בתולדות הפטישים ששיחק באיזשהיא רמת בוגרים, כשהיה בן 14, בליגת המילואים. נובל זכה העונה בסגנות תורק שחקן העונה של האוהדים אחרי טדי שרינגהאם, עוד לפני שחגג את יום הולדתו ה18. במקביל הוא זכה בתואר השחקן הצעיר של השנה של האוהדים.

את הופעת הבכורה בבוגרים שלו ערך באוקטובר האחרון נגד צ'לסי בקארלינג קאפ ולא היה רחוק מבישול כבר בבכורה, כשאנטון פרדיננד הדביק הקשתה של נובל לקורה של קודוצ'יני. את הופעת הבוכרה שלו בליגה עשה נגד וולבס במוליניו, בה בישל שער לבובי זאמורה. בסך הכל היו לו העונה 9 בישולים. פרט פיקנטי לגביו הוא שיש לו אמונה טפלה שהוא חייב לשיר את המנון האוהדים המסורתי "באבלס" בחדר ההלבשה לפני שהוא עולה לכל משחק ומשחק (גם ברמות הנוער והמילואים), בתחילה שאר השחקנים חשבו שהוא מטורף, אבל גם הם נדבקו בחיידק. לאחר שזכינו בגמר הפלייאוף על העלייה לפרימיירשיפ בעונה האחרונה, נובל עמד מול 40 אלף האוהדים שחוגגים ושר יחד איתם עם דמעות בעיניים את "באבלס", המון אוהדים טוענים שבאותו רגע הילד המיוחד הזה העניק להם את הרגע המרגש ביותר שחוו במגרש הכדורגל.

איתי לשאלתך לגבי מלוויל, הוולשי החביב הושאל לנוטינגהאם פורסט בעונה האחרונה ולא הצליח להשאיר אותה בליגה, קשה לי להאמין שהוא יכול לתרום לנו משהו בפרימיירשיפ. כנראה יעזוב הקיץ.

4. Hammers Fan Member

בובי מור הוא הדרומי והסנטינרי סטאנד הוא הצפוני. בכל מקרה, המון אוהדים עדיין קוראים ליציע The North Bank.

כיום זה היציע שמאכלס את אוהדי החוץ, ושאר המקומות בו שמורים כ"איזור משפחות וילדים". היציע הדרומי (רק מנויים) והמזרחי (הצ'יקן ראן) הם היכן שהאוהדים השרופים יושבים (ובעבר, מעוזם של הICF המושמצים).

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע ערן, ערכת בירורים והוגאן אכן יהודי?

אם כן זה נפלא, אחלה שחקן עתידי לכחול-לבן, אם הוא לא יגיע ללבוש את האדום-לבן. בכלל מה זו הנציגות היהודית הזו באיסט-אנד, לא אמורים לצמוח לכם פקיסטנים בנוער?

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי גם אם היהודים האלה מווסטהאם לא ילבשו את האדום לבן האנגלי...תהיה בטוח שהם לא ילבשו את הכחול לבן הישראלי.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בניון כבר יותר קרוב לבולטון מאשר לווסטהאם.

8. Hammers Fan Member

אפריים יהודי, או לפחות בן לאבא יהודי, לגבי כהן אין ממש צורך להסביר...

ולשאלתך לגבי היהדות באיסט אנד, לפני מלחמת העולם השנייה יהודי לונדון התגררו רק במזרח העיר, עם עליית כוחם הכלכלי הם החלו לנדוד לכיוון צפון העיר בשנות ה50' וה60', אבל עדיין מתגוררים מאות, אם לא אלפים של יהודים באיסט אנד, בעיקר בדרום אסקס ואילפורד (ומשם מגיעים אפריים וכהן הכשרוניים).

יש גם המון פרוייקטים של אקדמיית הנוער לניצול כישרוהם של המהגרים ההודים והפקיסטנים באיזור אפטון פארק. אחד שזכור לי במיוחד הוא שוער בשם ערן קמאל. אני מת שהבחור יעלה לפחות למשחק בוגרים אחד, רק כדי לשמוע את הכרוז קורא את השם שלו באפטון פארק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

,Hammers הייתי חייב להודות על הלינק שנתת לפורום של ווסטהאם, בשלב מסויים היה לי כבר דמעות מרוב צחוק, זה הדיון הכי קרוע באינטרנט שראיתי מימיי, אני כבר השתכנעתי, שיוסי יילך לווסטהאם.

תגיד, מה פירוש הקיצור הזה KUMB?

10. Hammers Fan Member

Knees Up Mother Brown - שיר יציעים ישן שהיו שרים באפטון פארק...

וזה לא רק הדיון הזה, כל הפורום מלא במשתמשים שנונים שכל הודעה וחצי שלהם היא סרקסטית ולעתים קרובות גם מצחיקה עד דמעות. היה לא מזמן דיון על ארגון האוהדים ההומוסקסואלים של טוטנהאם, פשוט דיון קורע...

בכל אופן, קל להבין שאם יוסי יחתום, מצפה לו קבלת פנים חמה במיוחד. הרבה זמן לא ראיתי כזו התרגשות רק מעצם האפשרות להחתים איזשהוא שחקן. אני בטוח שזה רק יעזור לו...

11. Zizou10 Member

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/05
  12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ווסטהאם? החלטה נהדרת.
    גם יגור בלונדון התוססת, וגם יצטרף לקבוצה התקפית ואהובה באנגליה..

סתם שאלה, אתמול בחדשות הספורט נאמר שווסטהאם שייכת לחלק הדרומי של לונדון. אם כן, למה בשם שלה יש את המילה west? למה הכוונה?

13. burning soil Member

בהצלחה ליוסי,שיהיה בהרכב ושיהנה מהכדורגל והעיר.
    עכשיו תור הפורום האנגלי להיות מוצף ע"י אוהדי הכדורגל הישראלים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Hammers Fan Member

ווסט האם ממוקדמת במזרח לונדון (עדיף לא לקרוא את הכתבה החובבנית בספורט 5, "פיטר קאריק"....פחח!). רובע Ham נמצא היכן ששכונות בארקינג ורומפורד שבמזרח לונדון. האצטדיון באפטון פארק נמצא בצד המערבי- לכן West Ham.

לגבי ההחתמה של בניון- פנטסטי. פליימיקר יצירתי במרכז המגרש, יחד עם ריאו-קוקר, את'רינגטון ונובל אנחנו לאט לאט בונים לעצמנו קישור שיכול לכבד את עצמו. יוסי חייב להבין שמוטלת עליו המון אחריות, הוא בעצם מקבל את תפקיד השחקן המוביל היישר מהמשחק הראשון, ועליו החובה לשמור על המסורת ההתקפית והאטרקטיבית של משחק מהיר מרגל לרגל.

אני סומך על הבחור, שיהיה לכולנו בהצלחה (ושבעזרת השם אני אצליח לתפוס אותו באימון בנסיעה שלי לאנגליה הקיץ). אני אגיב בהרחבה מאוחר יותר, עכשיו זמן לחגוג עוד צירוף מוצלח לסגל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

15. Gerrard Member

אני לא יודע עד כמה הוא יצליח להתאקלם בפרימייר ליג, אך אם הוא יצליח להראות את אותה היכולת בעונתו האחרונה בספרד ולכבוש כמות נכבדת של שערים כמו השנה הוא בהחלט יקדם את הקישור של ווסטהאם.
    בניון הוא שחקן יצירתי די מהיר חכם ובעל בעיטה לא רעה בכלל.
    אני מקווה מאוד שכל זה יבוא לידי ביטוי אצל הפטישים.