ויאריאל-ולנסיה-סביליה 2009/10:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏10/7/09.

1. REAL MADRID Member

בכל הנוגע לולנסיה יש לדון מעתה והלאה בדיון החדש, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. riquelme1 Member

סביליה הולכת חזק מאוד על לוקה צ'יגאריני קשרה של נאפולי האיטלקית, אחרי שנכשלה עיסקת בורחה ואלרו שעבר לויאריאל, בסביליה רוצים מאוד את הקשר האיטלקי המחונן, בעוד נאפולי רוצה על השחקן 8 מיליון יורו, סביליה הציעה 6 וחצי אבל רצונו של השחקן להגיע למועדון האנדלוסי כנראה יכריע והוא מתקרב לקבוצה מאוד.

איטלקים, קצת מידע על הבחור, יצא לי לראות אותו כמה פעמיים, הוא יותר התקפי מהגנתי נכון?

עם הוא יגיע הוא יהיה השחקן האיטלקי השני שסביליה צירפה אחרי גוטלייה מאטלנטה.

3. Yotam Member

ויאריאל החתימה אמש את הבלם בן ה-31 של ולנסיה, מרצ'נה, סכום החתימה טרם פורסמה .
    לדעתי שחקן ענק שיכול לתרום רבות לקו האחורי של ויאריאל, ככל הנראה הוא ישחק לצידו של גודין או במקומו במקרה שגודין יימכר .

4. riquelme1 Member

הרכש השלישי של סביליה, הוא האיטלקי לוקה צ'יגאריני שיושאל לסביליה מנאפולי לעונה אחת עם אופצייה לרכישה ב8 מיליון יורו פלוס מיליון יורו תלוי כמה ישחק.

רכש מצויין של סביליה. צ'יגאריני בן ה24 נחשב ככשרון גדול באיטליה, שגדל במחלקת הנוער של פארמה, הוא לא הגיע לקצה היכולת עוד, מדובר בשחקן ששיחק בנבחרת האולימפית ובנבחרות הצעירות. קשר 50-50, יצרתי בעל שליטה טובה בכדור, ראיית משחק ומסירות זהב.

עם מדובר בעוד מארסקה אני התאהב בו.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גווארנטה (GU-A-REN-TE) קוראים לבחור.

שני השחקנים שיתפו פעולה לפני שנתיים באטאלנטה. צ'יגאריני מוכשר יותר, גווארנטה טוב יותר. לא יודע מי המאמן, אבל הוא יעשה טוב אם יריץ אותם ביחד על חשבונם של שני הנגרים רומאריק והשני ששכחתי את השם שלו ושיחק בטוטנהאם. את גווארנטה פשוט כי לדעתי הוא טוב מהם, ואת צ'יגאריני כי הוא צריך את ההמשכיות שתעניק לו ביטחון לקחת על עצמו את ניהול המשחק מהאמצע.

6. riquelme1 Member

דידייר זוקורה.

בכל מקרה, רומאריק לא נכלל בתוכניות לעונה הבאה, הוא כשלון חרוץ בסביליה שחקן גרזני בלי הרבה כדורגל, הוא כנראה ישאר או יושאל אבל הרבה דקות הוא לא אמור לקבל, בעונה שעברה זוקרה ורנאטו הברזילאי המצויין היה אלא שפתחו בהרכב, זוקרה הוא אכן נגר והוא כבר לא צעיר אני מאמין שגווארנטה ישחק לא מעט. לגבי צ'יגאריני, הוא מגיע להלחם עם רנאטו הברזילאי, אבל דקות אין לי ספק שהוא יקבל סביליה לא סתם רדפה אחריו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/10
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פציעה קשה של שחקן נוער של סבייה במהלך משחק נוער בברזיל מול קבוצה ממחלקת הנוער של בוקה, התמונות יכולות להיות קשות לחלקנו, למרות שכבר ראינו פציעות יותר קשות אני לא ממליץ לרגישים להמשיך לריפליי אחרי ההילוך הרגיל.

http://www.youtube.com/watch?v=Ip4KcoFo_bY&feature=related

לא יודע אם זה שחקן שבנו עליו במועדון, מנואל רודריגס, אבל זה נראה שיקח לו הרבה זמן לחזור...

8. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20100810dasdasftb_9/C280/Ies/Luis_Fabiano.Xxx

לפי האתר הצרפתי 'הלאקיפ', לואיס פביאנו קרוב לחתימה במארסיי. הקבוצה הצרפתית חיזרה אחרי הברזילאי בתקופה האחרונה אולם פביאנו לא התלהב לעבור לצרפת. אלא שאז נכנס גורם חדש למשוואה - מארסיי הציעה ללואיס פביאנו שכר יפה בגובה של ארבעה מיליון יורו לעונה כולל תשלום מס. פביאנו מרגיש שקצת מיצה עצמו בסביליה והוא מאמין שיקבל את בירכת הדרך, מה גם שהצרפתים כבר מכרו את החלוץ ניאנג והם מתכננים להיפטר משחקן נוסף, כך שיהיה להם סכום למימון העיסקה. "העיתונות הפעם לא המציאה דבר, פביאנו הוא אכן אחד היעדים שלנו ונשמח לצרפו", אישר ז'אן קלוד דאסייר, נשיאה של מארסיי.

9. noamvcf Member

זאת משכורת מטורפת לשחקן ברמה שלו. אני לא חושב שהוא טוב כל כך ואני ממש לא תופס ממנו. אין לו דריבל טוב או משחק ראש טוב הוא סתם שחקן מלוכלך ובכיין. הם יכולים למצוא חלוצים הרבה יותר טובים במשכורת הרבה יותר נמוכה ובסכום העברה הרבה יותר נמוך.

10. riquelme1 Member

תפסיק לבלבל את המוח. לואיס פביאנו הוא החלוץ מספר אחד של ברזיל כיום, המאזן שלו בנבחרת עומד על ממוצא מדהים של 30 שערים ב41 משחקים, הוא היה מלך השערים של מוקדמות המונדיאל עם 10 שערים. שלא נדבר שבסביליה הוא כבש בעונה שעברה 21 שערים ב22 משחקים כי רוב העונה היה פצוע. שלא נדבר על לפני שנתיים שכבש 37 שערים בכל המסגרות.

דריבל טוב אין לו, אבל משחק ראש טוב? יש לו משחק ראש מהטובים שיש בליגה הספרדית ובאירופה, הוא כובש המון שערים בראש. חוץ מיזה שיש לו טכניקה לא רעה, הוא סקורר מצויין.

הוא לא עילוי כמו דרוגבה, וייה, רונאלדו בשיאו(המקורי), אבל הוא חלוץ לגיטמי וטוב שאפשר לסמוך עליו, והרקורד שלו מדבר בעד עצמו. הוא בטח לא השחקן בינוני שעשית מימנו.

11. xavi6 Member

לא שחקן בינוני, אבל שחקן מוגבל במידה מסוימת. הוא לא מהסוג שינצח לך משחקים קשים עם יכולת אישית.

12. noamvcf Member

[/
    זאת הייתה הנקודה שלי,תודה.
    הוא לא שחקן גרוע אבל הוא פשוט לא שווה את המשכורת הזאת. ואני אישית פשוט ממש לא אוהב אותו.

ומה זה בדיוק אומר? זה אומר שהוא טוב או משהו?
    לא זה כנראה מראה משהו על מצב החלוצים של ברזיל. למרות שלפי דעתי זה בכלל לא נכון, פאטו חלוץ יותר טוב ממנו ויותר צעיר ממנו. אבל זה רק מה שאני חושב.
    כל המאזנים שנתת לי זה סתם סטיסטיקות שלא אומרות שום דבר, אאני לא חושב שצריך למדוד שחקן לפי הממצאים היבשים האלו וזה סתם שטויות שאמריקאים מאוהבים בה. גם לגונזלו היגאווין יש מאזן טוב (82שערים ב177 משחקים) זה אומר שהוא יותר טוב מחלוץ עם מאזן נמוך יותר כמו למשל אגוארו? (96 שערים ב243 משחקים)

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  13. riquelme1 Member

גונזלו היגוואין אכן יותר טוב מאגוארו כיום, למרות שאני אני אוהב הרבה יותר את קון, והוא פוטנציאל יותר גדול מהיגוואין, אבל היגוואין כרגע עולה עליו.

היגוואין אחד החלוצים הטובים באירופה.

14. noamvcf Member

בקשר להיגאווין אני טיפה שנוי במחלוקת, כי נכון שהוא מבקיע הרבה שערים והוא עשה את זה גם כשריאל לא שיחקו טוב אבל אני פשוט לא רואה בו משהו טוב. הוא יכול לעשות מהלך מדהים ושניה אחרי זה לעשות מלא טעויות ולחרבן מהלכים פשוטים. אני חושב שהוא חלוץ טוב אבל שחקן סמרטוט, אני יודע שזה לא כזה ברור וטיפה סותר( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ) אבל זה מה שאני חושב עליו

15. xavi6 Member

מה זה סתם סטטיסטיקות? אז שחקן שכובש 30 שערים בעונה פחות טוב משחקן שכבש 5 שערים באותה עונה? זה משפט דבילי ידידי. באמת דבילי. בלי להעליב. זה כמו שאני יגיד "המצב בטבלה לא אומר שום דבר. מי שזכתה הכי הרבה בתארים גם לא אומר שום דבר. מי שכובש הכי הרבה הוא לא חלוץ כזה טוב".

נותנים תארים וגביעים לשחקנים שיש להם את הסטטיסטיקה הכי טובה. כמו שהסטטיסטיקה של התוצאות קובעת מי האלופה, והסטטיסטיקה של השערים קובעת מי יזכה בנעל הזהב...

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/10