וידוקה מצטרף לעונה היסטורית באופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏1/7/04.

1. THE STRETFORD END Member

למנדייטה וזנדן היתה עונה לא רעה בכלל,
    האסלביינק אולי יחזור להיות מאיים כשישחק את רוב המשחקים לאחר הרוטציה בצלסי ויהיה לו קל יותר להשתלב עם חבריו לנבחרת זנדן וריזייחר,
    הצלחה מובטחת אף פעם אין אבל מעניין בהחלט!

2. Hammers Fan Member

בעוד שכולם מתלהבים מהסגל העמוק והכשרוני של בורו, אני טוען שמדובר בלידס הבאה.

מקלארן (בתפקיד דייויד אולירי) ובורו נסחפים מעל הראש. זהו כבר קיץ שלישי שהם משתוללים בשוק ההעברות ולא נראה לי שיש להם גב כלכלי חזק יותר מפולהאם או אסטון וילה שעובדות בצניעות.

וידוקה זה שחקן של 50 אלף פאונד לשבוע, האסלבנק אפילו יותר, רייזיחר גם כן לא מקבץ נדבות, וכל זה בלי לדבר על תשלומי ההעברה עצמם.

פשוט שימו לב לשמות בריברסייד: מנדייטה, ג'וב, ג'וניניו, זנדן, כריסטי, מאקארונה, אגיו, נמת', מילס, ג'רמי, וידוקה, האסלבנק... מאיפה הכסף?

יש לי הרגשה שבעוד שנתיים מישהו יתעורר שם ויבין שנעשתה כאן טעות פיננסית חמורה שמתבססת על הערכות מוטעות לעתיד (הצלחה במפעלים אירופיים, התברגות בצ'מפיונס ליג).

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/04
  3. Julian Joachim Member

ערן, אני חושב שאתה נסחף. גם אני חושב שרייזיחר, וידוקה והסלביינק זו לא בדיוק בנייה לעתיד אלא בנייה של קבוצה של אובר-פייד'ס, אבל אי-אפשר להשוות בכלל למה שהיה בלידס. קודם כל, טירוף המשכורות בלידס היה משני לטירוף סכומי ההעברות (מה שלא קורה בבורו, ולא 4 מליון על וידוקה והסלביינק בכלום זה לא ממש טירוף).

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא יותר בכיוו של ערן.

אני בהחלט לא בטוח שלבורו יש את כל הכסף הזה. 4 מליון אולי לכאורה זה לא הרבה (למרות שזה כן), אבל כשמוציאים על עוד אחד, ועוד אחד, ועוד אחד זה כבר הופך להיות הרבה. בנוסף, רשימת השחקנים שערן נתן הם שחקנים שמרוויחים לא מעט. בפירוש מילדבורו לא יכולה להעמיד תקציב כל כך גבוה ליותר משנתיים, והם בונים על הכנסות עתידיות, שלא יגיעו כיוון שכמו שנכתב הסגל שלהם מורכב משחקנים שבעים, שלא יביאו אותה לעלום לצ'מפיונס ליג, והפרוטות מגביע אופ"א (שגם הם לטעמי לא יגיעו, שכן בורו לא תגיע לשלבים הגבוהים) לא יכסו הרבה.

צפו למפולת.

5. THE STRETFORD END Member

הסיבה שאני רואה את מידלסברו בכיוון חיובי דווקא היא בגלל סטיב מקלארן,
    הרשים מאוד בדרבי,יונייטד
    עד עכשיו מצליח לא רע בכלל(תואר ראשון אי פעם של בורו),
    יש לו גם נסיון אירופאי עם יונייטד וכמובן עם אנגליה
    אחד המנגרים האנגלים המתקדמים והמודרנים ביותר כיום!

6. Julian Joachim Member

דאייר, אבל אלו שחקנים שלא הובאו במכה אחת, אלא בכמה שנים, ורובם לא מי יודע מה אוברפייד (חוץ מהשלישיה שהוחתמה העונה). ובהתחשב בעובדה שבורו במשך שנים לא הוציאו כמעט גרוש (מלבד על ז'וניניו בכל פעם מחדש, ועל מאקרונה), אני לא רואה שום סיבה שהיא תפשוט את הרגל או תקלע לבעיות כלכליות

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא כן רואה סיבה: המשכורות.

והעובדה שכולם הגיעו לא ביחד אלא אחד אחד משנה מבחינת תשלום הקנייה, אבל לא מבחינת שכר. עכשיו ישנה עובדה: אלה השחקנים שנמצאים אצל מידלסבורו, כל אחד מרוויח יפה. קשה לי לראות את הקבוצה משלמת לכולם את השכר במלואו במשך יותר משנתיים.

THE STRETFORD END
    מקלארן הוא מנג'ר טוב מאוד, מסכים איתך. אבל עדיין אני לא רואה את מידלסבורו, עם כל השחקנים הללו, מסיימת מעל ארסנל, מנצ'סטר, צ'לסי, ליברפול, ניוקאסל, אסטון וילה, אולי טוטנהאם וגם עוד איזו קבוצה אחת או שתיים. במשפט אחד: אני לא רואה אותה מסיימת מעל המקום השמיני.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסך הכל יש לזכור שמידלסבורו עוד לא הגיעה לצמרת, אלא זכתה בגביע הליגה. עדיין יש להם הרבה לעשות כדי להגיע לצמרת.

9. Julian Joachim Member

דאייר אני רק הגבתי על הטענה שלך בנוגע לכסף ששולם בהעברות עצמן...

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לדעת למה אתה לא בטוח בזה? כי קוראים לקבוצה "מידלסברו" ולא צ'לסי?

מקרה לידס (תשווה בין סכומי ההעברות + משכורות ששילם רידסדייל לבין הכסף שהוציא סטיב גיבסון על החתמה חופשית של הסלביינק והחתמת וידוקה כמעט בחינם) שונה לגמרי ממקרה בורו. לגיבסון יש חברת סבלים (ככה אומרים את זה?) מאד מצליחה באנגליה, ותאמין לי שהוא אחד היו"רים האחרונים שישלמו כסף שאין להם.

מידלסברו בהחלט יכולה לסיים מעל ניוקאסל, טוטנהאם או אסטון וילה. למה אתה מזלזל בהם כל כך?

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לזה - בניגוד ללידס הם לא העמיסו שחקן חדש כל שבועיים ובטח לא בטווח המחירים שרידסדייל נהג להוציא.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני כמו שכבר כתבתי, השחקנים שנמצאים במידלסבורו הם דיי שבעים. קשה לי לראות את מנדייטה ואת ז'וניניו משחזרים את הימים הטובים שלהם. דווקא למען האמת האסלביינק הוא החתמה מצוינת ואני מאמין שהוא יפרע רשתות, אבל עדיין לטעמי בורו לא תהיה שונה בהרבה מהעונות הקודמות, ואין שום סיבה שהיא תסיים מעל אחת הקבוצות הנ"ל, במיוחד שגם הן מתחזקות, אבל בניגוד לבורו אצלהן מגיעים שחקנים רעבים להצלחה, כמו מילנר, שון דייויס או שאר השחקנים שנחתו וינחתו בקבוצות הללו.