וייה חוגג על רוסיה, 4-1 לספרד

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏10/6/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין את המעבר ל4-5-1 הזה , בשביל מה ?!
    אם אתה רוצה לתת לטורס לנוח תכניס במקומו חלוץ .

2. דניאל א. Member

אני בספק גדול אם טורס לא נפצע.

3. REAL MADRID Member

באמת החלטה מוזרה. גם ככה הספרדים שולטים ב-100% במרכז המגרש. רק איש אחד מבין מה עובר לסנילי בראש, וזה הסנילי בעצמו (אני מקווה שהוא מבין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx ).

4. דניאל א. Member

וייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות השלושער רואים שויאה לא מורגש כמו במחצית הראשונה כשטורס היה לידו.

6. TyphooNN Member

כפיים לוייה
    איזה מושלם זה עם ליברפול מחתימה אותו
    XD

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

די עם החילופים הדבילים האלההההההההההה

איזה פראיירים הרוסים האלה , במקום לעשות 1-1 הם מקבלים את ה2-0 , במקום לעשות 3-2 הם מקבלים את ה1-4.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08
  8. איגור .פ. Member

ניצחון מוצדק של הספרדים,אולי התקווה שלי תתממש והספרדים יזכו ביורו.

המשחק עצמו היה מצויין,לא ראיתי הולנד - איטליה ,אבל בכל אופן זה נראה לי המשחק הכי טוב ביורו עד כה.

וייה השתיק את כולם,כולם דיברו למה ראול לא בנבחרת,הנה קיבלנו את התשובה ,ספרד עם השחקנים שיש לה יכולה להרשות לעצמה להיות בלי ראול בנבחרת.

לגבי הרוסים הם יצאו פריירים , הם יכלו לעשות 1-1 3-2 אבל מה הם חטפו 4 שערים.

עוד משהו קטן אקפנייב הציל את הרוסים מעוד לפחות 3 שערים.

לסיכום:טורס וייה בחוד לפי המשחק היום ,הצדיקו את אי הכללתו בסגל של ראול.

9. Engonga Member

בראבו ספרד!! משחק נהדר(למרות שרוסיה היא לא מהיריבות היותר חזקות שלנו)..דוד ויאה פשוט קלאסה של שחקן ותענוג לראות את השילוב שלו עם טורס. בהגנה פויול ומרצ'נה היו נהדרים, ראמוס קצת פחות אבל בסה"כ ההגנה הייתה בסדר.
    אישית אני רק מקווה שנראה את גויזה או נבארו משחקים ואז יהיה עוד יותר טוב.
    אפשר להיות אופטימים אבל לא לשכוח עדיין שזה רק המשחק הראשון, אסור להכנס לאופוריה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חילופים די מוזרים של אראגונס.. הוא עבר לשחק בדקות האחרונות עם קישור של 4 קשרים מרכזיים... די מוזר.

בכל אופן, ספרד עושה את שלה בצורה אלגנטית, 4-1 מצויין על הרוסים, בלי מאמץ יוצא דופן, ניצחון חשוב שמין הסתם יכניס הרבה ביטחון למחנה הספרדי, וייה עשה את מה שהוא צריך לעשות, שזה הבקעת שערים, בצורה מושלמת, שוב- הוא וטורס זה פשוט שילוב מפחיד, הם מהירים, הם טכניים, הם סקוררים, ללא ספק יתרון שיש לספרד על פני כל נבחרת ביורו הזה. תוצאה גדולה לספרד.

הרוסים לא היו כאלה רעים, לפחות לא בהתקפה. הם הצליחו להניע כדור, לייצר מצבים, אבל ההגנה שלהם פשוט לא יכלה להתקפה הספרדית ופה הוכרע המשחק.
    צ'אבי היה נהדר באמצע.

11. madridista777 Member

אין מה לומר ספרד הפתיעו בחיים לא ציפיתי ל4-1 ובקשר לחילוף של טורס לפי דעתי דווקא היה נכון רק שהוא היה צריך להכניס את צ'אבי אלונסו ולא את פאברגס כי באותו הרגע הרוסים לחצו בטירוף ואם אתה רוצה לחזק את הקישור תכניס קשר הגנתי ולא קשר התקפי

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגור , ויאה לא הוזמן על חשבון ראול , מי שהוזמן על חשבונו ואף אחד לא מבין את זה הוא סרחיו גארסיה/גוייזה.

13. oFiRzZz Member

איזה כיף היה לראות את ספרד.. תאווה לעיינים .
    2 המשחקים האחרונים היו סוג של טוטאל פוטבול , בניגוד לשאר המשחקים עד כה . שרק ימשך ככה .

וייה ענק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. duck kc samara Member

היסתכלתי את משחק זה היה אסון של הגנה רוסית ניראה לי הטקטיקה של חוס הידניק הייתה כל שחקנים להתקפה חוץ מאקנפייב שהיה לו משחק די טוב לא הבנתי למה סימשוב האיטי הזה משחק גם זריאנוב מ 8 כשהוא עומד לבד ועד שהוא מחליט לעשות מהלך כל הגנה הספרדית המצוינת כבר הייתה בהגנה אני חושב עם הרוסים רוצים להתקדם צריך להחזיר את אגנשייבץ להגנה כדי שיעשה שמה קצת סדר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08
  15. SkiMan Member

1) משחק טוב יחסית של הספרדים. אני מסרב להיסחף כמו מאיר איינשטיין, ספרד לא שיחקה מבריק, היא ידעה לשחק יעיל עם המתפרצות הקטלניות שלה, היתה חדה ניצלה את המצבים שהיו לה והרגה את המשחק מהר מאוד.

2) ישנם עדיין ליקויים טקטיים בספרד שמאוד חרו לי. תחילה מרכז המגרש. חסר לספרד הגרזן במרכז המגרש שיידע להרוג את הניסיונות של היריבה, אלונסו וסנה בהחלט לא עונים לקריטריון הזה, היום היה ניתן לראות דקות רבות למדיי בהן רוסיה, נבחרת מוגבלת, מצליחה להכתיב את קצב המשחק ומונעת מספרד להניע כדור. רוסיה ניצלה את החור היחסי הזה באמצע והרבה מאוד התקפות שלה הלכו משם. נבחרת פחות מוגבלת מרוסיה היתה מגיעה גם להרבה יותר מצבים מאמצע המגרש והחיסרון הזה יורגש הרבה יותר ככל שההטורניר יתקדם ותהיה נבחרת שיהיה לה מספיק איכויות כדי לנצל את זה. דבר נוסף הוא ההצבה של אראגונס את אינייסטה באגף ימין, הצבה אשר מנטרלת את כל איכויותיו של אינייסטה כמעט לחלוטין. אינייסטה מתבטא יותר טוב בשמאל והכי טוב במרכז, הצבתו באגף לא רק גורמת לאיבוד יכולותיו של אינייסטה אלא גם בסופו של דבר, גורמת לנחיתות ספרדית באגף, הן התקפית שהאגף אינו מנוצל ומקל על הנבחרת היריבה ובסופו של דבר גם הגנתית כאשר אינייסטה מעדיף לחתוך לאמצע ולהפקיר את האגף שלו. אינייסטה היה סביר רק בגלל שהשכיל לחתוך מידי פעם לאמצע, כאשר משם כמובן הגיע הבישול הפשוט גאוני שלו בתוך יער של שחקנים רוסים.

3) לצד הליקויים הטקטים, ישנם גם דברים שבהחלט היה נעים לראות בנבחרת הספרדית. בראש ובראשונה התיאום בין שחקני הקישור וההתקפה, ומשחק המסירות המשובח שלהם. רואים שהספרדים עבדו על זה באימונים. בנוסף למשחק המסירות הספרדים גם יצאו למתפרצות קטלניות והתיאום בין השחקנים בתוספת משחק המסירות המשובח בהחלט עזר. חילופי המקום בין וייה לטורס היו מצוינים.

4) משחק טוב לטורס למרות שלא הבקיע כאשר התעלל בשחקנה של רוסיה בעיקר במחצית הראשונה, על וייה כמובן אין צורך להרחיב עם שלושער נהדר. רשמתי גם בפורום של ברצלונה שהתרשמתי מאוד מצ'אבי, שוב פעם היכולת שלו בנבחרת גבוהה פי כמה מזו בברצלונה, הוא היה מצוין היום הן במסירות, בניהול המשחק והן בהצטרפות להתקפה. אני לא יודע מה גורם לכך שהוא בא לידי ביטוי בספרד הרבה יותר מבברצלונה, אולי זה המערך השונה כאשר ספרד משחקת עם ארבעה קשרים, מה שמוריד מצ'אבי את הנטל והלחץ ומאפשר לו לנהלאת המשחק ביתר חופשיות. אציין שוב את הבישול של אינייסטה - מבריק. סילבה, לדידי, היה דיי טוב.