וייה חוגג על רוסיה, 4-1 לספרד

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏10/6/08.

1. David Seaman Member

יאיר סתם שרוף עליו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    לא נראה לי שהוא יפתח משחק הבא, אראגונס הוא לא בדיוק איש של שינויים, בטח לא אחרי ניצחון כזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/6/08
  2. REAL MADRID Member

הוא יצא כ"כ הרבה פעמים חמור, זה לא יהיה מפתיע לראות אותו יוצא ככה עוד פעם.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ססק שחקן טוב, ברוב המקרים יתן קבלות, אבל מבחינת חשיבות לנבחרת הספרדתית יש שחקנים לפניו ברשימה.

4. Giallorossi Member

אני כבר רואה איך אנשים יתחילו להגיד בימים הקרובים שספרד תזכה/תגיע לגמר, ואז פתאום לאחר רבע הגמר הקולות האלו יעלמו ב'מפתיע' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Jack Wilshere Member

טוב... ועכשיו ברצינות: לדעתי, הרוסים עמדו טוב על המגרש עד שספגו את השער הראשון. הקונספציה שלהם הייתה לשבור רגלים (במחצית הראשונה נשרקו יותר עבירות מאשר במשחק ממוצע בליגת העלק. השופט הקפיד יתר-על-המידה, בעייני), לשמור קרוב על השחקנים הספרדים, אך ברגע שנכבש השער הראשון (ההשתחררות של טורס, לפני שבישל לוייה את הראשון, הייתה די מקרית, יש לציין), מטבע הדברים, הם לא יכלו לשמור על אותה אינטנסיביות בהגנה, כך שלשחקני הקישור וההתקפה הספרדים היה יותר מרחב. ובכל זאת, ההגנה של הרוסים לא מספיק טובה. אני די משוכנע שאריק בנאדו, בלי לזלזל, היה מתמודד יותר טוב עם וייה. במילים אחרות, שחקני מרכז ההגנה של הנבחרת הרוסית אולי יכולים להתמודד עם שחקני התקפה בליגה הרוסית ובגביע האופ"א, אבל הם לא יכולים להתמודד עם חלוצים מהירים וטכנים כוייה וטורס. צריך לזכור שהשחקן החשוב ביותר בחלק הקדמי של הרוסים, אנדרי ארשבין, לא שיחק הערב (גם במשחק הבא הוא לא יכול לשחק עקב השעיה), כך שיש כאן בהחלט נסיבות מקלות, וממילא הרוסים הראו שיש להם מה למכור מבחינה התקפית. אני לא חושב שהמשחק הערב הוא אינדיקציה למה שיקרה בהמשך הטורניר. אכן, זו תוצאה מרשימה נגד נבחרת טובה בהחלט, ובכל זאת - גם במונדיאל האחרון ראינו ניצונות של כדורגל גאוני מהנבחרת הספרדית, אך ברגעי ההכרעה הם לא הצליחו להתעלות. לאחר השער הראשון רוסיה התפרקה מבחינה טקטית-הגנתית, ויש להניח שנבחרות, עם מרכז הגנה טוב יותר, לא ישברו ביתר-קלות. אני גם לא חושב שיש יותר מדי מה להתלהב מההגנה הספרדית. פויול ומרצ'נה, על אף ההתלהבות (המופרזת) של מאיר איינשטיין, הם לא מניה בטוחה (להבדיל מקסיאס בשער), הביטחון של ראמוס באתלטיות שלו גורמת לו לעשות מדי משחק מספר לא מבוטל של שגיאות. במחשבה שנייה... מה אני מבלבל את השכל!? מבחינתי לא צריך להתלהב משום-דבר, חוץ מססק פברגאס! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. REAL MADRID Member

תראה, יש גבול לכמה מפגרים יכולים להיות אנשים. ספרד נתנה משחק טוב, אבל היא יצאה לוזרית כ"כ הרבה פעמים ככה שעד שלא נראה אותו בחצי גמר, אף אחד לא יהמר עליה בוודאות כזוכה.

7. דניאל א. Member

Greece: Nikopolidis, Seitaridis, Kyrgiakos, Antzas, Dellas, Torosidis, Charisteas, Basinas, Katsouranis, Karagounis, Gekas.
    Sweden: Isaksson, Alexandersson, Mellberg, Hansson, Nilsson, Wilhelmsson, Svensson, Ljungberg, Andersson, Ibrahimovic, Henrik Larsson.

8. Raulito Madridista

כמה דברים:

1. אוהדי ארסנל, תיהיו לי בריאים. מקריאת ההודעות שלכם פה, אפשר לחשוב שססק היה איש המשחק והוא אחראי לתצוגה הגדולה של הנבחרת. הנסיך שלכם נכנס בגארבץ' טיים. במידה ולא ייקרה משהו מאוד מפתיע, הוא ייפתח על הספסל גם במשחק הבא. ארגוניס לא יישחק ללא קשר אחורי, צ'אבי באנקר בנבחרת ומערך של שלושה קשרים במרכז המגרש שיבוא על חשבון של חלוץ לא בא בחשבון בכלל. טורס וויאה יכולים לעשות בית-ספר לכל הגנה.
    2. ראול במשך שנים רבות היה החלוץ הספרדי הטוב ביותר ובוודאי שאחד מהחלוצים הטובים בעולם. 44 שערים ב102 הופעות - מאזן לא רע בכלל, 0.43 שערים במשחק. להאשים אותו שהנבחרת הספרדית לא הצליחה בעידן שלו באף טורניר גדול זו צביעות גדולה מאוד ואף מטופש. במונדיאל בגרמניה הוא לא היה שחקן הרכב, ביורו 2004 אף שחקן בנבחרת לא באמת הגיע לטורניר ובמונדיאל 2002 הוא היה ענק - שלושה שערים בשלב הבתים. ראינו למה הנבחרת הייתה מסוגלת ללא השירותים שלו. לנבחרת היו בעיות גדולות הרבה יותר מאשר ראול.
    3. דניאל א, אתה אוהב לזרוק פה קלישאות ולא לפרט, אז חאלאס. תביע את דעתך בצורה יותר רצינית מסתם לזרוק פה אוסף של משפטים ולקבוע את עמדותיך בכזאת נחרצות. אינייסטה השתפר מאוד במחצית השנייה ולא היה גרוע, ממש לא, אלא פתח את המשחק בהיסוס, כמו הרבה מאוד שחקנים. גם במשחק לא טוב שלו אינייסטה בישל שער והעמיד את טורס במצב של אחד על אחד. אינייסטה באנקר של לואיס ומתאים בול למערך של הנבחרת כרגע.
    4. duck kc samara, ברור שנבחרת רוסיה היא לא המדד ליכולת של נבחרת ספרד, אבל אי-אפשר שלא להחמיא לנבחרת על ההתקפות המתפרצות הקטלניות שלה. תוך עשרים שניות הם הגיעו מרחבה לרחבה. לנבחרת הזו יש פוטנציאל כל-כך גדול וטורס וויאה מסוגלים לעשות מכל הגנה באירופה בדיחה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08
  9. Quique_Flores Member

אני לא רוצה להיות קטנוני דור, אבל וייה כבש בליגה העונה 18 שערים, מספר זהה לזה של ראול

בכל אופן, את המשחק היום לא ראיתי, אבל את התקציר כן ראיתי, טורס בבישול נהדר לוייה, וייה עם שער שני מצוין וחד, ושער שלישי שהיה כל כך אופייני לו לפני שנתיים ב-2005/2006, פשוט שמחה בלב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. דניאל א. Member

אין כ"כ מה לפרט, אינייסטה היה חלש היום והוא לא שחקן אגף. הגול שבישל היה בנבדל ברור.

11. JR-Riquelme Member

הגול שאינייסטה בישל בכלל לא היה נבדל.

ראוליטו, כתבתי מה ראול עשה בקריירה שלו בנבחרת ספרד שהוא כל כך באנקר, לא אמרתי שהוא היה גרוע. אמרתי שבהחלט אפשר להעדיף אחד כמו וייה ובטח אחד כמו טורס עליו. בסה"כ הם גם יותר מתאימים לסגנון המשחק הספרדי - משחק מהיר מאוד ושוטף - בדיוק כמו ברצלונה בעונות הגדולות שלה.
    בקשר לאיז-זימונו, אולי ארגונייס מאמין בכך ששחקן כמו ראול לא יכול לשבת על הספסל...

12. REAL MADRID Member

דור דיבר על ההודעות שלך באופן כללי. אם לא הבנת את זה בדרך העדינה של דור אני אגיד לך את זה ברור:

אל תגיב רק כי אתה רוצה להגיב ולעלות את מונה ההודעות. אתה זורק משפטים לאוויר, חלק הגיונים וחלק מטומטמים. תתחיל להתייחס להודעות שלך ברצינות ותשקיע טיפה מחשבה לפני שאתה מגיב, אם אתה לא תקח ברצינות להודעות שלך - אף אחד אחר לא ייקח אותן.

תקרא את ההודעה הזאת ברוגע, ותנסה להפיק ממנה את המקסימום. תנשום עמוק, ספור עד 10, קלל אותי על ההודעה הזאת, תירגע ותגיב מחדש בצורה טובה יותר.

יום נעים והאלה מדריד.

JR-Riquelme, אתה לא יכול להגיד שארגונייס חושב שלא ראוי שראול יישב על הספסל כשמנגד ראול אמר בכל הזדמנות אפשרית שמצידו להיות נער מים ולא לשחק דקה אחת בטורניר, אבל הוא רוצה להיות שם בספסל ולתמוך בחברים שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/08
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבדל ברור לא היה , זה ממש על סף הקו אחד . זה מצב של 50-50 , ובמקרה כזה צריך לתת יתרון להתקפה .

14. אבו Member

דור, אנחנו ניהיה בריאים? דקה 53, 2-0, זה גארבטג' טיים בשבילך? רק בריאות גם לך.

יופי של משחק של ספרד, קל להגיד בדיעבד עכשיו ככה וככה,
    אני בטוח שלפני המשחק אף אחד לא דמיין שרוסיה והידינק יחטפו רביעייה. צ'אבי במשחק טוב, גם דוד סילבה היה נהדר, וכמובן שני החלוצים- דוד וייה בשיאו, השילוב עם טורס נהדר.
    בכלל, ראיתי את ספרד במשחקי הכנה שלה- הם נראו ממש גרוע, מה כבר עשו שמה בשבוע ימים? שמיים וארץ בין המשחקי הכנה להיום.

אני מקווה בשבילם שהם לא מגיעים לשיא שוב מוקדם מידי ויעופו ברבע.

ועכשיו, אני מקווה שפרדי ימשיך לעשות טוב על הלב לתותחנים.
    קדימה פרד!!! LEGEND!

נ.ב
    ססק :aaa8:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/6/08
  15. שגיא Guest

היה תענוג היום המשחק של נבחרת ספרד, והיא עכשיו ביססה את עצמה כנבחרת המועדפת עלי בטורניר הזה. אז נכון, צריך ביצים כדי להושיב את ססק פאברגס על הספסל ולהשאיר את ראול בבית, אבל עם התוצאה אי אפשר להתווכח. ספרד לא יכלה לבקש פתיחה טובה מזו לטורניר היורו. מעבר לניצחון, היכולת המצויינת, אותה כנראה לא תתקשה לשחזר במשחקים הבאים.

לגבי המשחק שעומד להיפתח. על פי ההרכב היווני מסתמן משהו מאוד מעניין - שלושה בלמים לרהאגל בטקטיקת 5-3-2. לא זכור לי שיוון שיחקה ככה. רהאגל די שמר תמיד על מערך של 4-5-1 שהופך ל4-3-3 בהתקפה (והיה קטלני במתפרצות). שני חלוצים זה משהו שלא זכור לי אצל רהאגל. המערך הזה כנראה ייתן יותר חופש לשני המגנים המצויינים, סייטרידיס וטורוסידיס. יהיה מעניין לראות איך נבחרת יוון תסתדר עם המערך החדש.