ויין רוני - הנאחס מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏30/4/06.

1. eastlands Member

עד לפציעה המחורבנת הזאת ממש ספרתי את הימים לטורניר, ומאז הפציעה ירד לי(בינתיים) מהגביע העולמי , 3 ימים לא בדקתי כלום ,ורק עכשיו התחלתי שוב להתעניין , ראיתי דיון בסקיי ניוז עם רופא שלדעתו רוני בוודאות לא מתחיל את הטורניר ,ואולי אולי מצטרף בשבוע השלישי של האליפות (שמינית גמר) ,אני חושב שבלי רוני נגיע הכי רחוק שוב לרבע גמר ,רוני הוא ההבדל אבל אן מה לעשות ,אף פעם לא נזכה משחקן שלהם שיעשה את זה למולדת. גארי נוויל מנייק איזה באעאסה .

2. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    אתה רוצה להזכיר לנו איזה שחקן משמעותי שיטי שלחה לנבחרת בשנים האחרונות?

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבלי רוני אנגליה גם יכולה לעוף בסיבוב הראשון. קשה לשכוח את איך שהיא נראתה איתו ובלעדיו נגד פורטוגל ביורו 2004. שבדיה נבחרת טובה מאוד. פראגוואי לא מדהימה אבל כבר ראינו דברים מוזרים יותר בטורנירים שכאלה.

4. THE STRETFORD END Member

המונדיאל האחרון מלמד שהכל יכול לקרות,מי האמין שארגנטינה וצרפת 2 יעפו בשלב הבתים אבל למרות זאת ולמרות החיסרון של רוניי צריך לקחת דברים בפרופרציה הנכונה,עדיין לאנגליה יש מספיק שחקנים טובים בכדי לעבור בית של שוודיה,פרגוואי ואת החברים של דוויט יורק,אנגליה עדיין הפייבוריטית לסיים ראשונה.

5. city Member

עכשיו שרוני ואואן פצועים, הייתי משחק עם קראוץ' כחלוץ יחיד ובונה על השחקנים שיבואו מאחוריו - למפארד, ג'רארד וג'ו קול. הוא יוריד להם כדורים כמו בליברפול והם יסיימו את המהלכים. שחקני הקו השני של אנגליה עדיין הטובים בעולם.

6. eastlands Member

את שלב הבתים נסיים ראשונים ,אחרי נצחון על מלברג וחבריו ,בשמינית נפגוש את פולין וננצח 0-2 משערים של לאמפארד וקראוץ' ,ברבע הגמר נגד הולנד נפסיד 2-1 אחרי שג'ראררד ישווה ,לפני שהסוס יכבוש מנבדל פסיבי שהפך לשמקטיבי .

7. eastlands Member

עוד אבידה לנבחרת - הכותרת בNRG ,קירון דייר יעדר בגלל פציעה .
    ואאוו איזה חוסר מזל ,אך נסתדר בלי דייר , לעולם לא הסתדרנו ללא כורה הפחם הזה .
    אדון דייר תתרכז לך בנסיון לסיים 2 משחקים רצופים במיכרות לפני ששוב נתייחס אליך כאל כדורגלן בכלל .
    אגב ראיתי אתמול דקות "מובחרות" של המגן הימני שלנו ,בושה , בושה וחרפה שהאפס הזה הוא האופציה הראשונה שלנו ,אפשר לחשוב על אפשריות אחרות להוזיז שחקן לעמדה הזאת ,אבל הכי נח לומר שהוא הכי טוב שיש לנו , אפילו המגן הימני של הסעודים עולה עליו-ביזיון.

8. קינג לדלי Member

קירון דייר באמת תעלומה עם כל הפציעות שלו.
    אבל השוער קירקלנד זה דבר מדהים. לא נתקלתי בשוער שהיה כשיר לשניים וחצי משחקים בחייו...
    כנראה שהוא אהבל כמו שהוא נראה.

איסטלנדס יאבו טיר שום מפסידים ושום נעליים. קראוצ'י ישווה בנגיחה בזמן פציעות אחרי שכל הולנד רוכבת עליו ולא מצליחה למנוע שער של המגדל.
    אואן בהארכה ואנחנו רצים באיזור תעשייה.

!!!!!!!!!!!!!!!! :aaa12: COME ON ENGLAND

9. eastlands Member

בואלה -כתבה על אוהד אנגליה שחושש מטרומת שתיגרם לו מכישלון בגביע העולמי , והחליט לדאוג לכיסוי הנזקים הנפשים שיגרמו לו , האוהד פול האקר (אוהד ניוקאסל) ביטח את עצמו ויצטרך לספק עדיות רפואיות שהוא סובל מטראומה בעקבות הנבחרת.
    רעיון גדול ,רק שאני לא רואה שום חברה בארץ שתבטח אותי על נזק כזה ,שאגב כבר נגרם ביורו 96 וגודל לו בכל טורניר .(מזל שיש לי את סיטי לפחות)

10. eastlands Member

רובינסון- קארגר,טרי,ריו,קול: לאמפארד,ג'רארד ,בקאם ,קול, שוני,בנט.

11. קינג לדלי Member

שוני גם נפצע . לא יודעים מה יס לו !

רובו,נוויל,טרי,דוסון,ברידג',קאריק,ג'רארד,למפארד,לנון,אואן,קראוץ'.

!!! COME ON TOTTENHAM

12. eastlands Member

זהו ניצחת את בולטון ופתאום לא אכפת לך מהנבחרת ,אל תשאיר אותי לבד ז'אקו .

13. KirkH Member

קאריק בהרכב?!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

קנית את הפרגיות ב"טיב-טעם" במקרה?

14. AW forever Member

רגע, מה עפ דפו? מתאים בול להרכב לפי הקריטריון שלך-הוא גם אנגלי וגם בטוטנהאם. אתה חייב להציע מועמדות לאימון הנבחרת מהר לפני שסוגרים עם מקלארן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

15. קינג לדלי Member

קאריק חייב להיות בהרכב !

רובו,נוויל,טרי,ריו,קול,קאריק,למפארד,ג'רארד,קול,אואן וקראוץ'.

זה ההרכב שלי.

ז'אקו אתה יודע שבחיים לא תישאר לבד.
    אם כל כך הרבה שנים ליויתי ברדיו-טלויזיה כל משחק זניח של קבוצה שסיימה את השעמומון בליגה כבר במחזור העשירי בכיכובם של פרי,דוזל,ג'ייסון קאנדי ושאר ירקות...ועדיין אני בחיים אז אני כבר לא אעזוב לעולם !
    עד יום מותי אחכה לכל משחק בכל מקום ובכל שעה.