ויין רוני - הנאחס מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏30/4/06.

1. קינג לדלי Member

"בסט" תגיד לי למה איזה כוכבים יש לאיטליה או לשאר הנבחרות חוץ מברזיל בתפקידים האלה ?

2. George Best Member

גאטוסו פירלו קמורנסי נסטה קנבארו באותם תפקידים באיטליה..לא רע

3. קינג לדלי Member

יאללה ג'רארד קול ולמפארד ריו וטרי.
    מה אתה מתלהב מכל איזה לוקה טוני ? לכל נבחרת יש כמה שחקנים אפורים ומי שיש לה יותר אופי ומזל בסוף לוקחת.
    גם בלי רוני אנחנו לא נופלים מאף נבחרת חוץ מברזיל שגם אותה אנחנו מנצחים ביום נתון.
    ואם פריירה באמת מתכוון לעלות במונדיאל עם זה רוברטו,קאקה,רונלדיניו,רונאלדו ואדריאנו אז הלוואי שנקבל אותם.

4. George Best Member

מה?
    ערן, אתה שאלת אותי איזה שחקנים יש לנבחרות אחרות בתקפקידים של דוסון לנון וקאריק אז עניתי לך.

5. Bill Shankly Member

לכל המספידים של פיטר קראוץ'
    כמה שאתם טועים לגביו...

אני מאמין שקראוץ' יהיה הפתעת המונדיאל... אולי בפרמייר ליג יודעים איך להסתדר עם
    הגובה שלו אבל נבחרות כמו ארגנטינה,פארגוואי,שבדיה,אורוגוואי ועוד.....
    לא ידעו בכלל איך להסתדר איתו... הם ישר ידביקו אליו שני שחקנים כמו שארגנטינה עשתה
    ובסופו של דבר הם הפסידו לאנגליה בעיקר בגלל הנוכחות של קראוץ'...
    ישר אחרי המשחק השחקנים (רוני,בקהאם,לאמפרד,טרי,אואן...) הללו את קראוץ' ...
    *שתבינו הבן-אדם לא כבש גול ... דרך כלל כאשר משבחים שחקן, זה כובש השער... לא ?

אני בטוח שקראוץ' ואואן יפיקו את הפירות לאנגליה.. אבל החסרון של רוני תיהיה בהחלט משמעותי לאנגליה...

חכו ותראו... קראוץי יהיה להיט !

mock my words http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  6. Alexander Hleb Member

ממתי מפיקים פירות?

7. AW forever Member

חייבים את קאריק בנבחרת! מי עוד ייתן שם מסירה מלוכלכת קדימה ששחקן של הקבוצה השנייה שוכב על הדשא?

8. eastlands Member

כמה חברים מהפורום מסוגלים במשך חודש לעזוב את הקבוצה ולחשוב נבחרת נטו ?
    (טוב גם לי קשה בגלל גארי נוויל ) אבל תאכלס שרופים על הנבחרת ,עם כל הכבוד ליריבות בקבוצות , שמים הכל בצד ומנהלים דיון בנושא הנבחרת מעל הכל , בכלל יש פה אוהדים של הנבחרת ?

9. THE STRETFORD END Member

גרמיין
    "איסטלנדס נוויל היה עד כדי כך גרוע ???"

מה זה אני משאיר אותך יום אחד בכדי לנפח את הבטן עם כל מיני קבבים,סטייקים,שישליקים,בירות ואתה כבר מאבד את הצפון ולוקח ברצינות את הביקורות שלו על שחקני יונייטד?

נוייל נגד בורו היה חלש כשעלה להתקפה,לא היה מרוכז שם ובכמה פעמים שקיבל כדורים טובים לא עשה איתם מה שבדרך כלל הוא עושה טוה וזה למצוא שחקן פנוי ברחבה אבל מבחינה הגנתית כרגיל היה טוב,דאונינג פה ושם ניסה אבל מהר מאוד החל למסור את הכדורים במקום ולנסות לעבור אותו,כרגיל הנסיון וחוכמת המשחק עזרו לו לנקות כמה כדורי עומק מסוכנים,המגן האנגלי הטוב ביותר שיש כבר הרבה שנים והוא מוכיח זאת גם ביונייטד וגם באנגליה פעם אחר פעם.

איסטלנד,תמנה לי 2 פאשלות של גארי נוויל במדי הנבחרת,אל תשכח שהוא משחק באופן קבוע מ 96 אז אם הביקורת שלך כלפיו נכונה כמו שאתה טוען כל פעם מחדש בוודאי לא תתקשה למצוא לי 2 טעוויות קריטיות!
    אם לא תמצא תלך למכור תותים!

10. AW forever Member

שריקת הפתיחה ואני עם האריות. עד אז... מקווה להיות עוד בהנגאובר מהחגיגות על הצ'מפיונס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ובכל מקרה קשה לי לשמור על אובייקטיביות שגרמיין מנפנף פה הרכב "טוטנהאם ותוספות". ואולי גם כי אנגלי אחד שלנו הוא באנקר והשני ממילא לא יראה הרכב אם לא יקרה משהו לא צפוי, אבל מעבר אליהם הנבחרת ממילא מורכבת משחקנים שהם לא ארסנל, ומן הסתם גם מקבוצות יריבות שלה בצמרת. סוג של גלולה שצריך לבלוע.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

2002, משחק ראשון במונדיאל, מחצית שנייה. סול סקאמבל עולה לנגיחה וכובש שער ראשון של אנגליה בטורניר ואני קופץ וצוהל.

הכל בצד, בטורניר כזה הנבחרת מעל הכל.

Come on england!!!

קיבלתי את החולצה של אנגליה מהמארז של קרלסברג, חולצת אנגליה רביעית שלי. יש לי רפליקה, זיוף עם הדפס של בקס ממונדיאל 2002 (כבר די קטנה עליי) וזיוף טוב של אוון (מספר 10).

12. קינג לדלי Member

תרצו או לא בעוד כמה שנים טוטנהאם תהיה נבחרת אנגליה ברובה.
    קינג,דוסון,לנון,אולי ביג טום,ועוד כמה ילדים בדרך.

13. George Best Member

הנה לכם עוד אוהד של נחברת האריות!

למרות שיונייטד יותר חשובה, והנה דוגמא:
    אבא שלי היה בלונדון לפני שבוע, שאל אותי אם אני רוצה את חולצץ החוץ של היונייטד/החולצה החדשה שלנו למונדיאל, וכמובן אמרתי יונייטד.
    אולי נסיעה הבאה נגיד אנגליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. eastlands Member

ערן אולי תעצור קצת ,אתה מדאיג אותי , מה נהיה ממך ? יוז'י אשכרה יוז'י - קאלום לנבחרת אחלה בלם ,די די תעצור כבר.

15. קינג לדלי Member

מה אתה רוצה איסטלנדס ? אפילו שלונסקי עלה על זה !
    דניאל לוי אמר שהוא רוצה מיני נבחרת אנגליה. אז יש לנו 5 בסגל ולנון יהיה ה 6 ודוסון ה 7 .
    מה כאן לא בסדר במה שאמרתי ?

מה זה ?! נהייתם לי אשכנזים ?! ככה עושים קפה ?! עטאללה ג'יב אל פרימוס !!!