ויין רוני - הנאחס מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏30/4/06.

1. THE STRETFORD END Member

הוטספר
    "קיבלתי את החולצה של אנגליה מהמארז של קרלסברג, חולצת אנגליה רביעית שלי. יש לי רפליקה, זיוף עם הדפס של בקס ממונדיאל 2002 (כבר די קטנה עליי) וזיוף טוב של אוון (מספר 10)"

לגרמיין יש חולצה של הנבחרת שקנה בטורקיה,עד שלא אמרנו לו הוא לא שם לב שיש שם רק 2 אריות ושהם עומדים.

חבר טוב שלי הוא חבר של מיכאל זנברג,יום אחד הוא היה אצלו והסתכל על אוסף החולצות שהחליף במשך השנים,היתה חולצה של נבחרת אנגליה אז הוא שאל עם מי החלפת וזנברג ענה עם ווס בראון במשחק נבחרות בגיל הנוער,שנינו נבחרנו באותו משחק לשחקנים המצטיינים מnכל צד,כמובן שתוך זמן קצר החולצה עשתה את הדרך אלי,אי אפשר להשיג כזו,מתחת לסמל רקום england youth
    הבעיה שהיא די ארוכה עלי לכן אני צריך להכניס אותה לתוך הג'ינס כשאני לובש אותה,אבל בכל זאת אין חולצה יותר מקורית מזו.

2. KirkH Member

מוזר, ואני הייתי בטוח שקבוצות קונטיננטליות כמו אלו שהדחליל התמודד מולן בצ'מפיונס דווקא הסתדרו איתו לא רע. חוץ מבעיות של לחץ בחזה מפרצי הצחוק של אחרי המשחק.

כמה שערים התורן כבש באירופה?

כמה פעמים הוא בישל באירופה?

כמה פעמים הקבוצה שלו כבשה באירופה?

כמה פעמים ספרתם עד עשר ושום דבר לא קרה. שמישהו יוריד את הדגל לחצי התורן.

אישית, אני מת לראות את ההרכב של ג'רמיין בפעולה וכמה שיותר מהר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

3. קינג לדלי Member

אולי פיספסתם את ההודעה שלי אבל ההרכב האמיתי שלי הוא
    רובו,נוויל,ריו,טרי,קול,קאריק,ג'רארד,למפארד,קול,אואן וקראוץ'.

לגבי קראוץ' מספיק היה לראות את הפאניקה שהוא זרע בהגנת ארגנטינה שגרמה לשני שערים של אואן.
    כמו שסוונגו אמר " זה כמעט בלתי אפשרי לשמור עליו".
    אני מסכים כי הגובה שלו והשליטה בכל רזי הורדת הכדור (ולא רק בראש) יוצרים בעיה לכל הגנה.

הוא יוריד סטיבן ולמפארד יבואו מאחור אואן יעוט על השאריות וקאריק ישגיח מאחור עם העניבה.

4. AW forever Member

ובקשר לפציעה של רוני (זה הנושא של הת'רד, נכון?)- חשבתי על זה ואין רע בלי טוב. לפחות ייחסכו מאיתנו חלק מהצלילות הלטיניות שהיו צפויות בכל מפגש עם רוני, כדי להבעיר את הפתיל הלא קיים שלו, והסיכויים של אנגליה לסיים משחקים בלי מורחקים עולה בהתאם.

5. George Best Member

וואו איזה שמחה, אולי זה טוב שהוא נפצע במחשבה שנייה

6. AW forever Member

תגיד לי, קראת את ההודעה שלי לפני שהגבת? כנראה שלא. אז בשבילך עוד פעם: "כנראה שאין רע בלי טוב" (גרמיין, במיוחד בשבילך התאפקתי וויתרתי על ה- http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד, עכשיו התרשמתי!
    בראון לא נראה מגודל מדי, אני מקווה שלפחות כיבסו את החולצה מאז שהוא לבש אותה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

מכר של בן דוד שלי קיבל את החולצה שלבש כריסטיאן ציגה במשחקו האחרון בטוטנהאם, ומסגר אותה אצלו בבית.

8. KirkH Member

גם בהרכב הזה נבחרת האריות תתקשה לדעתי לנשוך איזו שהיא קבוצה שלא מבעיטות חופשיות.

יש כאן ויתור טוטאלי על משחק אגפים. ובשביל מה? מייקל קאריק.

גם עם הנבחרת הזו אין לי שום בעייה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

9. Bill Shankly Member

שמע.. קראוץ' של ליברפול זה לא אותו קראוץ' של נבחרת אנגליה...
    באנגליה המשחק האגפים הרבה יותר טוב משל ליברפול... וקראוץ' יהנה מזה מאוד..
    (דוגמא:הגול נגד אורוגוואי, כאשר קול בישל לו..)
    וגם הפרטנר (מוריינטס..לרוב) של קראוץ' לא שחקן מי יודע מה ..
    בנוסף לזה קראוץ' שיחק כמה משחקים כחלוץ בודד בישביל ליברפול...

בעונה הבא, אני מאמין שנראה את הקראוץ' של נבחרת אנגליה בליברפול..
    בתנאי שבניטז יביא את השחקנים הדרושים לכך... (קשר ימני וחלוץ שהםברמה עולמית)

-------------------

ההרכב של אנגליה למונדיאל צריך להיות ככה...

-----------------רובינסון------------------
    א.קול-------קראגר-------טרי-----------נויל
    ------------------ג'רארד------------------
    ג.קול-------------למפארד-----------בקהאם
    ---------אואן--------------קראוץ'----------

כמה ערות:

*אם אשלי קול לא כשיר אז ווין ברידג' במקומו,ואם לא ווין ברידג' ואז קראגר יוסת להיות מגן שמאלי
    ואז פרדיננד יכנס במקומו..

*ג'רארד חייב להסתגל להיות קשר אחורי...

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/06
  10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאריק בנבחרת אנגליה = אסון, לא חלילה כי הוא שחקן גרוע אלא כי כמו שקירק ציין, בלי משחק אגפים לאנגליה אין מה לחפש בטורניר הזה. חייבים את שוני וג'ו קול באגפים (או אולי בקהאם, לא עקרוני, אבל חייבים קיצונים).

11. קינג לדלי Member

ויתור טוטאלי ? ג'רארד בימין מביא את הקרוסים שלו כמו שהוא עושה מידי פעם בליברפול,וג'ואי קול בשמאל.

אחלה הרכב לדעתי.

12. KirkH Member

יש הבדל בין פעולות של קיצונים טבעיים שחיים על הקו לבין פעולות של שחקני מרכז שדה ש"מסוגלים" לשחק באגף. היגררות לסוג המשחק השני עם הגבהות מדוייקות ככל שיהיו - יהיה לדעתי המתנה הכי גדולה שאנגליה יכולה לתת ליריבות שלה. משחק כדורי גובה שכל נבחרת זוטרה מתוכננת אליו, בעיקר לפני משחקים מול שלושת האריות.
    הנבחרות שממול מצופפות את המרכז של ההגנה עם עוד שחקן, מביאות קרצייה שידבק ללמפארד לרגליים ולא יאפשר לו לראות את השער. נשארנו עם פעולות אישיות מזדמנות.

13. קינג לדלי Member

קירק ג'רארד יכול לעשות בצד ימין עבודה יותר טובה מכל קיצוני בנבחרת.
    בטורקיה במשחק קובע סוון שם אותו בשמאל והוא היה גדול.
    חוץ מזה אני לא חושב שמשחק עם קיצונים הוא משחק של הגבהות. שחקן כמו ג'ו קול שמגיע משמאל יכול לחלק גם כדורי עומק כולל ג'רארד.
    לא מדובר במשחק ההגבהות הישן של פעם שכדורים היו מוגבהים מהחצי ואפילו יותר רחוק בסתמיות...

פה מדובר ברמונט ...

14. KirkH Member

אני יכול לספור על אצבעות של יד אחת כמה שערים ג'ואי קול בישל מהאגף עצמו וסטיבן ג'רארד, עם כל הכבוד למה שהוא עשה במשחק אחד - לא מסוגל לקחת באחד על אחד על הקו את המגינים השמאליים הזריזים שמסתובבים בעולם. זה נחמד למשחק אחד פה ושם, זה יוצר אגף שלוקה ביכולת שלו לייצר משהו מעבר להגבהות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/06
  15. קינג לדלי Member

אחת התכונות המעולות של ג'רארד זה ההרמות שלו מימין. לדעתי הוא שני רק לבקהאם בזה ולא סתם ראפא בניטז מוזיז אותו לשם. ג'רארד יסתדר בכל מקום כולל במאדים.

עוד לא הבנתי מה ההרכב שאתה היית שולח ?