ויירה נשאר, אואן הולך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏17/7/04.

1. THE STRETFORD END Member

וירה פשוט צבוע!
    פתאום הקשרים שיש לו בארסנל היו חזקים מדי מכדי להיפרם והוא מסתכל קדימה להשיג את השאיפות שלו,פתאום האהבה שלו לארסנל היתה חזקה יותר מכל דבר ולכן הוא החליט להשאר בסוף ולא לעבור לריאל מדריד ואני שואל אם האהבה הזו כל-כך חזקה איך זה שלקח לו יותר מחודש לגלות זאת???
    גאה להיות הקפטן של ארסנל!מרגש עד דמעות!אם רוי קין היה מתנהג כמו וירה לא הייתי רוצה שהוא יהיה הקפטן של הקבוצה שלי!
    העיסקה נפלה כנראה בגלל יותר או פחות כסף בין המועדונים אז שלא יזיין את השכל על אהבה,נאמנות וקשרים,
    וירה צבוע והלוואי ויענש על כך(בדרך ספורטיבית כמובן!).

2. ScottishGunner Member

חח אני לא יודע מה איתכם אבל אני פשוט שמח! כל עוד זה בא ממנו אז זה מצויין, ואני מאמין שהוא באמת מוכן להתחייב לקבוצה. אני פשוט שמח שהוא יהיה איתנו עוד שנה, וזה דווקא מראה שהוא לא צבוע בכלל. אולי לקח לו זמן להבין לאן הוא שייך אבל הוא הבין בסופו של דבר וזה מה שחשוב, כנראה שהאולטימטום של ונגר השפיעה כאן.

אחרי כל הבלאגן, אני חושב שגם אם לא נצליח העונה ביחד איתו כולם יהיו שמחים שהוא נשאר. אני לפחות יודע שאישית אני שמח. רק אני מקווה שהציפיות לא יעלו עכשיו ויפעילו עליו ועל כל הקבוצה לחץ, זה לא טוב לאף אחד.

3. ArsenalFan Member

מה אתם מצפים שהוא יגיד? זו דיפלומטיה.

אני דווקא מאמין שהוא באופן כנה אוהב את המועדון, אבל הייתי מאמין בזה גם אם הוא היה עוזב. שחקן שלא אוהב את המקום שהוא נמצא בו, לא היה נשאר שמונה שנים, ופטריק ויירה לא טיפש, הוא יודע מה יש לו בארסנל. תגידו מה שתגידו, אני לא חושב שאפשר לפקפק במחויבות שלו- ואני שוב אומר, גם אם המצב היה אחר לחלוטין הייתי אומר אותו דבר (אתם מוזמנים לחזור אחורה בדיון ולקרוא מה כתבתי שם). אם הוא היה צבוע באמת, הוא לא היה אומר שהוא באופן אמיתי שקל לעבור לריאל מדריד. על זה אני מעריך אותו, רק חבל שהוא לא אמר את זה לפני שבועיים ובחר למתוח אותנו עד יומיים לפני פתיחת העונה.

לא ממש אכפת לי מה הסיבה שהוא החליט להישאר בארסנל (ממש כמו שהסיבות שלו לעזיבה אפשרית לא עניינו אותי), ברור לי שזה גם לא פתאום התחוור לו כך פתאום שהוא הקפטן והוא גאה להיות קפטן ארסנל ושהיו כאן סיבות יותר פרגמטיות. כל מה שאכפת לי זה שהקבוצה תשים את כל הסיפור הזה מאחוריה אחת ולתמיד, לא תושפע מהקיץ שעבר עלינו, ושתסתכל קדימה. הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה בעיות בסגל בגלל הסיפור הזה.

רק שזה לא יחזור בקיץ 2005.

4. Gooner Member

VIEIRAA OHHHHH OHHHHHHH VIEIRA OHHHHHHHHH
    He's Staying in ARSENAL
    So Fuck OFFFFF REALLLL

פלורנטינו פלורנטינו,מי היה מאמין,שיגידו לך לא!!!פלורנטינו!

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויירה נשאר לבסוף ( 9 עמודים שנכתב בהם לפחות 20 פעם שויירה חתם בריאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).
    כפי שחשבתי, ארסנל פשוט ביקשה יותר מידי.
    אם כל הכבוד לדבריו של ויירה, אם לא היה לו סיכום, אוקי, אולי.
    אבל מכיוון שהיו לו סיכום עם מדריד ומה שהכשיל את העניין היה הסכומים שארסנל דרשה הרי שזה שומט את הקרקע מהטיעון הזה.
    מי שלא רוצה לעזוב לא מנהל מו"מ .

6. THE STRETFORD END Member

דיוויד דין הצירמן של ארסנל אומר היום כי בתחילת יוני וירה אמר לו ולונגר כי הוא רוצה לעזוב את ארסנל,
    וכי עניין ההעברה היה עניין של שעות אולי אפילו שעה ואז וירה החליט כי הוא לא מסוגל לעזוב וכי אלו היו 8 שבועות של עינוי.
    א.אפשר לעשות טלנובלה מהסיפור הזה,כל-כך מרגש.
    ב.8 שבועות הוא רצה לעזוב,כמו שאחרים פירסמו פה הבית שלו כבר הוצא למכירה,השחקנים בארסנל גם הודו בעזיבתו,אני רק מחכה לראות מתי יצוץ הסיפור עם הסיבה האמיתית להשארותו.
    את הסיפורים על הקשרים והאהבה למועדון וירה יכול לדחוף לתחת,רק פטי יאמין לשטויות הללו,אני שם כסף שזה שהעיסקה נפלה בגלל כסף או משהו בסגנון!