ויירה נשאר, אואן הולך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏17/7/04.

1. the gunner_14 Member

2. E-tam-R Member

קראתי ב"הארץ" שריאל בכלל ירדה מפטריק ויירה ומנסה להחתים עכשיו את צ'אבי אלונסו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל מילה בעיתונות בארץ היא בסלע, גם לא ב"הארץ" למרות שהוא בדרך כלל אמין. לפני חצי שנה היה כתוב שם שדייגו חתם בטוטנהאם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. ArsenalFan Member

אבל הוא באמת לא היה כל כך רחוק מחתימה בספרס, זה כבר היה סגור.

ה"סאן" מדווח היום שריאל הציעה הצעה ראשונית על סך 18 מיליון פאונד עבור פטריק ויירה, ושארסנל צפויה לנהל מו"מ על המחיר של ויירה. הדרישה כנראה תהיה בסביבות 25 מיליון פאונד. לעומת זאת, באיבנינג סטנדרד מדווחים שההצעה של ריאל מדריד היא על סך 14 מיליון פאונד, ושארסנל תדרוש "לפחות 20 מיליון פאונד". בכל אופן, אם שופטים לפי התגובות של כמה שחקנים שלנו ב"סאן", עושה רושם שסוף סוף רואים באופן קצת פחות מעורפל מה בדיוק קורה עם פאדי.

שאלה לאנשים שמכירים קצת את הכדורגל הארגנטיני- מיהו בדיוק חאבייר מסקרנו/ מסצ'רנו (Mascherano) מריבר פלייט? אתמול פורסם בסקיי שאנחנו מעוניינים בו במקרה שויירה יעזוב, ושגם דפורטיבו לה קורוניה רוצה אותו כמחליף למאורו סילבה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/04
  5. marvid Member

גם אני לא יודע עליו,אבל בזמן האחרון,שמעתי עליו הרבה.

6. THE STRETFORD END Member

ריאל מדריד הודיעה רשמית כי היא רוצה את וירה ומציעה 17 מיליון עליו,
    ב-48 השעות הבאות תיהיה פגישה בין מדריד לארסנל.

7. ArsenalFan Member

סוף סוף רואים את הסימנים שהעניין בדרך להסתיים. הנקודה התמוהה משהו היא שכל הדיווחים, פרט לזה של סקיי, מדברים על כך שריאל מדריד וארסנל שתיהן סירבו להגיב בנוגע להצעה שהוגשה ע"ס 14/17/18 מיליון פאונד (תבחרו אתם את הסכום- בכל מקום זה מספר אחר). בסקיי אומרים שריאל אישרה את הדברים.

שייגמר כבר כל הסיפור המסריח הזה ונוציא כמה שיותר כסף מהנוכלים הספרדים האלו (בא לי להקיא מההתנהגות של ריאל), ובא לציון גואל.

8. the gunner_14 Member

הלוואי שיעוף עם ריאל מדריד בסיבוב השלישי בליגת האלופות ושיפסידו את האליפות לבארסה!
    הלוואי שפרז וכל העולם יבינו כבר שלא בונים ככה קבוצה וההוכחה החותכת הייתה בשנה שעברה.
    ויירה עוד יצטער על היום שהוא עזב את המלוכה בארסנל וחיפש את ההרפתקאה המפוקפקת בברנבאו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    תעיפו כבר את פרז ואברמבויץ מהכדורגל שלנו, הם הורסים כל דבר ספורטיבי תחת שיתוף הפעולה של שחקנים מטומטמים שלא מסתפקים בטוב שיש להם כבר.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/04
  9. marvid Member

העברת ווירה למדריד,היא מעיין חרב פיפיות לריאל.
    העברת ווירה סוללת את דרכו של אטו לבארסה.
    לריאל אין סיכוי מול בארסה.
    פטריק יעזוב את האלופה האנגלית,בשביל קבוצה שצריכה להתמודד במוקדמות ליגת האלופות(כמו הישראליות :aaarofl: ),והוא בעצם יורד ברמה.
    אני לא אתפלא אם ריאל לא תהיה בין 4 הראשונות העונה.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיך הגעת למסקנה שהגעת אחד הקשרים הכי טובים בעולם לריאל, באחת העמדות שבהן היא הכי זקוקה לחיזוק תחליש את ריאל ותגמור את הסיפור שלה העונה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/8/04
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויירה עוזב קבוצה שאני שונא לקבוצה שאני שונא. לא אכפת לי ממנו, אני עדיין בדיעה שהוא טיפש לעזוב בית חם למקום לא נודע עם הרבה אגו וקפריזות. שיבושם לו.

השאיפות של ריאל גבוהות יותר, וכנראה שהוא היה צריך אתגר חדש אחרי שעשה כמעט הכל בארסנל.

12. Robben Member

ארסנל וריאל מדריד הגיעו אמש לסיכום שפטריק ויירה יימכר תמורת 23 מיליון פאונד.
    אמש, פלורנטינו פרז ודיוויד דיין הגיעו לסיכום בנוגע למכירתו של פטריק ויירה, המחיר הסופי הוא 23 מיליון פאונד וויירה צפוי לחתום היום בגלקטיקוס על חוזה ל-4 או 5 שנים.

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390...4360337,00.html

קלוד מקללה טוען הבוקר כי במידה וויירה אכן יימכר ארסנל תפסיד כ-40% מהיכולת שלה.

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390...4360227,00.html

13. RMCF Member

14. אלי מתחן Member

לא יודע איך הגעת לזה...
    זה שיהיה להם שחקן שיסתום את החור בקישור זו ירידה ברמה? אם כן אז אני לא יודע מה זה כן עלייה ברמה...

15. ArsenalFan Member

אני לא יודע אם ארסנל טובה מריאל, זה גם לא ממש הנקודה. בכיף אפשר לטעון שבזמן שארסנל זכתה באליפות ריאל מדריד צריכה לנסוע בשבוע הבא לפולין כדי להעפיל לליגת האלופות, או שראינו מריאל מדריד בעונה שעברה בדיוק כמה קבוצה גדולה היא, כשהיא הפסידה את האליפות אחרי שהובילה ב-8 נקודות פער בחודש אפריל וצנחה למקום הרביעי. ארסנל לא הגיעה מעל רבע הגמר- למה לאן ריאל מדריד הגיעה בשנה שעברה? גביע אירופה הוא גביע, אף אחד לא מבטיח שריאל מדריד תזכה בשנה הבאה, בעוד שנתיים או בכלל. פייבוריטית היא תמיד תהיה כי מדובר במועדון הגדול בעולם, אבל בטורנירים שמבוססים על שיטת גביע זה לא תמיד עוזר.

אבל נעזוב את זה- אלו טיעונים בכלל לא רלוונטיים לנושא. אם תסתכל על המצב בעיניים קצת אחרות מאשר "מי יותר טובה", תראה שויירה עוזב מועדון שבעצם הפך אותו לכדורגלן שהוא היום, שבו הוא קפטן, כולם מעריצים אותו ומתים עליו החל מהמנג'ר דרך השחקנים וכלה בכל אוהד, הוא חי עם משכורת גבוהה מאוד באחת הערים האטרקטיביות בעולם לצד החברים הכי טובים שלו וכו'. זו קבוצה שבשנה שעברה סיימה עונה ללא הפסד, שעומדת להיכנס לאיצטדיון חדש ושמתכוננת לעתיד עם שחקנים צעירים מהטובים ביבשת.

לטובת מה הוא עוזב את כל זה? לריאל מדריד, אמנם מועדון ענק אבל קבוצה מזדקנת שבה הוא עתיד להיות שחקן שחוסה בצילו של זינדין זידאן, ועושה את העבודה השחורה בשביל שאר הגלקטיקוס דה-לה שמאטע. העיקר שיש את מקסם השווא של "ליגת האלופות". אם זה מה שהוא רוצה, זה מה שהוא יקבל...

איך מודדים את זה באחוזים בדיוק...?