זהבי חוגג 30 - כל הביקורות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Drama2, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

עמיקם עיתונאי וצריך להיות יותר אובייקטיבי ולא לתת פה הודעות מפוצצות על זהבי כאילו אנחנו לא עוקבים אחרי הכדורגל.
    אוהדים כאן? ברור שמי שאוהד מכבי ת"א יעריץ אותו. היתר אובייקטיבים כלפיו לדעתי.

גלץ אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

היתר מתעבים אותו.
    אין דרך אחרת לתאר את מה שקורה כאן.
    ומי שעוקב אחרי עמיקם יודע שהוא שופט שחקנים מהכרות קרובה ועם הרבה בסיס השוואתי להבדיל מאחד כמוך שיושב בחדר סגור מול מחשב ובטוח שהוא יודע הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

orimor2212 ו-רון עמיקם אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

לא יודע מה נותנת היכרות קרובה כשמגיעים לכל מיני השוואות וכשדנים על רמת הליגות.

4. עידן444 Member

אנשים כאן יורדים על זהבי שלא ממש הצליח בנבחרת כאילו שהשאר הובילו אותה לחצי גמר מונדיאל...
    ויורדים עליו בעניין הקריירה האירופית כאילו השאר היו איוון זאמורנו אנדריי שבצ׳נקו...

5. alexshw Member

לא היינו 47 שנים במונדיאל ובכל זאת יש שחקנים שתרמו יותר לנבחרת ויש פחות. אוחנה תרם יותר ממכנס בנבחרת ונימני יותר מזהבי. לא קשה להווכח.
    לגבי הלגיונרים בחייך. גם כאן אומנם כמות הלגיונרים המוצלחים קטנה ממה שהיינו רוצים ובכל זאת לא קשה להזכר ברשימה של המשמעותיים.

עדיין לא הבנתי למה אני צריך היכרות אישית עם זהבי בשביל להגיע למסקנות שאני מגיע אליהן.

6. עידן444 Member

ועדיין יהיה לגיטימי להגיד שמכנס היה חלוץ יותר גדול מאוחנה ולך לא ממש יש את הכלים לחלוק על זה בזכות איזה גול מפואר נגד אוסטרליה או זה שלמכנס לא היו הקשרים או הדרכון המתאים כדי לצאת לאירופה.
    או מעט מידי הופעות בנבחרת שהיתה באותה תקופה מועדון סגור של התל אביביות.

לא אמרתי הכרות אישית.
    אמרתי הכרות קרובה.
    לראות איך שחקן מתנהל.
    איך הוא מתאמן.
    מה החוזקות שלו.
    מה החולשות.
    איפה הוא עומד ביחס לאחרים מבחינת כשרון.

למשל אצל זהבי אחת החוזקות זו התנועה ללא כדור. כמה פעמים ראית את זהבי פיזית במגרש כדי שבכלל תוכל לשפוט אותו?
    מתי בכלל חלוץ סטייל זהבי היה הכוכב הראשי של הנבחרת?
    איל אפשר בכלל להשוות אותו לפליימייקר כמו ברקוביץ׳? הגנה שלמה של הנבחרות היריבות התעסקה באיך סוגרים את ברקוביץ׳ כפי שאת זהבי?
    בניון היה היחיד שאפשר להגיד ״סחב את הנבחרת על הגב״ והאמת שזה היה בקמפיין די מוזר עם בניון, נימני בעמדה יחסית אחורית למיטב זכרוני ועוד שמונה נגרים.

7. alexshw Member

ברור שאוחנה היה גדול יותר. הבן אדם לקח גביע אירופה כשותף פעיל וזכה בתואר השחקן הטוב באירופה עד גיל 23.
    מכנס כבש יותר גולים בליגה אבל אוחנה נעדר ממנה 5 שנים.

לגבי זהבי זה היה ברור שלשים אותו חלוץ מרכזי בנבחרת ולשחק עליו זה רעיון גרוע. אין לו יתרון מול רוב ההגנות שהנבחרת פוגשת. חוץ מזה התרפסות של אלישע כלפיו פירקה את חדר ההלבשה וגרמה לפילוג בנבחרת שלא ראיתי כמותו כי שחקנים מבינים שזה בלוף וזהבי לא באמת הישראלי הבכיר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

המדדים שלך מגוחכים.
    אתה לא באמת מכיר את השחקנים.
    זכותך להביע את דעתך הלא מלומדת, אבל קצת צניעות לא תזיק...

9. alexshw Member

את מכנס לא ראיתי משחק, את אוחנה כן. שחקן העונה בגיל 33. לדעתי חסר תקדים בארץ.
    גם באירופה זה נדיר לפחות לשחקן התקפה, שרינגהאם זכה בגיל 34.

10. עידן444 Member

וזה עדיין לא עושה אותו שחקן גדול יותר.
    כמו שלגיטימי להגיד שמיקי ברקוביץ׳ גדול מעומרי כספי.
    במדדים שאתה שופט למיקי אין סיכוי.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית את מכנס משחק?

12. Telkiyski Member

תוכן הדברים שאני כותב על זהבי לא קשורים לאהדה, האופן בו אני כותב את הדברים קשור.

ברור שכנראה שהייתי הרבה פחות אנטי הזהבימניה הזאת אם הוא לא היה מכבב במכבי, אבל מה שאני חושב לגבי היכולת המקצועית שלו היה נשאר זהה.

כלומר, אם הוא לא היה מכבב במכבי כנראה שלא הייתי מזכיר פה 15 פעמים כמה הוא לא מסוגל להגיע למצב נגד מקדוניה או ויילס, אלא רק פעמיים.
    רבאק, אלה עובדות. הבנאדם נעלם כשהוא פוגש הגנות רציניות. זה לא עניין של "דיעה" בכלל.

הקטע הוא שכמו שאני כביכול "מושפע מאהדה" לצד השלילי, ככה יש את אלה ש"מושפעים מאהדה" לצד החיובי ומהללים את זהבי על כל שער שנתן לינביאן רק בגלל שהם אוהדי מכבי/עיתונאים שמראיינים אותו.

זה צביעות שאחד כמו אורימור מלין פה על זה שיש משתמשים ששונאים את זהבי ורומז שהביקורת שלהם מונעת מ"אהדה", כאילו שהוא איזה אובייקטיבי גדול אוהד מכבי יבנה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. עידן444 Member

לא.
    וגם לא קובע קביעות נחרצות.

14. Telkiyski Member

פה הטעות שלך.
    אף אחד לא יורד על זהבי בגלל הישגיו הדלים באירופה ובנבחרת.

העניין הוא שמהיחס כלפיו ומההייפ סביבו אפשר לחשוב שהוא משחק בהרכב של נאפולי וסוחב אותם על הגב, כשבפועל כולנו יודעים שגם בפאלרמו אין לו מקום.

בקיצור משהו כמו מאור בוזגלו רק גדול, הרבה יותר גדול.

כשאחד כמו עמיקם (האובייקטיבי עלק) כותב לי פה שזהבי היה נותן 15-18 שערים בעונה בספרד זה כבר מגוחך.

וכן, מותר לתעב אותו. זה עדיין לא הופך את הביקורת המקצועית שיש לי כלפיו ללא עניינית.
    כשזרק את סרט הקפטן למשל אני הייתי בין היחידים פה שכתב שזה לא כזה ביג דיל. איך זה מסתדר עם התיאוריה שלך?

הביקורת שלי כלפיו היא מקצועית ועניינית בלבד. זה שאני אולי שונא אותו, זה לא קשור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עמיקם יכול לכתוב גם שזהבי יכבוש 20 בספרד, זה בגדר פנטזיה אישית, לא מעבר.
    יש עובדות, זהבי עשה קריירות גדולות בישראל וסין, בפרופורציות האלה הוא נשפט בעיניי. רמות הכדורגל שהוא שיחק בהם כל הקריירה רחוקות שנות אור מרמת הכדורגל שיש היום הליגות הטובות, הוא לא קשור לשם.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

oranfu, Telkiyski ו-גלץ אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.