זהבי חוגג 30 - כל הביקורות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Drama2, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

קטן לא היה מצליח גם בזולטה ורחם או ווטאבר. זה שחקן שלא מסוגל לתפקד בהצלחה מחוץ לחממה. זה פרימדונה שתמיד כולם היו צריכים ללטף ולהחזיק לו את היד. מבחינת נתונים פיזיים הוא הזכיר לי את רוזנטל והוא היה באמת היה פוטנציאל פרמייר ליג.
    אגב קטן אף פעם לא היה גדול על הליגה אולי פרט לשנתיים שלפני היציאה לווסט האם. לדעתי מדובר באוברייטד הגדול ביותר שצמח בכדורגל שלנו ומה שהוא עשה ליונייטד רק מוכיח את זה.
    נימני היה איטי מדי ולא נייד בשביל להשתלב במקום ראוי מחוץ למדינה שלנו אבל לזכותו הוא באמת ניסה ולא פחד. היה גם שותף לרבע גמר וחצי גמר גביע אופ"א אומנם כמחליף אבל זה משהו ששחקן ישראלי לא מכיר כמעט אלא אם זה בניון.
    אלון מזרחי באופן כללי דוגמא לאיך לא מנהלים קריירה. לא רק בחו"ל. לפי שמועות גם היו קשורים לכך בעיות מחוץ למגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/17
  2. Telkiyski Member

אההה הבנתי. אז אלון מזרחי, שכמו זהבי היה גדול פה בליגת העל אבל נכשל טוטאלית באירופה, כשל רק בגלל בחירה לא נכונה במועדון. הבנתי.

מזכיר לי את סיפור אצילי, שכיכב פה בליגת העל וכולם אמרו שהוא עושה החלטה נכונה שהוא הולך לגרנדה ושהוא בהחלט יכול להצליח שם.
    בסוף היה שם שחקן יציע אז לכולם ברור שהוא כשל רק כי עשה החלטה לא נכונה. זה לא חלילה שאולי הוא לא מספיק טוב לרמה הזו.

3. קשר שמאלי Member

4. alexshw Member

5. DRORIKO Member

ראיתי את כל השלושה האלה בשיאם, זהבי יותר טוב מהם

6. Blanco 7 Member

התחלתי לקרוא את הכתבה עד שהגעתי למשפט הבא - לא סתם בפוטבול מנג'ר 2017 העריכו את שוויו של מספר 7 ב-40 מיליון אירו. זהו מחירו האמיתי. הוא לא נופל מחלוצים כמו אוליבייה ז'ירו או מאורו איקרדי, ומופלה לרעה רק בשל צבע הדרכון שלו.

זה אמיתי ?

7. DRORIKO Member

אני לא יודע מה התקרה של אצילי,אבל נכון להיום(או ל-2016) זהבי טוב ממנו בהרבה

8. Telkiyski Member

אני מסכים, אבל אצילי הוא דוגמא אחת (מיני רבות) של שחקנים ישראלים שנורא הרשימו אותנו פה בליגת העל ואז יצאו לליגה חזקה והסתבר לכולנו שהם לא ממש נספרים שם.
    עטר, ורמוט, שכטר, בוזי. לא חסרות דוגמאות.

הצלחה בליגת העל, כמה שלא תהיה גדולה ושוברת שיאים, אינה מדד להצלחה באירופה (בבלגיה או בטוטנהאם). זו עובדה.

9. Butragueño מנהלים

אחד הטורים הכי מביכים שאני זוכר מ-Ynet וזו תחרות קשה.

10. Telkiyski Member

אגב, אני חושב שמעבר לפן המקצועי (שהוא לא עושה כלום הגנות מול חזקות אבל קורע את ינביאן בסין וכל זה), יש גם את הפן המנטלי.
    זהבי במכבי ובסין הוא הכוכב הבלתי מעורער, הסטאר, זה שהכל סביבו וכו' וכו'.

שימו אותו באנדרלכט, תהיה לו שם תחרות על ההרכב. אני לא יודע אם הוא יודע להתמודד עם סיטואציה כזו.
    תומר חמד למשל התעקש והתעקש וממשיך להתעקש להיאבק על מקום בהרכב ובסוף זה משתלם לו. בספרד או באנגליה עכישו כשעלה לפרמייר ליג.

הוא בקלות היה יכול מזמן לחזור למיצ'ייה להרוויח איזה 800 אלף יורו לעונה, אבל הוא לא עשה את זה.

11. DRORIKO Member

כן האמת שהוא לא היה מסתדר בסיטואציה כזאת

12. Telkiyski Member

מה הקשר?
    זהבי היה שחקן הרכב קבוע בהפועל של החצי השני של עונת 09/10, אחרי שוויצ'יצ'ביץ' נפצע.

בטדי אגב הוא גם נעץ כדור במשקוף של ביתר באיזה דקה 30 מאיזה 25 מטר בכדור חופשי במצב של 1-0 להפועל. בדיעבד אם היה עושה שם 2-0 בדוק בני יהודה הייתה פותחת רגליים נגד חיפה.
    אבל זו כבר ספקולציה כמו הטענה שלי שטוב שאניימה החמיץ את הפנדל ושביתר בכלל השוו.

בגול אגב לא הצלחתי לזוז. הייתי בטוח שתוך 20 שניות נשמע שחיפה גם הבקיעו.

13. DRORIKO Member

שאתה אומר שזהבי יכול להצליח רק כשכל הקבוצה סביבו, בהפועל זה לא היה ככה, וגם בחצי עונה הראשונה במכבי זה לא היה ככה. בשניהם הוא היה נהדר. זהבי לא יכול להאבק על מקום בהרכב? עובדה שפארלמו הוא עשה את זה שנה וחצי, בלי סצינות ובלי פרצופים ובלי כלום. רק אחרי שהוא הבין סופית שהוא לא מספיק טוב בשביל הסריה הוא החליט לחתוך. יותר מזה, תראה איך הוא מפרגן בענק לדיבאלה, הבחור ש"גנב" לו את המקום בהרכב. אל תעשה לי ממנו איזה פרימדונה.

14. Telkiyski Member

לא. הוא היה יכול להמשיך להיאבק על מקומו בפאלרמו במטרה להישאר ולהצליח שם. הוא הראשון שמוצא עת עצמו כמה חודשים על הספסל?
    הוא בחר במה שהכי קל - לחזור לכסף הגדול והקל בישראל (בדרך כלל במיצ'ייה).

אם הוא חותם מחר בסמפדוריה ונותן שם 7-10 שערים בעונה אני מבטיח לך שאני סותם את הפה.

15. DRORIKO Member

בוא נחזור רגע לתקופה של זהבי בפאלרמו. בעונה הראשונה הוא אמנם התחיל טוב(מבחינת דקות,לא מבחינת יכולת), אבל אז הגיעה הפציעה, ואחריה הוא הפך לשחקן ספסל. אם הוא היה פרימדונה היה אומר "כוס אחתק הפאלרמו האלה,הם לא יודעים איזה יהלום יש להם ביד" והיה חותך, אבל לא,הוא אמר לעצמו בוא ניתן לזה עוד צ'אנס. אז בעונה שאחריה לא רק שהמצב לא השתפר, זהבי קיבל אפילו פחות דקות, ברמה של נער מגבות. מה ציפית שהוא יעשה? שהוא יהפוך לבן שהר? לפעמים צריך להבין את הרמז.... ואגב כשזהבי חתם במכבי הוא לא הרוויח כסף גדול, זה הגיע מאוחר יותר כשהוא הראה איזה מפלצת הוא

מצב נושא:
הנושא נעול.