חדשות, דעות ושאר ירקות המונדיאל: דיון רשמי ומרוכז

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏20/1/06.

1. EL Capitan Member

גם צ'כיה נחלשו מהיורו ואתם צריכים להבין את זה, ככה שההתקשות שלה מול נורבגיה החלשה לא אומרת הרבה. זה ברור לכולם שארה"ב תלחם על העלייה מאולי הבית שיהיה הבית הכי קשה וצמוד במונדיאל, בית ה'.

2. uriazu Member

שתדעו לכם שזהו המונדאיל של ארגנטינה... הרבה מדברים על ברזיל אבל תזכרו את מה שאמרתי הם יעופו לאיטליה בשמינית הגמר, רוב האנשים העניקו לברזיל את הגביע אך זה הבכלל לא בטוח.
    תזכרו את מילתי עם לא ארגנטינה אז איטליה. מכיוון שהן שתי הקבוצות שיש להן שחקנים איכותיים ושתיהן לא יתפרקו ברגעי הלחץ בניגוד לאנגליה/ספרד שאולי הן נבחרות ברמה טובה אך תמיד הן מפסידות, צרפת קשה מאוד לדעת מה תעשה ולכן אני מאמין שזה המונדיאל של ארגנטינה או איטליה
    אישית אני בעד ארגנטינה.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי שזה כי אתה ארגנטינאי אולי?

אני גם ממש לא סגור על זכייה של ברזיל אגב, חסר מקרים בעבר שנבחרות פייבוריטיות נכשלו? קרוייף ופושקאש עדיין מחכים לגביעים שלהם

4. uriazu Member

והם גם ימשיכו לחכות...

5. EL Capitan Member

אני עוד לפני שהייתי בטוח שארגנטינה תנצח את ברזיל ב3-1 ההוא, סימנתי לעצמי את ארגנטינה כפייבוריטית לזכות במונדיאל. אני מקווה, שמסי ייקח על עצמו חלק מהמנהיגות המוטלת על ריקלמה ויוריד מעליו את העומס, שאג'אלה ינהיג את ההגנה בבטחה, ושקרספו לא ייעדר איכשהו ממשחק אחד מכריע וחשוב בגלל כרטיסים מיותרים, כי אז ארגנטינה תהיה בצרות.

6. uriazu Member

לא רק מסי צריך לקחת אחריות טבז צריך להוכיח את יכולתו ולהוכיח לקבוצות אירופאיות שמקומו באירופה לכן זה טורניר שהוא חייב להצטיין בו. ריקלמה השחקן לדעתי הכי חשוב בנבחרת אך יש גם את אג'אלה וסמואל שצריכים להנהיג הגנה חזקה כדי שארגנטינה לא תידפק.
    שוב אני חוזר על עצמי.. זה הטורניר של ארגנטינה או איטליה.

7. EL Capitan Member

בקשר לטבז, הוא משחק מצוין בליגה הברזילאית בקורינתיאנת'ס, אבל בנבחרת לא ראינו ממנו עדיין כלום.

ואתה לא מחדש כלום עם זה שאתה אומר, שריקלמה הוא השחקן הכי חשוב של ארגנטינה...

8. Mourinho Member

8 שערים באולמיפדה, ו5 שערים בקופה, זה לא עושה כלום?
    לא יודע למה, אבל נראה שאתה לא מעריך מספיק את טבז, טבז שחקן עצום, הוא שחקן ענק, הוא רק בן 21, וזה רק עיניין של זמן עד שיגיע לאירופה ויהיה אחד החלוצים הטובים בעולם.

9. EL Capitan Member

אתה מחשיב את הקופה כמשו שאמור לתת לנו אינדיקציה? להזכיר לך גם איך הסתיימה דרכה של ארגנטינה בקופה?

בכל המשחקים החשובים באמת, בהם פקרמן נתן לטבז את ההזדמנות בהרכב, הוא לא עשה שום דבר רציני.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/06
  10. RedWhiteArmy Member

בלה בלה בלה...
    תעברו קודם את שלב הבתים..
    ולא כמו מונדיאל קודם גם פתחתם את הפה ועפתם עוד בשלב הבתים
    וגם את תעברו אותו תיפגשו את אגליה החביבה שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    ששוב תראה לכם מאיפה הדג מחרבן..

11. uriazu Member

אז אנגליה ניצחו את ארגנטינה מונדיאל אחד... מה קרה...? (שאני אזכיר לך פעמים שבהם ארגנטנה השתינה על אנגליה)
    אתה תראה באמת מאיפה משתין הדג כי ארגנטינה לא רק שתעבור את הבתים אלה גם תגיע רחוק
    אם תזכה אני לא יודע למרות שאני מאמין שכן אבל אנגליה היא לא זאת שתעיף אותה..

12. EL Capitan Member

מקסי רודריגז, שנמצא בשיפור משמעותי ביכולתו באתלטי ("מקווה להמשיך כך עד ליוני"), נמצא בבואנוס איירס ודיבר על סיכוייה של ארגנטינה במונדיאל: "הם (ברזיל) האלופים, אבל ארגנטינה הוכיחה במונומנטאל, במסגרת מוקדמות המונדיאל, שאנחנו יכולים לנצח אותם". אמנם הרבה לא סופרים את ארגנטינה אחרי ההפסדים לברזיל בגמר הדפרציות ולאנגליה במשחק הידידות, אבל מקסי חושב שזה רק יועיל לנבחרת שלו: "הכי טוב זה לבוא לגרמניה בלי רעש, אבל לתת את המכה".

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי את הגישה,לבוא קטן,בלי לעשות הרבה רעש ולצאת גדול, עם הגביע ביד.

14. eman Member

לא יודע אם זה קשור לכאן,אבל מישהו מפה נוסע למונדיאל?ואם כן לאיזה משחקים הוא מתכוון ללכת?

15. thomas_f Member

ארגנטינה יכולה במשחק טוב לנצח את ברזיל או כל קבוצה אחרת,
    ואם נבוא בכושר למונדיאל אז אנחנו יכולים
    להפתיעה בלקחת את הגביע לארגנטינה.