חדשות, דעות ושאר ירקות המונדיאל: דיון רשמי ומרוכז

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏20/1/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עוד מישהו קרא הבוקר בעיתון על סכנת ביטול המונדיאל בגלל שפעת העופות?

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני יכול להגיד שבגרמניה זה שיחת היום כבר 3 ימים רצופים.
    המגיפה התפשטה בגרמניה, ולמרות זאת משרד הבריאות הגרמני טוען " הכל תחת שליטה" חברים בואו לא נשכח את הייקות של הגרמנים, אם משהו יכול להעלים בעיה כזאת זה הם!

אבל הספקולציה לא מוטעת בכלל.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Spanish Weapon Member

בולשיט
    אין שום סיכוי בעולם שהמונדיאל יתבטל בגלל שפעת העופות.
    גרמניה מדינה מספיק מפותחת בשביל לנסות למצוא פתרון לבעיה הזו, אף אחד לא יסכן חוזי ענק שנחתמו עם ספונסרים ויעז לבטל אחרי כל הארגון האדיר שנעשה בגרמניה וכל ההכנות שהיו בגרמניה לקראת המונדיאל.

5. mr.shmactics Member

מי מקבל את החולצה מספר 8 באנגליה ג'רארד או למפרד?

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שיהיה איזשהו שינוי בחולצה? סטיבי 4 ולאמפס עדיין אמור להיות 8, אלא אם כן קרה משהו חריג שאני לא מודע אליו...

7. Engel Del Madrid Member

ג'רארד בחולצה מס' 4 ולאמפי בחולצה 8.. למה שיהיה שינוי באמת?

8. cazzo Il Capocuoco

27 שעות באיטליה,רק בשביל לראות בעיינים את מילאן - ליון.כן,זהו קרלוס אלברטו פאריירה,מאמן הסלסאו {הבחירה בפורטוגזית,כינוי לנבחרת ברזיל}.קצת לפני 12:00 הוא מבקש סליחה אם הוא מפהק: "בריו עדיין השעה לא שמונה,יכלתי לראות את המשחק בבית שלי למען האמת,אבל העדפתי לראות אותה מהעיינים שלי.אבל מעל המשחק יש את דידה,קאקה,קאפו,סרז'יניו,קאסאפה,פרד,כריס וז'וניניו.עשיתי את המטרה,והצלחתי תודות למנהלים של מילאן וליון לדבר עם כולם אחרי המשחק בחדרי ההלבשה.לא את כולם אקח איתי לגרמניה,אבל רובם כן,לפחות כריס,דידה,קאפו וקאקה."

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050611/i/3931328337.Xxx

אתה בטוח שלדידה מגיע מקום בהרכב הפותח,תמיד?
    "למה לא?דידה יש חיסרון וזה עבודת הרגליים,ואלו היו הטעויות היחידות שלו לדעתי.במדובר בשוער עם המון ניסיון,ועבר כבר 3 מונדיאל.ללא ספק אין מה להתווכח עליו."

בפעם האחרונה שקאפו שיחק בהרכב הפותח של מילאן היה בנובמבר,הוא עדיין יכול להיות קפטן בגיל כזה מבוגר?הוא בן 36.
    "הוא בריא עכשיו והחלים מפציעה.אני בטוח שהוא יהיה אחד משחקני המפתח,גם בהגנה הוא עדיין יותר מנוסה מסיסיניו.חוץ מלדבר איתו,הספקתי לדבר גם עם אנצ'לוטי.הוא אמר שהוא ישחק קצת במשחקים הבאים.מילאן צריכה אותו כדי לתקוף גם בצד ימין,אחרת יש רק את סרז'יניו שדוחף משמאל."

וסרז'יניו,יותר טוב מרוברטו קרלוס,לדעתך?
    "הוא שחקן מצוין אבל אנחנו מספיק זקנים.אל תשכח שהוא בן 34.אני לא יכול גם לקרוא לריבאלדו בנוסף שגם בגילו.אבל אם נאלץ לעשות כזאת פעולה,נשתמש גם בסרז'יניו."

קאקה איכזב מול ליון,אבל הוא צעיר ועוד מעט בן 23.איך אתה מסביר מה היה נגד הצרפתים?
    "ליון לא השאירה לו שום שטחים מתים כדי לפרוץ,הם עשו את העבודה באירגון מעולה."

אתה לא פוחד שגם היריבים של ברזיל במונדיאל יכולים לגרום לכם את אותה הבעיה?
    "לא,אנחנו לא משחקים כמו מילאן.אם לא מוצאים שטחים בצד ימין,אז ההפך,ננסה את שמאל.אגב אין שום שחקן ברזילאי שעשה התקדמות מטאורית כמו קאקה בשלוש השנים האחרונות,קורה לפעמים."

ברזיל יכולה להסתדר בלי ז'וניניו?שמאוד הרשים...
    "גם שחקן מעולה,אבל את זה כבר ידעתי.גם פרד,קאסאפה וכריס מוצאים חן בעיניי וגם ליון כולה.אבל ברמה הזאת,הניסיון חשוב מאוד,בזה מילאן הרבה יותר טובה.שדיברתי עם שחקני ליון כולם קיללו את פיפו אינזאגי.הוא חלוץ מדהים,קצת גרד מולר,קצת פאולו רוסי.הוא לא מרחם אף פעם ותמיד מנצח ברגע הנכון בגלל שהכדור אוהב שחקנים שמבקיעים שערים.לליפי יהיה מאוד מאוד קשה לוותר עליו,כאב ראש גדול יש עכשיו לחבר האיטלקי שלי."

טוב,על פיפו ממילאן ועכשיו אדריאנו מהצד השני של העיר.איך אתה מסביר את המשבר שלו?
    "אני חושב שאחרים באינטר משחקים יותר טוב ממנו,ככה שזה לא נכון להאשים אותו בהכל.אני חושב שלאדריאנו לא כיף באינטר,כי בברזיל הוא נהנה לשחק והוא הרבה יותר טוב בנבחרת.הוא תמיד הבקיע בקופה אמריקה,בקונדפרציות ובמוקדמות.ואותו דבר על רונאלדו,הוא תמיד רונאלדו ורונאלדו נשאר רונאלדו."

דיברת גם עם ליפי ביום שלישי?
    "לא יצא למען האמת.אבל נפגש בגרמניה,לא בשמינית הגמר,מקווה שלא,אלא בגמר."

גם דובר הרבה על מה שאמרת על יחסי מין של השחקנים בימים חשובים בטורנירים כאלה.
    "עיתון גרמני שאל אותי את השאלה,אני עניתי שאני מרשה לשחקנים לקיים יחסי מין,אבל לא התכוונתי ממש לזמן של מחנה האימונים.תמיד קורה בימים החופשיים של השחקנים בנבחרות הם עושים מה שהם רוצים.מין זה לא דבר רע."

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://sports.walla.co.il/?w=/316/886868
    כתבהשל וואלה! על כל מיני אירועים שגביע העולם הוליד במהלך השנים: מהמשחק האכזרי בין איטליה לצ'ילה ועד ההחרקה של מארדונה מהמשחקים בגלל שימוש בסמים.

10. van basten Member

איטליה תיקח את המונדיאל הקרוב לדעתי
    אם ברצונכם לדעת למה אני אפרט בהמשך
    אך אשמח לקבל ממכם תגובות ואחר כך מבטיח שאפתח את הנושא

11. EL Capitan Member

ליאור, תחכה עם זה קצת, עוד קצת. כשיגיע הזמן, תבין למה אני אומר את זה.

12. Robin Member

לא יותר פשוט אם תגיד לו למה אתה אומר את זה...? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx בגלל שלא בטוח שטוטי יהיה בכושר טוב במונדיאל?

13. FelaKaT Member

מה זה משנה? יש את דל פיירו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

אני צריך להזכיר לך את משחקה האחרון של איטליה ללא טוטי?

14. Robin Member

אפשר לחשוב, מול גרמניה עלובה חסרת הגנה. בכל מקרה יש עוד הרבה זמן עד המונדיאל ועוד הרבה יכול לקרות (פציעות וכו'). העיקר שלהמאן יהיה השוער הראשון של גרמניה ושואן פרסי יפתח בהולנד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/06
  15. SeRgInHo Member

אממ כמה נגמר נגד הולנד, והאם זה היה עם טוטי?