חדשות, שמועות והעברות:: 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/09.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

- נאפולי מעוניינת בחלוצה המצטיין של קליארי, אלסנדרו מאטרי. ריקארדו ביגון, מנהלה של נאפולי לא הכחיש זאת ואף החמיא למאטרי. פאציני ומאקסי לופז היו מועמדים לנאפולי, אך נאפולי לא יכלה לעמוד בדרישותיה של סמפדוריה שרוצה יותר מ 20 מיליון אירו תמורת פאציני, מאקסי לופז ירד מהפרק לאחר שהנאפוליטנים החליטו שברצונם להחתים את מאטרי.

-איגלי טארה, מנהלה הטכני של לאציו נמצא בברזיל על מנת להחתים שני קשרים וקיצוני שמאלי. השחקנים שעל הכוונת של לאציו הם הרנאנס ומיראנדה מסאו פאולו ודייגו סוזה מפלמייראס.

2. המבין Member

מהמעט שראתי מהשלושה (כמה משחקים של כל אחד) הם יהיו רכישות פשוט מצוינות ללאציו.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם באמת שחקנים נהדרים, אך קשה להאמין שלאציו תוכל לעמוד בסכומים מבחינה כספית כדי לרכוש אותם. הרנאנס קשר נהדר, כבר אתמול הוא הבקיע בלליבטאדורס. בקיץ שעבר סאו פאולו דרשה ממילאן תמורתו 20 מיליון, כך שקשה לי להאמין שלאציו תרכוש אותו.
    מיראנדה יכול להתאים ללאציו גם תקציבית וגם מקצועית, סאו פאולו לא תבקש יותר מ 12 מיליון עבור הבלם, לאציו זקוקה לבלם ברמתו ובנוסף יש לו מספר הופעות בסלסאו.
    לא יצא לי לצפות בדייגו סוזה, אך ממה שקראתי הוא שחקן נהדר שיכול להתאים ללאציו באגף.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמי: הקשר האוסטרלי-איטלקי של פאלרמו, מרק ברשיאנו, חתם היום באל נאסר. בן ה-30 יצטרף למאמנו לשעבר וולטר זנגה וירוויח 2 מיליון אירו לעונה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכדורגל הוא מקצוע נדיב לעתים...

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקולומביה פורסם היום שבמידה ובופון יעזוב את יובנטוס בקיץ, אחד המועמדים הרציניים להחליפו הוא שוערה בן ה-22 של ניס, דויד אוספינה.

7. Cup of Tea Liverpool, UK

אני במקומו לא הייתי מסכים לחתום על חוזה שבו השכר נקבע לפי מדד האירו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

8. cazzo Il Capocuoco

אל תדאג, השכר הוא בריאל סעודי....ואם יהיו בעיות יפצו אותו בכמה מניות באיזה תאגיד נפט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: פרנצ'סקו גוידולין: "בעונה הבאה כבר לא אהיה מאמנה של פארמה."

ככל הנראה גוידולין עוזב על מנת לקחת את משרת האימון של אודינזה ממארינו, שבעצמו הופך למועמד להחליף את גוידולין בקבוצה מאמליו רומאנה.