חדשות, שמועות והעברות 2011\2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/5/10.

1. Magpie22 Member

2. GiladG2 Member

"דיווחים" כרגיל. עד שזה לא יוצא רשמית מאחד מהמועדונים אי אפשר לדעת.
    אני בעד, לפי הרבה דעות קלברלי היה מצויין בווטפורד (הסטטיסטיקה המרשימה גם לא משקרת), עונת השאלה בקבוצת פרמייר ליג תעשה לו טוב, השאלה היא כמה ייצא לו לשחק בניוקאסל.

3. avdz7 Member

פאולו באררה המכסיקני צפוי להיות פטיש אחרי שקבוצתו אישרה שיש סיכום בינה לבין ווסטהאם
    אחד המרשימים במכסיקו. נראה רכש טוב

4. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/10
  5. WellNeverDie Member

גם אני ראיתי בדיוק עכשיו את הפרסומים על דקל קינן, אבל כחיפשתי את המושגים "דקל" , "קינן" , "ישראלי" ו-"מכבי חיפה" בהקשר של בלקפול, לא מצאתי דבר.
    הינה אתר שמרכז המון מקורות: http://newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Prem...eague/Blackpool

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. ManUtd Fan Member

מה?
    אפשר לחשוב הוא עומד לחתום בצ'לסי. כולה בלאקפול, בדיוק ההתקדמות שהוא צריך ומגיע לו לעשות.

האם בכל פעם שחותם ישראלי במקום כלשהו אתה חושב שזה בגלל סוכנים?

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהם קופצים קפיצת מדרגה כל כך גדולה כמו זאת כמו תמיר כהן וטל בן חיים (אצלו קצת פחות כי זה היה אחרי מבחנים אם אני זוכר נכון) לבולטון וההעברה הזאת, אני מרשה לעצמי להניח שלסוכנים הישראלים בהחלט יש חלק גדול מאוד בזה.

9. SeRgInHo Member

ואם זה היה בלם פיני/שוויצרי/נורבגי/וואתבר, גם היית אומר שזה סוכנים?
    קינן בלם מצוין לליגת העל, יוצא לנסות את מזלו באירופה וחותם בעולה חדשה בפרמיירליג. לא מבין מה פסול בזה או מה הקשר סוכנים. זה לא שהוא חתם באחת הטופ 4.

10. שלו Guest

קינן יכול לשחק בכיף בקבוצה כמו בלקפול. שיהיה לו בהצלחה. בלם ענק.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומר, אני חושב שלפני הזילזול או הקרדיט רק לסוכנים אתה צריך למדוד את היכולת של השחקן בקבוצה אליה הוא מגיע. בן חיים ותמיר כהן הוכיחו עצמם כרכש טוב כשהגיעו לבולטון.
    דקל קינן מיתג את עצמו לאורך השנים האחרונות כבלם מצוין בישראל, הוא היגע גם לנבחרת ולכן אני לא מופתע שהוא הצליח להגיע לקבוצה שרק עלתה לפריימר לייג ומחפשת מציאות.
    האם הוא יצליח? אני לא יודע, אבל לבטח לא מדובר בהחתמה הזויה או כזאת של סוכנים.

12. Fanatic Member

מה הקשר סוכנים? לבלאקפול אין בלם אחד יותר טוב מקינן, שאם שכחת הוא גם בלם נבחרת.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהוא יצליח. הוא מצוין בשביל הליגה הגריאטרית בישראל, אבל הקצב באנגליה יהרוג אותו. יש בו משהו מאד איטי וזה בא לידי ביטוי בנבחרת ובקבוצה המגעילה שלו בכל פעם שהוא משחק מול יריבה ראויה.

14. WellNeverDie Member

נתחיל מזה שכלום לא סגור. אני בספק גדול אם הוא יחתום, ובתור אוהד מכבי חיפה - אם כן, אני מאחל לו את כל ההצלחה. הוא תרם, והוא עוזב לקבוצה אמיתית. לא לליגה המדהימה של בלגיה, כמו שלומי ארביטמן שאכזב אותי (אגב, לדעתי הוא יחזור מהר מאוד).

דבר שני - בואו נסתכל על ההגנה של ברנלי. נתחיל מהעבודות: היא הגיעה מהמקום השישי בצ'מפיונשיפ - ז"א עונה לא מרשימה במיוחד כדי לעלות בצורה חלקה, אבל היא הצליחה בפליאוף ולכן עלתה. בעונה הסדירה היא ספגה 58 שערים ב-46 משחקים (1.2 ספיגות למשחק)! זה הכי הרבה בין 8 הראשונות. בנוסף, בפליאוף היא ספגה 4 שערים מפורסט ועוד 2 שערים מקארדיף, 6 שערים ב-3 משחקים. זהו לא מצב עלוב, אבל גם לא בשמיים, ובטח שזאת לא הגנה שמתאימה לפריימרליג.

דבר שלישי - דקל קינן זול והתמורה בסדר גמור. המימדים שלו הם טובים לבלם והוא בנוי היטב ובסך הכל הוא ההופעות שלו בליגת האלופות היו מעולות איך שלא תסתכלו על זה. הוא יחסית צעיר לבלם (25) ועוד יכול להתקדם. הוא מאוד מקצועי, נינוח, רגוע, לא שחקן שיעשה בעיות וישאף תמיד להשתפר.

אני רואה אותו משתלב בפריימרליג, וחותם. זאת בסך הכל עולה חדשה, עם מטרה אחת - וזה לשרוד. ההגנה שלו כרגע לא בשמיים, אז דקל רק יוכל לעזור לרוטציה שם.

15. orend84 Member

הזר השני של בלקפול בסך הכול אם יוחתם.