חדשות, שמועות והעברות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-italia.net/21638/napol...l-out-super-cup

אם בדה לאורנטיס עסקינן- לאחר שמנהלת הליגה קבעה כי הסופר קאפ יערך בבייג'ינג מספר ימים לאחר פתיחת הליגה ובניגוד לבקשתו של מפיק הסרטים, כעת הוא נשמע תקיף יותר ומתנגד נחרצות לקביעה.
    לדעתי, הוא צודק. טיסה כה ארוכה לאחר שהליגה נפתחה, אכן מיותרת ומלבד שיקול כלכלי, אינני מוצא בה שום היגיון.

2. Ricky van Wolfswinkel Member

כל הקטע של קיום הסופרקאפ בסין הוא בגידה של הליגה והקבוצות באוכלוסייה אותה הם אמורים לייצג.
    הגלובליזציה של הכדורגל הורסת את כל החיבור של הכדורגל והקהילה ומטשטשת את המשמעות של המושג ''קבוצת ספורט'' וזה עצוב.

3. Rossolevy Member

הוא לא יצא ביציאה לתקשורת על כך שהוא מבקש בלי יוצא מן הכלל לקיים את הסופרקאפ בבייג'ינג לפני כחודש?

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אבל קרו דברים מאז ומיקומו של הסופר קאפ פחות מעניין את ADL מאשר מועד קיומו. בעוד שיובה ביטלה את מחנה האימונים שלה בארה"ב, כדי להפחית בטיסות לרחבי הגלובוס, אאורליו טוען כי לא ראוי לקיים סופר קאפ שבועיים לפני פתיחת הליגה (תיקון טעות- כתבתי בהודעה הקודמת שהגמר יערך לאחר פתיחת הליגה) ובנוסף לכך, במקום כה מרוחק.
    הוא נשמע מאוד נחוש בדעתו (כמו תמיד) והקוריירה טוען שהוא אף שאל מהו גובה הקנס במידה ונאפולי תבטל את השתתפותה.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסקארה מחתימה לשנה (לא השאלה) את ולדימיר וייס.

http://football-italia.net/22574/pescara-s...man-citys-weiss

עד כמה שאני זוכר, הוא היה סוג של ילד פלא אצל הסיטי עד שנכנס הכסף הגדול (או אולי תוך כדי) ומנע ממנו הזדמנות ממשית בקבוצה הבוגרת. העסקה עצמה קצת תמוהה אבל לי עושה הרושם שזה חיזוק מקצועי לא רע יחסית לפסקארה.

6. arturo vidal Member

שחקן אדיר במנג'ר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    החתמה טובה של פסקארה, בכמה היא רכשה אותו?

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.5 מיליון יורו. מה שתמוה זה החוזה לשנה אחת, אני לא מבין איך פסקארה הסכימו לזה.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חואן פרננדו קינטרו, הקשר הקולומביאני הצעיר חתם בהשאלה בפסקארה ויצטרף לקישור צעיר וכשרוני מאוד שמעמידה פסקארה השנה. עוד מוקדם להגיד אם העזיבה של וראטי כוסתה אבל בינתיים הקו של הצעירים המוכשרים עם פרופיל מאוד גבוה (יחסית), בדמות וייס וקינטרו, נשמעים לי טוב.

זה מה שעידן כתב עליו בדיון של נאפולי (שגם אליה היה מקושר בתחילת הקיץ):

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למרות מה שעידן רשם אני לא חושב שמדובר בכישרון עם פרופיל גבוה מאוד, בניגוד לוייס. אני ראיתי אותו פעם אחת בהרכב והוא היה מהבולטים במגרש, טכני עם הרבה חוצפה, אבל זה היה במשחק שקבוצתו עלתה עם כל המחליפים ---> כלומר, קינטרו היה שחקן מחליף בקבוצתו ולא שחקן הרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/12
  10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נתון מאוד מעודד לדעתי. הוא יכול לשקף הרבה דברים אבל לדעתי הוא בעיקר משקף את זעזועי המערכת שקבוצות יוצרות לעצמן אחרי כישלון כזה או אחר, ולפעמים אפילו לא, במקום ללכת עם סגל אחד לתקופה ארוכה עם שינויים קלים.

בכל מקרה, תהיו בטוחים שעד סוף הקיץ האנגליות יעקפו אותנו.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאלה סבסטיאני, הבעלים של פסקארה, מאשר כי החלו המגעים לצירופו של ילה פוסן, חלוצה של גנק בן ה 23. פוסן כבש בעונה האחרונה 21 שערים ומהווה חלק מהנבחרת הבלגית. כמו כן, פסקארה תנסה להחתים את פסקוואלה פוג'ה, הקיצוני שייך ללאציו.
    למרות עזיבותיהם של וראטי, אינסינייה ואמובילה, הדולפינים בדרכם ליצור קבוצה לא פחות טובה מקודמתה במטרה לבסס את עתידה בסריה A.

13. 亚历山大帕托 Member

http://s1-02.twitpicproxy.com/photos/large/636339703.Xxx

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Roberto Baggio Member

הגאזטה מדווח על כך שנרקמת עסקה בין שתי המילאנזיות לגבי טרייד בין פאציני לקאסנו. בנוסף מדווח ששתי הקבוצות עדיין מעוניינות בבוריילו.
    אני מאוד חושש מעסקה כזאת. קאסנו הוא השחקן הכי יצירתי בהתקפה שלנו ולמרות הכושר הלקוי ובעיות ההתנהגות צריך לעשות הכל בשביל שיישאר. פאציני בכל התקופה שלו מאז שעבר לאינטר משחק כמו רוח רפאים, כל כך לא משמעותי לקבוצה ומחמיץ המון. מילאן תצא מופסדת מעסקה כזאת. ושיירדו כבר מבוריילו, כוס עמק.

עוד הגאזטה מדווח כי דה רוסי לא מתפתה לעבור למנצ'סטר סיטי שמציעה לו משכורת שנתית של 9 מיליון אירו. הסכום שסיטי מציע לרומא בעבורו, לפי השמועות, הוא 35 מיליון ליש"ט. אני מחזיק אצבעות בשביל רומא.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/12