חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. city Member

מצד שני, מה רע לו בחיפה ?
    הוא מקבל משכורת טובה, משחק קבוע בהרכב, והוא לא צריך להתאקלם במקום חדש.
    אם הוא יתן כמה משחקים טובים בליגת האלופות הסיכויים שלו להגיע לקבוצה יותר גדולה ולקבל חוזה יותר טוב גודלים משמעותית. ידוע גם שהוא בקשרים טובים מאוד עם יעקב שחר, אז לא נראה לי מציאותי שהוא יבגוד בו ויעזוב בחינם. ידוע ששחר לא מונע משחקנים שלו לצאת לאירופה, הוא רק רוצה להרוויח קצת על הדרך.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיע לקבוצה חדשה במדינה חדשה ועוד במיוחד בקפיצת מדרגה כזאת לוקח המון זמן להתאקלם
    ואם אתה כבר מגיע באמצע העונה בכלל הסיכויים שלך נמוכים...בטח שאתה רגיל למשמעת בשקל של הליגה שלנו...

3. Zizou10 Member

זה לא שרע לו בחיפה, זה שהוא רוצה להתקדם.
    אני במקומו חותם בפורטסמות' בינואר, למרות שהוא צריך להשיג סיכום כתוב על זה או משהו שלא ישחקו איתו יותר מדי.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן כמו קטן בחיים לא יצליח לעשות קפיצת מדרגה מליגת העלק לפרמיירשיפ באמצע העונה. אם הוא רוצה להצליח הוא חייב לעבור כבר בקיץ.
    השאלה היא אם הוא באמת ירצה להתקדם. מעבר לאנגליה יכול לפגוע בו (ע"ע נג'ואן גרייב, איציק זוהר) ובמכבי חיפה הוא מקבל חוזה שמן בלי להתאמץ יותר מדי.

5. toon-UPON-tyne Member

שיישארו פה שחקנים ויתחילו לקדם תכדורגל ישראלי. אולי אם ישארו פה שחקנים (וצריך הרבה יותר שחקנים) יתפתח פה קצב מתישהוא... בלי קשר קשה לי לצפות למשהו מקטן אם הוא יגיע לאנגליה, מצד אחד אני חושב שאין לו תיכולת המנטלית להצליח באנגליה ומצד שני אולי הוא יוכל להתעלות ולהפתיע באנגליה, בזה שיש לו תפוטנציאל אני בטוח, לפתח דעה לגבי מה יקרה לו אם הוא ייצא לחול זו משימה קשה.

6. robson Member

קודם כל אם קטן רוצה להתקדם הוא היה חייב לעבור לפומפי גם אם זה רק בהשאלה מכיוון שלא רק מכבי חיפה סרבה אלא גם קטן עצמו לא התלהב מה שמראה ששכל זה לא הצד החזק אצלו...בליגת העלק הישראלית הוא לא יגיע לשום מקום..חוץ מזה הדיון הזה לא שייך לכאן...

דרך אגב מישהו ידע שסר בובי רובסון נמצא בארץ?..מסתבר שהוא הגיע לטקס כלשהוא על מנת לתת פרס מפעל חיים ליוסלה מרימוביץ'...

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

- מתחזקות השמועות על עזיבה של בולו זנדן, שלו נגמר החוזה, את בורו. אולי לטוטנהאם.

- גם מיכאל רייזיכר צפוי לעזוב את הריברסייד אחרי עונה אחת בלבד.

- עדכון בפרשת או'ניל-סלטיק. מסתבר שהמנג'ר המוערך צפוי לעזוב על מנת לטפל באשתו החולה. המועמד הבולט להחליפו הוא הסקוטי גורדון סטראכאן.

- מישהו מחפש שוער? רוברט גרין המצויין מועמד לעזוב את נוריץ' היורדת.

- ווסט ברומיץ' רוצה להשאיר את המושאל מהיונייטד, קייראן ריצ'רדסון, עונה נוספת.

- במידה וווסטהאם לא יעלו, ייתכן וסטיב ברוס יחטוף את מת'יו את'רינגטון לברמינגהאם.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

העונה כבר נגמרה, לא כדאי לנעול את הדיון ולפתוח את דיון "חדשות,שמועות ועדכונים-עונת 2005/2006 בליגה האנגלית"?

9. Hammers Fan Member

נחכה לראות מי הקבוצה ה-20 בפרימיירשיפ בעונה הבאה ואז נתחיל בסיכומים ותחזיות.

10. THE-VILLAINS Member

ברור שווסטהאם! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx
    עוד מישהו שמע שיונייטד מוכנה למכור את ריו לברצלונה ב- 30 מיליון ליש"ט?!
    -וולבס מעוניינת בפאולו דיקניו.
    -ניוקאסל תרכוש את הצרפתי הטכני קאפו מיובנטוס.

יניב קטן??? חחח :aaarofl:
    מיליון ליש"ט??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/05
  11. NewcastleFan Member

נדמה לי שהגיע הזמן להחליף את הדיון לעונת המשחקים הבאה.

12. Barcik Member

עוד מישהו שמע שברצלונה לא תהיה מוכנה לשלם שליש מהסכום המדובר?

13. eastlands Member

המדינה הכי מטורפת העולם - ישראל 2 ערוצי טלויזיה ישדרו מחר את הגמר לכל ערוץ יש צוות ושדר משלו , אן גבול לטירוף ועוד למשחק שלא קשור לישראל , תתארו שסקיי וitv היו משדרים במקביל משחק בן ישראל - קרואטיה -טימטום.
    לגבי המשחק כל כך מאכזב שקבוצה איטלקית בגמר , מצד אחד ליברפול בטירוף ואוהדיה מגיעים לתורכיה בכל דרך אפשרית (טיסות לבולגריה ומישם משכירים רכב ) למרות שהסיכוי שלהם לצפות במשחק הוא קלוש , ומנגד מילאן לא הצליחה למכור את המכסה הראשונה של 20000 לאוהדיה "הנאמנים" איכס איטליה .
    קדימה ליברפול קדימה סטיבן בבקשה תחזרו עם גביע לשדה התעופה לנון - אך imagine

14. liunberg Member

אני די פסימי לקראת הגמר, בגלל שליברפול האפורה והמשעממת משחקת בו.
    מילאן, למרות כל מה שאומרים, היא קבוצה אטרקטיבית והיא תבקיע שערים במשחק מחר.
    אני חושב שעושים מסטיבן ג'רארד יותר ממה שהוא, ושאם הוא היה בקבוצה גדולה (מילאן, ריאל,ברצלונה) הוא לא היה בולט כמו שהוא בליברפול.

15. eastlands Member

ליונברג- אתה צודק מילאן מאוד אטרקטיבית במיוחד העונה (7 פעמים 1-0 ) אני שמח גם שראית את חצי הגמר ואך שהם פשוט "שחטו" את איינדהובן , במיוחד בהפסד 4 בהולנד , גם בחצי הראשון בסאן סירו הם עברו פעמיים את החצי והיו מאוד מאוד אטרקטיבים .
    לגבי ג'ררארד שוב אתה צודק , סתם שחקן הקישור הכי טוב בעולם , ג'ררארד ביחד עם לאמפארד הם הבועטים הכי יעילים מעמדת הקישור באירופה , ולגבי שאר התכונות שלו , סתם הגזימו ,תאקלים ,ראית משחק , מסירות עומק לגולים, קרוסים , פשוט מושלם אן בעולם שחקן כל כך מושלם בעמדה שלו .