חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מגדיר את עצמי אוהד מילאן, והם לא קבוצה אטרקטיבית בשום מחיר. בטח לא העונה. הם יכולים להיות, אבל יש להם מאמן פחדן.

2. robson Member

יש להם את אותו מאמן ואת אותו סגל כבר כמה שנים טובות ואין חדש תחת השמש..המטרה שלהם הייתה ותמשיך להיות לחנוק את היריב ולהתיש אותו עד שיאבד את ההכרה...למען האמת זה המוטו של כל האיטלקיות..

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה כל זה קשור לדיון חדשות ושמועות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

-עוד בהקשר הסלינק לספרס: חברו לקבוצה בפ.ס.ו, הקשר הותיק פיליפ קוקו, אמר היום בראיון כי הוא: "לא יהיה מופתע אם יאן ונחור אוף הסלינק יעבור לטוטנהאם". ההולנדים של ספרס רוצים להוסיף חבר נוסף למושבה המתפתחת...

-אנדרו ג'ונסון צפוי להיות אחד מהשחקנים החמים של שוק ההעברות לאחר הירידה של קריסטל פאלאס, אך הנשרים הבהירו שהם לא מתכוונים לשחרר את החלוץ המצוין. קבוצתו לשעבר בירמינגהאם כבר הביעה עניין בהחזרת החלוץ לסט. אנדרו'ז, ואף הציעה לתת בתמורה מזומנים+קלינטון מוריסון (שהגיע לכחולים בטרייד בו עבר ג'ונסון לפאלאס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx ) לקבוצה מדרום-לונדון. בעיני חבל שג'ונסון יתבזבז לו בליגת המשנה, כי משם הוא כבר לעולם לא יוכל להתפתח לחלוץ שהוא יכול וצריך להיות, וגם חבל לפאלאס לפספס הזדמנות למכור אותו במחיר שיא ולסדר קצת את מאזן המזומנים של הקבוצה. שיבוא להייבורי בחיי...

4. KirkH Member

יש לכם כבר בועט פנדלים במשרה מלאה לא?

לדעתי הסיכויים של ג'ונסון לעלות ליגה הקיץ די נמוכים. פאלאס דורשים תמורת איי. ג'יי הרבה מאוד כסף (ככה זה כשבסטטיסטיקה רשומים 20 שערים) - אבל למרות העובדה שלא מעט קבוצות מחפשות חלוצים לעונה הבאה, קשה לי לראות קבוצה שבאה ושמה על ג'ונסון סכומי כסף גדולים, בטח ובטח כשבאותו מחיר אם לא הרבה פחות ניתן להביא חלוצים לא פחות טובים (מיקל פורסל, הנרי קאמארה ואולי קארלטון קול הם שחקנים שיושאלו בתמורה זעומה. פיטר קראוץ, דין אשטון והאקרבי שוב מוצאים את עצמם בצ'מפיונשיפ ולא בטוח שהם מרוצים מכך...)

5. Rudess Member

אנדי ג'ונסון? NO THANKS, יש לנו את רובין הוד.

ובקשר לונגור אוף הסלינק, די הגיוני שיעבור לטוטנהאם, ארנסן היה זה שהביא אותו מטוונטה לפ.ס.ו כמחליף לואן ניסטלרוי ב-2001. אם ארנסן באמת ירצה אותו הוא יעבור לטוטנהאם, גם ככה נשארה לו עוד עונה בחוזה, ועדיף להולנדים למכור אותו ב-4 מיליון פאונד עכשיו.

6. NewcastleFan Member

לדעתי ג'ונסון יהיה כמו קווין פיליפס.נתן עונה אחת גדולה ויחזור לבינוניות שלו.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם אלינגטון של וויגן? לפי מה שנראה לי, הוא יישאר בוויגן, מהסיבה הפשוטה,
    שוויגן יותר עשירה מרוב קבוצות הפריימר ליג.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלוץ לא רע אלינגטון, אבל גם אני חושב שהוא יישאר ב-JJB מהסיבה שהזכרת. אם יש משהו שלא חסר לוויגאן זה מזומנים...

ובקשר לג'ונסון - אתם שוכחים שהעונה היתה עונה טובה שנייה שלו ברציפות, כשבראשונה הוא סחב את פאלאס ממרתפי הצ'מפיונשיפ לפלייאוף ולפרמיירשיפ וסיים עם יותר מ-30 שערי ליגה כמלך שערי הדיוויז'ן 1. מכאן שההשוואה לפיליפס או ביטי קצת מופרכת נכון לעכשיו. וכן רודס, אנדי ג'ונסון כחלוץ מחליף על הספסל כשטיטי ורובין הוד בהרכב נשמע לי אחלה קומבינציה שבעולם.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחיר של A.J יהיה יקר מדי בעבור שחקן ספסל. הוא (לדעתי לפחות) מחפש קבוצה שבה
    הוא ישחק בהרכב הראשון, כי 20 שערי הליגה על הגב שלו, אמורים להבטיח לו מקום בהרכב
    הראשון.

10. city Member

11. liunberg Member

אין מצב שהנרי עוזב את ארסנל עכשיו.
    לדעתי הוא גם יסיים שם ת'קריירה.
    שחקן ענק ורונלדיניו יכול לחלום לשחק איתו. שימשיך למסור בעונה הבאה כדורים לאטו הבכיין.

12. city Member

לא אמרתי שזה יקרה, רק אמרתי שרונאלדיניו רוצה.
    אני רוצה את הנרי בסיטי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. liunberg Member

אני יכול לתת לך אותו במשחקים שלכם נגד העלובים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Hammers Fan Member

אף אחד לא מתחשב בעובדה שג'ונסון שיחק עם קישור חלש מאחוריו כל העונה, בייחוד בסטאנדרטים של פרימיירשיפ. פנדלים או לא פנדלים, 20 שערים וסגנות מלך השערים בפרימיירשיפ בקבוצה שירדה ליגה זה הישג יוצא מן הכלל (ולמיטב זכרוני גם חסר תקדים).

אני בטוח שאם יציבו מאחוריו רביעיית קישור קצת יותר יצרנית כמו זו של וילה או צ'רלטון, הוא יספק את הסחורה באופן קבוע ברמות הגבוהות. קשה לי לראות אותו כחלוץ משנה משחק שעולה מהספסל, כך שגם אסור לו לקפוץ מעל הפופיק בקשר לקבוצה שהוא יבחר, אמצע טבלה+ יתאים לו.

מה שבטוח שבעונה הבאה הוא לא ישחק בצ'מפיונשיפ. פאלאס גם מתכננת להחליף אותו בג'ון מאקן, שבימים טובים יותר היה מבקיע להנאתו בליגה הזו במדי פרסטון וסיטי. אולי מעבר חזרה לליגת המשנה זה מה שהוא צריך.

15. Rudess Member

תקנה אותו בפיפ"א או במנג'ר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בכל מקרה, אני מקווה אישית שטימו הילדברנד יהיה השוער של ארסנל בעונה הבאה, הוא כבר אמר שהוא רוצה לעזוב את שטוטגארט, ובעצם כדאי לו כי שטוטגארט תהיה רק בגביע אופ"א בעונה הבאה. לגבי ריקארדו? עדיף שיעבור ליונייטד, הם אוהבים שוערים גרועים כמוהו.