חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חחחח אני יגיד לך, ספורט 5....

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יודע מה, אין לי בעיה שקיירוש יגיע, אבל כמתורגמן של פוסטיגה.

לא הוכיח את עצמו בשיט, וזה לא מה שהספרס צריכים עכשיו.

3. Julian Joachim Member

אופיר, תאמין לי שלאף אחד אין מושג וזה בעיקר תלוי במה יהיו השאיפות של הקבוצה. כעיקרון אפשר להיות בטוחים שקארסון יישאר, וכנראה גם לנון וג'ונסון, אבל מעבר לזה זה תלוי כמו שאמרתי בלאן הקבוצה מכוונת.

4. toon-UPON-tyne Member

ראיתי הרגע ששיחררו את וילטורד וקיאון להעברה חופשית, למה קבוצות מחכות... הייתי רוצה את וילטורד אבל לא נראה לי שלניוקאסל הוא ממש מתאים כרגע.. את קיאון הייתי רוצה.. בלם ותיק כמחליף או כפותח לצד וודגייט דווקא נורא מתאים לי.. אולי הוא לא כל כך חד אבל הוא לא עושה טעויות נוראיות וגם ככה חסרים לנו בלמים ..

גם די הופתעתי כשראיתי שטוטנהאם שיחררו את אנדרטון.. עם כל הפציעות הוא עדיין סמל לא?

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם שחררה גם את ציגה ופוייט.

אנדרטון אמנם סמל, אבל הוא פשוט פספס כל צ'אנס שנתנו לו, והיו הרבה כאלה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלן סמית' מפתיע את אוהד לידס.
    היום, לאחר שאלן סמית' הפך לשחקן של היוניטד באופן רשמי, הוא עשה מחווה עבור לידס.
    סמית' תרם ללידס מיליון ליש"ט מכיסו.
    סמית' אמר שאותו מיליון היא כדי להראות לאוהדים ולמועדון שהוא לא שכח ולא ישכח אותם, ושאם לידס לא היו יורדים ליגה הוא היה נשאר איתם גם היום, לא חשוב איזו קבוצה הייתה רוצה אותו.
    המעשה של סמית' בא בעקבות התגובה הזועמת של אוהדי לידס על המעבר של אלן סמית' ליוניטד.

אלן סמית' הוא הרכש השלישי של היוניטד בתקופה האחרונה, הוא מצטרף ל:
    Dong Fangzhou ו
    Lee Martin
    וממחר הוא יהיה הרביעי, היוניטד סגרו באופן רשמי עם סלטיק את עסקת Liam Miller.
    מילר הצעיר, שנחשב לכוכב עולה בסקוטלנד, יצטרף ליוניטד בעיסקה של 5 מיליון ליש"ט.
    בשלב הראשון היוניטד העבירה לסלטיק 1.5 מיליון ליש"ט, אחרי 35 הופעות במדי נבחרתו היוניטד תוסיף עוד 1.5 מיליון ליש"ט.
    אחרי 45 הופעות ביוניטיד השדים האדומים תוסיף לסלטיק עוד 1.5 מיליון ליש"ט.

פרשת היוניטד והשחקן הנורבגי פדרסן עומדת בפני סיום.
    פרגי יפגש בקרוב עם השחקן באופן אישי ויחליט האם היוניטד תרכוש את השחקן.
    המחיר של השחקן מוערך בכ2 מיליון ליש"ט.

יוניטד מתרחקת מאופצית היינצה ומתענינת בשחקנים אחרים.
    היוניטד כאמור מעונינת בבלם הצרפתי של מארסיי , אבל היום מועלה מועמד נוסף.
    המועמד הוא בלמה של פורטו פאולו פארירה.
    יוניטד מעונינת בבלם ובהחלט יתכן שהיא תשלם עליו את 6 מיליון הפאונד שפורטו דורשת.

וגיזרת חואקין.
    יוניטד בקיץ כבר סיכמה עם בטיס על עיסקה של 13 וחצי מיליון ליש"ט עבור הקשר, אבל חואקין אמר שזה עדיין לא הזמן לעזוב את בטיס, שהוא צריך עוד ניסיון.
    לפי האתר הרישמי של היוניטד, בימים הקרובים תוגש הצעה של 14 מיליון ליש"ט עבור הקשר הספרדי שגם ריאל מדריד מעונינת בשירותיו.
    זה מה שחואקין אמר היום:
    Joaquin claimed: "It is incredible to hear United want me. It gives me an unbelievable feeling to think of supplying ammunition for strikers of the quality of Ruud van Nistelrooy."
    במילים אחרות, יש לי הרגשה שהפעם הוא לא יסרה להצעה של היוניטד.
    גם גזרת ואן דאר ואררט עולה שוב, כאשר רוד ואן ניסטלרוי אמר בראיון שהוא שמח לשמוע שהיוניטד במגעים עם איאקס לגבי הקשר ההולנדי ושהוא מקווה שהעיסקה תצא לפועל כדי שהוא יוכל לשתף פעולה עם ואן דאר ואררט.

היום גם פורסם שהיוניטד מעונינת בThomas Kahlenberg מברונדבי.
    אין לי שום מידע על השחקן חוץ משהוא קשר, ושהחוזה שלו נגמר עעד שבוע והיוניטד מעונינת להחתים את השחקן.
    אולם ברונדבי מאימים שהם ילכו לועדה למעמד השחקן כדי שגם עם היוניטד תחתים את השחקן היא תצטרך לשלם לברונדבי כסף על השבחת השחקן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/04
  7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזה פאולו פריירה הוא בכלל מגן ימני (אחד הטובים באירופה דרך-אגב), וזו דווקא עמדה בה לדעתי מנצ'סטר יונייטד לא זקוקה לחיזוק, בניגוד למרכז ההגנה/קישור יצירתי. אגב רוב המחירים שיונייטד כביכול "מוכנה" לשלם עבור השחקנים שציינת (למעט חואקין שהוא באמת כשרוני) הם די מנופחים, ולפרגי כדאי להסתכל טוב טוב על הסגל הנוכחי שלו לפני שהוא קונה עוד איזה גאמסט פדרסן או גבריאל היינצה כדי שיתייבשו לו על הספסל תמורת מחירים מופקעים.

ובקשר לאלן סמית' - כל הכבוד....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/04
  8. toon-UPON-tyne Member

אתה יכול בקשה לתת מקור לידיעה הזאת?

9. ArsenalFan Member

גם כן מחווה, קוראים לזה לעג לרש...

יונייטד פועלת בהרבה גזרות, לפי העדכונים כאן. תגיד, משה, לא אתה אמרת שיונייטד תעדיף בכל יום שחקן בית על פני עוד רכש? אם היינצה אכן מגיע, זה לא קצת יתפוס את מקומו של ווס בראון, הפייבוריט של פרגוסון? מסתבר שיונייטד לא בדיוק שונה מחברותיה לצמרת האירופית...

קבלו את הספקולציה הכי הזויה בשנה האחרונה:

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2004241393,00.Xxx

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבלו את זה:
    מוריניו יקבל לא פחות מ80,000 פאונד בשבוע! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx פשוט לא ייאמן...

וקבלו מה מצאתי: אחמד מידו טוען שהוא בשיחות עם 4 קבוצות מספרד, עם רומא, עם כמה קבוצות מטורקיה ועם שתי קבוצות מאנגליה, שאחת מהן היא ניוקאסל.
    http://egyptianplayers.com/NewMido/articles-mido103.htm

ואני שואל, האם זה טוב? מידו הוא חלוץ טוב, אבל אם ניוקאסל הולכת על להחתים חלוצים כאלה אני לא מבין למה לא הולכים יותר בגדול. הנריק לארסון לדוגמה אמר מספר פעמים שהוא לא בדיוק היה מתנגד לבוא למגפייז, ובובי קיבל פנקס צ'קים דיי שמן לקיץ.

בכל מקרה בלאמי שוב נפצע, הפעם במשחק הידידות של ויילס. עם כל הכבוד אליו פשוט אסור לנו להסתמך עליו, וחייבים להביא מישהו. מידו טוב יותר מכלום.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מידוכבר לא יגדל להיות מה שציפו ממנו. בזבוז של עסף אם תשאלו אותי, גם יש לו בעיות אופי קשות (מין ברקוביץ' מקומי שכזה).

12. toon-UPON-tyne Member

בדיוק מה שאמרתי. אנחנו לא צריכים להתעסק עם אחד כזה..
    אני כבר אומר שנלך על קלליברט... לדעתי דווקא ניוקאסל תוכל לממש את הפוטנציאל שבו.. ועם הפרישה של שירר שנה הבאה אם הוא יהיה טוב הוא יוכל לעזור לנו להסתדר בתקופה שאחרי שירר...
    בקשר לכמה כסף שרובסון קיבל.. אני לא בטוח שזה כמו מה שאומרים... בעצם אני כמעט בטוח שזה לא 40 מיליון ליש"ט. לארסון לדעתי כבר מבוגר מדי ויהיה טעות להחתים אותו.
    בקשר לספוקלציית קאקא הזאת... זה די מצחיק שהסכום שהם המציאו הוא 15 מיליון.. לדעתי צריך להעריך אותו בהרבה יותר..

13. Gooner Member

כל העניין הזה עם קאקא זאת המצאה מוחלטת של הסאן רק כדי לרשום ש
    "Arsene Wants kaka Up in his arse"

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מידלסבורו מגששת אצל ברצלונה בעניין פטריק קלייברט וגם חושבת על כיוון סילביאן וילטורד שכנראה פנוי להצעות.

צ'לסי הציעה היום רשמית הצעה למארסיי בעניין החלוץ דידייה דרוגבה, עדיין אין סכום מאושר.

ומנצ'סטר יונייטד מעוניינת בשחקן מונאקו פטריס אברה, באברה מעוניינת גם יובנטוס.

15. Julian Joachim Member

לגבי המחווה של סמית'י, אני לא חושב שזה לעג לרש אבל זה גם לא מי יודע מה מרשים אותי. הרי את הכסף שהוא תרם (אם זה נכון) היינו מקבלים מאברטון ואז גם האוהדים לא היו סובלים מזה שהסמל שלהם עובר לשחק בלנקשר...

ודאייר, לארסון בן 33 לדעתי, אולי 32, זה די זקן.