חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, לא נראה לי שיקבלו בהבנה את ההחטאות הנוראיות של קלייברט....... אתם צריכים להתמקד על מישהו יותר מוכשר ואולי גם צעיר יותר.

2. toon-UPON-tyne Member

זהו שמה שאני אומר שאולי דווקא בניוקאסל קלייברט יוכל להשתחרר מהלחץ שהיה לו בברסה מהמחמיצנות שלו ... הפוטנציאל שלו ענקי רק שהוא אף פעם לא מימש אותו במלואו..
    הוא עדיין לא זקן, הוא רק בן 27 ולדעתי ניוקאסל יכולה רק להרוויח מהצטרפות שלו. מוכשרים וצעירים יש לנו מספיק... לצופרה ואמואבי יש פוטנציאל ענקי.

לא הבנתי תהודעה הזאת....
    בעצם תוך כתיבת ההודעה כן הבנתי... אברטון=ליברפול... אבל אתה בטוח שהשמועה שליברפול הציעה עליו 10 מיליון אמיתית?

3. Julian Joachim Member

אני לא יכול להיות בטוח אבל אברטון היו מוכנים להציע 9 אם הבנתי נכון שזה יותר ממה שמניו הציעו

4. toon-UPON-tyne Member

ומאיפה השמועה הזו? אני פשוט לא יודע כמה מבוססים הדברים האלה ועוד יותר כשמדובר באברטון שהתקצוב שלה לרכש לא מגיע לגודל כזה ...

5. Cesar Member

ממה שהבנתי אברטון שמה לה למטרה לחזק את הסגל שלה בשחקנים התקפיים ( כמה אפשר לסמוך על המגנים והבלמים שיבקיעו את רוב השערים?). את סמית' הם הפסידו ליונייטד, הם מגששים כרגע אצל ג'ו קול (השאלה), פול דיקוב ועוד כמה שחקנים חביבים.

לפי ה-bbc מארסיי אמרה "לא" גדול לצ'לסי בעניין דרוגבה. הדיווחים אומרים שרומן היה מוכן להוציא 17 מיליון יורו על החלוץ, וגם יובנטוס היתה בתמונה, אבל מארסיי אמרה שהוא לא למכירה (מה שכמובן יכול מבחינתו לסמל את תחילת אריזת המזוודות).

לא משנה כמה חלוצים במידלסבורו ייקנו, בסוף כולם ייפצעו וזנדן ישחק בהתקפה. הדיבורים הכי חזקים הם כמובן על קלייברט. גם וידוקה ויעקובו "שלנו" הוזכרו.

6. toon-UPON-tyne Member

האמת היא שלאברטון יש חלוצים טובים מאוד והיא צריכה באמת להשקיע בהבאת קשרים שהרמה שלהם באוורטון ירודה ביותר.
    דרך אגב נראה לי עם הכמות של שחקנים שצלסי קונה היא הופכת ליעד מצוין לחפש בו שחקנים להשאלה.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון באמת הציעה 9 מליון ולידס סירבה כי היא חשבה שהיא יכולה לקבל עליו יותר, אבל בכל מקרה סמית' היה נעול על היונייטד ולא רצה שום קבוצה אחרת. מנצ'סטר ידעה שהסכום שהיא תציע יהיה מספיק, כי כל קבוצה שתציע יותר סמית' לא ירצה ללכת אליה.

8. Julian Joachim Member

לא נכון. לידס סירבה ל7 מליון מאברטון ואחרי זה הסכימה להצעה השנייה והמשופרת שלה סירב סמית'י.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולחדשות ספרס - הקבוצה החתימה את מרטון פולופ, שוער נבחרת הונגריה עד גיל 21, שהרשים במבחנים. מחיר ההעברה - 2 מיליון פאונד. פולופ אמור להיות המחליף של רובו, וקייסי קלר כנראה יעזוב את הליין העונה.

אבל שיעזבו אותם משוערים עכשיו. הגיע הזמן לחזק את הקישור וההגנה.

10. Joel Gion Member

חחח מצחיקים לידס האלה.אחד השוערים הטובים באנגליה,אם לא הטוב ביותר נמכר ב1.5 מליון פאונד,בזמן שהמחליף שלו נקנה ע"י הספרס בסכום גבוה יותר.כנראה שהמצב הכלכלי באלנד רואד באמת על הפנים.דרך אגב,מאיזו קבוצה החתימו את השוער ההונגרי?

11. NewcastleFan Member

ואני מחזיר שניה את העניין של קלייברט....ניוקאסך רצתה אותו במשך שנתיים- ואני מאמין שהם עדיין רוצים א ז ל מה לעזאזאל הבורו עכשיו עומדים לסכם איתו..........נמאס לי ממדיניות הרכש העלובה של רובסון.......איך זה ייתכן שהבורו ייקחו את קלייברט ואנחנו לא.......בסוף רובסון ירכוש את טדי שרינגהאם בחינם וזהו.
    שיתחילו לעבוד שם!!

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא מאמין שקלייברט מתדרדר עד קבוצות כמו מידלסבורו וניוקאסל... כואב.

13. Julian Joachim Member

זה היה בלי ספק כואב...

14. Julian Joachim Member

מה בדיוק עלוב בניוקאסל? בשנים האחרונות היא בערך באותה הרמה כמו ברצלונה באירופה...

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השם... בשנים האחרונות ניוקאסל וברצלונה זה אותו החרא אבל עדיין להיות בברצלונה זה הרבה יותר מכובד מלהיות בניוקאסל.
    וברצלונה העונה הראתה שאין מה להשוות אותה בכלל לניוקאסל.