חדשות 2005/06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏5/9/05.

1. KirkH Member

איזו מין השוואה זו ג'ורג'י?

יש ליונייטד במרכז הקישור שחקן בקליבר של ג'רארד, או למפארד? מסתכלים על הקבוצה כמכלול ולא על עמדה או שחקן.

בלאמי יצטרך להוכיח שהוא בנוי ומתאים לקבוצות גדולות כי יש הבדל בין לשחק בקבוצה שבה אתה אלוהים וצריך לרדת לחצי כדי לקבל כדורים לבין מה שבניטז ידרוש ממנו לעשות.

העניין הוא שבלאמי חייב לשחק במערך של שני חלוצים כדי להביא את היכולות שלו לדשא, איש הלאפות די סולד ממערך כל כך פתוח והתקפי שכולל שני חלוצים - ככה שצריך לחכות ולראות.

2. George Best Member

מה שאני אומר זה שעם חלוץ כמו בלאמי לא לוקחים אליפות, בדיוק כמו שלא לוקחים אליפות עם ג'ון אושיי ופלטצ'ר במרכז הקישור...

3. city Member

קירק, בניטס לא סולד ממערך של יותר מחלוץ אחד, הוא פשוט תוקע את החלוצים שלו בתפקידים שלא מתאימים להם. אני זוכר משחקים שליברפול שיחקה עם שלושה חלוצים (פאולר, מוריינטס וסיסה), אבל אחד שיחק בימין ואחד שיחק בתפקיד מוזר מאחורי החלוץ, ככה שעל הנייר היו שלושה חלוצים, בפועל רק אחד.
    אני ממש מקווה שבניטז לא מתכוון לחזור על זה, ושהוא לא בונה על בלאמי כמחליף לסיסה בצד ימין. חבל לראות עוד שחקן מתבזבז בתפקיד שלא מתאים לו.

4. תונל Member

דווקא עצם זה שהוא מביא שחקן מהסוג של בלאמי יכול להעיד שהוא כן מתכנן לפתוח איתו באגף כמו עם סיסה, שאני מסכים שזה אידיוטי אבל לבלאמי באמת יש סיכוי לא רע להצליח שם, יותר מסיסה לפחות.

5. ASROMA Member

:aa1: דידייה זוקורה הקשר המצוין של חוף השנהב וסט. אטיין על סף מעבר לטוטנהאם , "הדברים הולכים טוב ונראה העסקה בדרך להיסגר" , כך דיברו במועדון הלונדוני היום.
    רכש משובח לתרנגולים שממשיכים להביא שחקנים ברמה עולמית , זוקורה מחליף מושלם לדוידס באמצע ליד קאריק.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו עם ברבאטוב, אני לא מעוניין לומר כלום כי בכל רגע נתון יכולים לגנוב לנו אותו איזה מועדון גדול מאיתנו, מה שכן לדעתי הגעה תפתח את הדלת לקאריק החוצה וחבל לי כי אני מאוד אוהב את השחקן, אך מצד שני לא תמנע הבאת קשר שמאלי (אמן דאונינג).

7. Jose Mourinho Member

אבל מה יהיה עם דאווידס? נשאר או עוזב?

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא אמור להישאר. דיברו על מעבר לאייאקס, בינתיים זה לא מתקדם לשום מקום.

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

דווידס העונה לא יגיע לאמסטרדם. פירסמתי בדיון ההולנדי שלהנהלת אייאקס נמאס לחכות להחלטה שלו אם הוא נשאר בלונדון או לא. לדבריהם, הם חיכו כבר מספיק זמן.

10. liroi Member

משום מה יול רוצה להשאירו בטוטנהאם וכנראה שזה גם מה שיקרה..קאריק שחקן הרבה יותר רעב ממנו ולדעתי חבל שלא נותנים לו את הבמה...דווידס כבר מעבר לשיאו וטוטנהאם לדעתי מתעקשים לחינם להשאירו..

11. KirkH Member

טוטנהאם לא מתעקשים ולא נעליים.

הם פחות או יותר שיחררו אותו כבר. הוא היה במו"מ עם אייאקס במשך תקופה מאוד ארוכה כשברור לכל הצדדים שהוא מקבל שיחרור מהשנה הנוספת בחוזה שלו עם הספרס.

אני לא רואה אותו נשאר, אני לא רואה מקום בשבילו ואני ממש אבל ממש לא רואה את יול או לוי יוצאים מגידרם כדי לגרום להושאר בלול.

12. George Best Member

טרטל מייק אמר לחתוך את דוידס במשחק מול ווסטהאם, יול עושה.

13. city Member

- וויגאן השלימה את רכישתו של פיץ הול מקריסטל פאלאס. פול ג'ול שילם כ-3 מיליון ליש"ט עבור הבלם, סכום מוגזם לפי דעתי.

- מייקל אואן נסע לאמריקה כדי להיבדק ע"י ד"ר ריצ'רד סטדמן, אותו רופא שטיפל בהצלחה בפציעה של אלן שירר.

- כמו שפורסם כבר בדיון ההולנדי בפורום העולמי, עסקת ההשאלה של גלן ג'ונסון לפיינורד קרובה להשלמה.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ון הארטסון, האיש והוולה, חוזר לאנגליה, לליגת המשנה, לווסט ברום.

15. dani12 Member

מישהו יכול לכתוב את הקבוצות שישתתפו במפעלים אירופיים השנה?
    (כולל אינטרטוטו)