חדשות 2005/06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏5/9/05.

1. ARSI Member

לפומפי בקרוב אולי לא יהיה מאמן..

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אגב, מישהו יכול לאמת את השמועה שפפ גווארדיולה האגדי, קפטן ברצלונה בשנות התשעים, יחתום בוויגאן?

3. barakrom Member

יש מומ

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ואם הוא חותם, מתי הוא מצטרף?

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי איזה יופי אם הוא יחתום שם!!

דרך אגב..בסוף הכתבה ככה בקטן[נראה לי במעריב] רשום שגם יש מו"מ עם ריאל סוסיאדד.

כל העניין עם קטן מזכיר לי את השנים שבבנאדו התעניינו קבוצות מחו"ל והרשימה הייתה ארוכה וכללה בין היתר את שטוטגארט ווסטהאם קריסטאל פאלאס ועוד...אבל בסוף אתם יודעים איפה בנאדו משחק
    כנ"ל גם האווירון...

6. Hammers Fan Member

אני לא בטוח שהייתי מצרף את קטן לסגל שהיה לנו בליגת המשנה, ובוודאי שלא לזה שבפרימיירשיפ. ראיתי אותו הקיץ גם בנבחרת וגם במוקדמות האלופות עם חיפה, אין לו שום סיכוי לעשות איזשהוא רושם שיגרום לפארדיו להעדיף אותו על שחקנים בסקאלה של טדי שרינגהאם, ג'רמי אליאדייר ואפילו בובי זאמורה.

מאוד חבל שווסט האם כל כך חלשה אדמיניסטרטיבית, שכל סוכן דג רקק מישראל מסוגל לשלוח את אלן פארדיו לרגל אחר שחקנים בינוניים במקום להתרכז בדברים חשובים באמת. אם הדורסנות של פיני זהבי והלחץ של יעקב שחר למכור את השחקן לפני תום החוזה אכן ינחיתו את קטן באפטון פארק, הוא לא יהיה יותר משחקן מילואים, בדיוק כמו עומרי אפק בסנטאנדר. חבל גם השחקן עצמו, כי זה יהיה צעד אחורה בקריירה שלו- עדיף לו להתרכז בשחייה במים הרדודים כאן בארץ ולשמור על תדמית הכוכב מאשר לאבד כל שביב של בטחון בליגה שתהווה קנה מידה אמיתי ליכולת לא משכנעת שלו.

ווסט האם צריכה לחסוך את הכסף לחלוץ תותח באמת שכבר הוכיח את עצמו ברמה בינלאומית בחלון ההעברות הבא בינואר, לא לשרוף כסף על שטויות.

7. barakrom Member

רק לא על קטן-חלוץ סרק שגם בליגה כאן כובש 7-8 שערים בעונה, שם עד שהוא ירים את הראש, יחשוב ויכוון, כבר מזמן אין כדור

8. Rudess Member

בזמן שכל היבשת נאבקת על מקום בגביע העולמי, התכנס ה"כנס ה-7 מספר של מאמני העילית של אופ"א", ודן בהתפתחות הענף ומפעליו.

בראש פורום המאמנים בו חברים קליברים כפאביו קאפלו וארסן ואנגר, עומד מאמן מנצ'סטר יונייטד, סר אלכס פרגוסון. המנג'ר הסקוטי טען במהלך הדיונים כי ליגת האלופות עולה היום בחשיבותה על המונדיאל, וכי הטורניר במקסיקו 1986 היה האחרון בו באמת שוחק כדורגל ברמה גבוהה.

"אני חושב שליגת האלופות עולה ברמתה על המונדיאל, וכי גם הליגה האנגלית עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר", אמר המאמן. "אנשים מתקשים להיזכר מתי היה מונדיאל בלתי נשכח. לדעתי האחרון היה לפני 20 שנה. כשהוקמה ליגת האלופות, אף אחד לא שיער לאיזו רמה היא תגיע".

9. barakrom Member

ענק, כל מילה אמת!!!

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פתאום? חרטה ברטה, אני ממש מתעצבן לקרוא דבר כזה.
    מונדיאל 98 היה פשוט פנטסטי. מונדיאל 94 גם כן היה מצויין. 90 ו-2002 היו קצת צולעים, אבל קל לפרגי לומר דבר כזה אחרי מונדיאל חלש כמו שהיה במזרח הרחוק. שיתרכז בקבוצה שלו.

11. ISH Member

מעניין מה היה קורה אילו היה מוליך נבחרת?
    אבל אני חושב שפרגי דווקא צודק...
    בליגת האלופות יש לך את כל הקבוצות הטובות בעולם ובמונדיאל כמעט את כל הנבחרות הטובות בעולם.
    והקבוצות המובילות יותר חזקות מהנבחרות המובילות, הן מבחינת סגלים, מאמנים, ורמת כדורגל כללית והן מבחינת קהל.
    חוץ מזה למונדיאל השחקנים מגיעים עייפים מהעונה המתישה שעברה עליהם וגם יש הרבה פעמים תצוגות נפל של נבחרות קטנות שמוריד את הרמה בהרבה, אז מה שאני רוצה להגיד זה שאז מה אם המונדיאל מתקיים פעם בארבע שנים בלבד, אז זה אומר שהוא יותר טוב מליגת האלופות? אני יודע שזה נשמע קצת מוזר ולא הכי הגיוני, אבל אם חושבים על זה לעומק רואים שלפחות לפחות הרמה שווה אם לא עדיפה בליגת האלופות.
    אחרי הכול, מי יכול על פרגי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/color.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_jokercolor.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/05
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בצ'מפיונס יש את כל הקבוצות הגדולות בעולם? כולל ת'ון וארטמדיה בראטיסלאבה? הצ'מפיונס הוא מכונת כסף, לא תחרות כדורגל!
    איך בליגת ה"אלופות", זוכה קבוצה שמסיימת חמישית בליגה שלה?

13. barakrom Member

מה זה אומר??? זה מה שיפה בכדורגל!!! גם אני מעדיף את הצ'מפיונס וגם רמת הכדורגל גבוהה יותר בו

14. toon-UPON-tyne Member

למרות זאת, לא הייתי מחליף את ההתרגשות והכיף בתקופת המונדיאל בשום דבר.

15. barakrom Member

זה באמת עניין של טעם אישי