חוזרים להתאמן ולשחק :: משחקי הידידות של האיטלקיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏30/6/11.

1. 亚历山大帕托 Member

רובן עובר אותו כמו מים וכמעט כל מצב מסוכן מגיע דרכו.

2. JR-Riquelme Member

טאיו הקשה על רובן, הוא הסיבה שבאיירן לא ברחה למילאן כבר בדקה ה50. כמובן גם אביאטי עם משחק גדול.

3. עודד (אוהד הצלחות) Member

אנדריי אין מגן שמאלי בעולם שעוצר את רובן לבד, הוא הולך שמאלה מול הרגל החלשה של המגן עם יתרון צעד והתאוצה הכי גבוהה בעולם. צריך לשחק עם שניים עליו, אחד שומר את הקו ואחד נגד שבירה פנימה. טאיוו היה בסדר גמור מולו היום

4. cazzo Il Capocuoco

שבור את הרגל לרובן, זה יצליח בכל המקרים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/11
  5. עודד (אוהד הצלחות) Member

זה מה שהיה בסוף

6. 亚历山大帕托 Member

לגיחות של רובן למרכז אני לא קורא לעבור את המגן, אבל העניין הוא שהוא עבר אותו גם על הקו וכל הזמן היה על סף הרחבה מבלי שיפריעו לו.

7. עודד (אוהד הצלחות) Member

זה רק פעם אחת, אני חושב שאתה ממש מחמיר איתו. ובכלל, כמו שאמרת בעצמך- צריך לקחת בחשבון שבאיירן, על כל שחקניה, מגיע בשלב הרבה יותר מתקדם של ההכנה ממילאן, על כל שחקניה

8. 亚历山大帕托 Member

כשהוא פצע אותו זו לא היתה הפעם היחידה שרובן הצליח לברוח ולהעביר כדור רוחב. כמו שאמרתי, אני לא שופט אותו בשלב מוקדם כל כך, אבל הוא כן היה אנמי לחלוטין וזה היה מאכזב במקצת.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך גם להזכיר שרוב הזמן הוא שיחק ללא טיאגו סילבה שינהיג וישמור על הצד הזה של ההגנה. לנוכחות של סילבה יש נטייה להעלים טעויות של הסובבים אותו והחיפוי שלו גורם לשחקנים שלידו להראות הרבה יותר קרוב למושלמים ממה שהם באמת.

יש שחקן אחד שהיכולת שלו בעייתית, אבל הוא גם השחקן האהוב עליי ולכן אני אמשיך להתכחש לכך. אני אשמח אם תעזרו לי בכך ותפסיקו לדבר בגנותו. תודה.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

השחקן האהוב עלייך הוא קסאנו, נסטה, גאטוזו או אמברו? כולם היו חלשים היום

11. 亚历山大帕托 Member

נסטה וגאטוזו היו בסדר גמור, מהטובים בקבוצה.

יותם, קסאנו מוכיח כל הקריירה שהוא לא בנוי לקבוצה גדולה. הוא לא ברמה הזאת הן פיזית והן מנטלית. הוא צריך לשחק בקבוצת אמצע טבלה בשביל להצטיין ואני מקווה בשבילנו שהוא ואלגרי יבינו את זה עוד הקיץ.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע מתקיים (או לפחות התקיים) משחק ידידות בין יובנטוס לקלאב אמריקה ממקסיקו. המשחק הופסק עכשיו אחרי 32 דקות בגלל סופה ולא ברור אם ימשיך.

נקודות חיוביות:
    ההבדל בין איכות המסירה של פירלו/כל קשר שהיה לנו בסגל בשנים האחרונות היא תהומית. ההבדל בין השליטה בכדור של פירלו לבין אותם קשרים הוא גדול מאוד. כל מסירה (מיותר להגיד שיש לו 100% דיוק פחות או יותר) שלו מתלווה בציוץ של התלהבות מצדי. חשבתי שהוא גמור, אבל כנראה שלא.

קונטה ניסה 4-3-3 בתחילת המשחק שהיה נראה נוראי. לאחר 5 דקות הוא החליף ל-4-2-4 שהיה נראה הרבה יותר טוב ויצר הזדמנויות ושליטה בכדור. למרות זאת, אני שמח שהוא עובד על כמה מערכים. נקודה נוספת - מרקיזיו הוא לא בעל התשובה בקישור, וידאל יצטרך לחפות הגנתית על המערך ההתקפי בצורה שמרקיזיו מוגבל בה.

אנחנו ללא ספק צריכים עוד בלם, קיצוני שמאלי וחלוץ ברמה הגבוהה ביותר. ההגנה לא מספיק טכנית למרות שקלאב אמריקה לא הגיעה ממש למצב ממשי, הקישור שלנו רך מאוד וקלאב אמריקה לא ממש מתקשה לעבור אותו ולהגיע ישירות להגנה (את זה וידאל אמור לשנות) וכל ההתקפות עוברות דרך קראסיץ' בדיוק כמו שהיה בכל העונה. חייבים קשר שמאלי שיאזן את זה. בנוסף צריך חלוץ נייד (רוסי) שיילחץ את הגנת היריבה ויהיה שותף בתכנון ההתקפות. דל פיירו מתעצל לרדת נמוך כדי לקבל את הכדור וזה די גורם לקראסיץ' להפוך להיות המוציא לפועל היחידי בקבוצה. התלות שלנו בקראסיץ' גדולה מדי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/7/11
  13. עודד (אוהד הצלחות) Member

גאטוזו אתמול איבד המון כדורים, ונסטה- איבוד כדור שלומיאלי לשויינישטייגר, ורכות כללית מדאיגה. עם כי היו לו גם חילוצים יפים.

קסאנו היה זוועה ברמה שלא ניתן לתאר. תמיד פחדתי שהתכונות האתלטיות החלשות שלו יפריעו לו להצטיין אצלנו. אז לזה הוא מוסיף השמנה נוספת וזלזול באימונים? שיילך לעזאזל. כבר בדקה הראשונה אתמול, זלאטן מסר לו כדור. קסאנו עמד במקום בציפיה לכדור לרגל. בגלל שהכדור נמסר לשטח, הוא לא ניסה אפילו להשיג אותו.

14. Interista Member

למישהו יש אישור כלשהו לגבי המשחק ידידות של אינטר מול מלאגה?

15. cazzo Il Capocuoco

המשחק אמור להתקיים ב14 באוגוסט, לא?