חוף השנהב, האפריקאית הגדולה אי פעם?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏28/5/10.

1. gonzo18 Member

פורטוגל היתה פייבורטית גם כשדרוגבה היה כשיר. עכשיו ממש קשה לי להאמין שהם יצליחו לעקוף את הפורטוגלים המצוינים. האפקט של הפציעה של דגובה שווה לדעתי לאפקט של פציעה של כרסטיאנו רונאלדו בנבחרת פורטוגל - יותר מקריטי.
    לא,אין להם סיכוי. הבית הזה הפך עכשיו מבחינתי לצפוי כמו שאר הבתים.

2. Raulito Madridista

לא רק שלחוף-השנהב אין עוד אף שחקן שאפילו מתקרב לרמה של דרוגבה וזו פגיעה מקצועית עצומה מבחינתה(דרוגבה הרי חלוץ פנטסטי שיודע לעשות גול מכלום, הוא זורע פאניקה גדולה בהגנה ויש לו כוח הרתעה רב; כעת חוף-השנהב פחות או יותר נבחרת שמתבססת רק על מהירות ופיזיות וחסר את הניצוץ והתחכום של דרוגבה) - מדובר במכה מנטאלית קשה לא פחות ואריקסון צריך לעשות הכל כדי להרים את הנבחרת שלו מהריצפה. עם החלוץ רחב המימדים הזה על המגרש(במידה והיה משדר את המסרים הנכונים), השחקנים היו מרגישים שהשמיים הם הגבול וכעת זה לא המצב. דרוגבה לא מנהיג בהכרח, אבל אין ספק שהוא משפיע על שחקנים אחרים. מאכזב לראות איך נבחרת צנועה כזאת מאבדת את השחקן הכי חשוב שלה וכך גם הסיכויים שלה לסיים במקום השני צונחים משמעותית. כבר שמענו על תרחישים רומנטיים כאלה שאולי דווקא מכה כזאת תאחד את השורות ברמה מסוימת. אני לא פוסל זאת על הסף - אבל קשה לי להאמין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/10
  3. N כמוני Member

דרוגבה יחמיץ בוודאות את המונדיאל, או אולי רק חלק מהמשחקים?
    בכל מקרה ברור שמדובר במכה הקשה ביותר שחוף השנהב היתה יכולה לקבל. יכול להיות שאריקסון יצטרך אפילו לשנות את המערך שלו בגלל זה. עדיין צריך לזכור שחוף השנהב היא עדיין נבחרת מצויינת שהחלק ההתקפי בה הוא עדיין חזק.

4. alexshw Member

יש להם את דומביה, שמפציץ בלי הכרה בשוייץ, לא?

5. ManUtd Fan Member

אחרי הפציעה הזאת של דרוגבה אני לא יודע מה לחשוב. אני הימרתי עליהם ככאלה שעוברים לשלב הבא על חשבון פורטוגל, אבל הפציעה הזאת, לדעתי, משבשת לי את ההימור הזה. נכון שלחוף השנהב יש אחלה שחקנים, אבל אף אחד לא באמת מתקרב ליכולת של דרוגבה, בטח אחרי העונה האדירה שהוא עבר בה סיים כמלך השערים. דרוגבה גם יודע לסחוב קבוצה על הגב שלו, האם יש עוד שחקן בסגל שמסוגל לעשות את זה? אני בספק גדול.
    לא יודע איך לאכול אותם עכשיו. יהיה מעניין לראות איך הם יסתדרו בלעדיו.

6. cazzo Il Capocuoco

אם דרוגבה אכן יחמיץ' את כל המונדיאל, אני מניח (יותר נכון מקווה) שהצוות המקצועי יזמינו חלוץ כמו באקארי קונה.

7. מראדונה Member

יש להם את ג'רביניו,ראיתי מהלכים שלו בליל והשחקן הזה מטורף... אחד הכישרונות הגדולים,אני מחכה לראות אותו במונדיאל.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דומביה פרח השנה בשווייץ, אבל הליגה השווצרית היא לא מדד לשום דבר.

מעצבן אותי שהוא בחר ללכת על הכסף של צסק"א שקבוצות אחרות באירופה רצו אותו...

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בדקות האחרונות יש קצת הסתייגות מהחמצה בטוחה ומחכים לבדיקות.

אני מתפלל שהוא בכל זאת יהיה כשיר, כל כך כואב לי על הפציעה הזו, מגיע לו לשחק במונדיאל הזה.
    אין ספק שאם הוא לא ישחק חוף השנהב חוטפת פה מכה רצינית, אין לה אף שחקן שמתקרב ליכולות שיש לדרוגבה, שהוא לגיטימי ברשימת שלושת החלוצים הכי טובים בעולם. לא יודע אם יש להם סקורר נוסף שמסוגל לבצע את הדברים בצורה שבה דרוגבה עושה.

מבחינתי זו מכה קשה לטורניר עצמו, כי בטורניר שכזה יש לך ציפייה עצומה לראות וורלד קלאס כמו דרוגבה מוליך את הנבחרת שלו, לטעמי חוף השנהב בהחלט הייתה יכולה להעפיל על חשבון פורטוגל, כרגע העיניינים קצת מתהפכים.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי, הנבחרת הזו גם כך היתה אוברייטד. תוצאה של שמות שכל קשר בין חלקם לבין יכולתם הנוכחית מקרי בהחלט. קולו טורה ועמנואל אבואה, למשל. בלי דרוגבה הם לא יותר מעוד נבחרת אפריקאית בינונית שתבוא לשלושה משחקים ותלך הביתה, אלא אם פורטוגל תמשיך להיראות זוועה כמו במוקדמות ותפתח לה פתח.

11. מראדונה Member

אף אחד לא אמר שהיא מועמד לזכייה,טוענים שהיא האפריקאית הכי טובה ודי בצדק.
    אין אף אפריקאית עם שחקנים כמו האחים טורה,דרוגבה,אבואה,קאלו וזה רק בשליפה.

12. gonzo18 Member

ג'רביניו שחקן מעולה אבל הוא לא האיש שייסחב את הנבחרת הזאת על הגב. בכלל אני די מסכים עם אמיר,עם דרוגבה זו נבחרת שמסוגלת לנצח כול נבחרת ביום נתון,אבל עדיין חסר להם הקשר היצרתי בקישור. כולם שם טובים בצד ההגנתי,במיוחד טורה.אבל מזוקורה אני בכלל לא מחזיק,לדעתי הוא שחקן בינוני. דרוגבה שבר את היד והוא בחוץ באופן סופי. הודעה רשמית אמורה להגיעה מחר כנראה. לא רואה אותם נותנים פייט בבית הזה,למרות שכדורגל זה משחק שניסים קורים בו. אבל אחרי הפציעה של דרוגבה מנבחרת שעשויה היתה להיות סוס שחור כמו סרביה למשל,הם הפכו לעוד נבחרת בינונית שתשמש תפאורה לנבחרות הגדולות. חבל.

13. cazzo Il Capocuoco

שמות השחקנים והכשרונות הגדולים אמורים רק כמה פוטנציאל יש לנבחרת הזאת. אבל לא כמה היא באמת קבוצה טובה ואיכותית שמשחקת טוב ביחד.

ושוב, בובקאר סאנוגו, באקארי קונה ובונאוונטור קאלו הם המחליפים הראויים בסגל.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפורטוגלים המצויינים? איפה הם מצויינים? בפרו אבולשן?

גם להגיד ששאר הבתים צפויים אגב, זו סתם הגזמה פרועה. באף בית אין שתי עולות סגורות, ורק בשניים (אולי שלושה עכשיו, עם הפציעה הזאת) אפשר לתת סיכוי נרחב יותר לצמד מסויים על פני שילוב אחר, איזה סגור ואיזה נעליים, כל 4 שנים אנשים חוזרים על אותן הטעויות.

זה לא אבוד מבחינת חוף השנהב, אבל אם קודם עלייה מהשמינית לא הייתה יותר מדי מרעידה את עולם הכדורגל, עכשיו זו תהיה סנסציה. הפציעה הזאת שמה את האיבורים באותה שורה עם שאר האפריקאיות, אנדרדוג שצריך מזל והתעלות כדי להתקדם.

השאלה שבכותרת, למעשה, הופכת להיות לא רלוונטית.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/10
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חייב להסכים עם מיכאל. פורטוגל נראית זוועה מתחילת המוקדמות ועד עכשיו, שבוע לפני המונדיאל. אז אלא אם הם מתכננים את ההתפוצצות שלהם במונדיאל, אני דווקא מהמר על חוף השנהב עם או בלי דרוגבה, להעפיל מהמקום השני. כמו שזה נראה, גם עם דרוגבה הם היו צפויים לפגוש בשמינית את ספרד, כך שקשה לי היה לראות אותם עוברים מעבר לשמינית הגמר. בכל מקרה הבנתי שיתכן והפציעה לא תמנע ממנו להפסיד את כל המונדיאל, כך לפחות לפי אריקסון. חבל לי על דרוגבה, שחקן שכ"כ מגיע לו מונדיאל וגם אחד שמאלו שכיף לראות אותם על הבמה הגדולה, אני מאוד מקווה שיצליחו להכשיר אותו לפחות למשחק או שניים.