חוצפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י gilb, ‏1/1/03.

1. gilb Member

אני בשוק אני בהלם אני המומה ... באיזה זכות נועלים כאן דיונים??????
    גם אם הדיון שנושאו :"האם יונייטד עדיין קבוצה גדולה?" נראה חסר פירוט או טיפשי למנהל רב כח , כל עוד הוא אינו מכיל קללות או דברי נאצה שונים, אין שום זכות לנעול אותו.
    מי אתה אדון "אדום בנשמה" שתיקבע מה מספיק חכם וחשוב , שמעת על חופש הדיבור??
    אני יכול למצוא עבורך עשרות נושאים טפשיים שעלו כאן בפורום, לחלקם גם אתה אחראי
    , הנה אחד האחרונים:
    "ריו פרדיננד חוזר- סוף לבעיות בהגנה?" לדעתי זו שאלה היפוטית וטפשית, מה כבר אפשר לומר מראש על שאלה שכזו, ולראיה, שים לב למספר התגובות לדיון, בסה"כ 4 שלא אמרו שום דבר חכם.
    וחזרה לדיון שפתחתי, אני בחלט מסכים שיכלתי לפרט יותר בדיון, אך כתבתי אותו מהר תוך כדי משחק והתכוונתי להרחיב בהמשך. שמתם לב לתגובות הטיפשיות לדיון?
    מהפך אחד וכבר אתם קובעים שיונייטד גדולה כמו פעם.
    האם קבוצה שמנצחת שני משחקי חוץ מתוך 10 בפרמייר ליג, גדולה כמו אותה קבוצה מיתולוגית שזכתה בטרבל? האם קבוצה שבחצי עונה מפסידה 5 משחקי ליגה כה גדולה?
    לדעתי יונייטד טובה אבל לא תעבור את רבע גמר ליגת האלופות ולא תסכן את האליפות של ארסנל, יונייטד שבעה ובעיקר שחקניה הגדולים(בקהאם,ורון,קין), ועובדה שהמחליפים משחקים טוב יותר.

מה אני אומר לכם..., החזקתי מהאתר הזה בשבועיים שאני קורא את ההודעות כאן, יש כאן אנשים שמבינים, אבל מקרה כזה פשוט מוציא את החשק לחזור לכאן.
    שנים אני קורא וכותב בפורומים, קראתי הרבה הודעות מטומטומות אבל בהשתלטות ונעילה של דיון בצורה כל כך גסה טרם נתקלתי.
    מעניין כמה יספיקו לקרוא את ההודעה הזו ואלי אפילו להגיב בטרם אחד המנהלים ינעל או בטח ימחק אותה.

2. Julian Joachim Member

טוב, כאחד משני המנהלים היותר וותיקים אני מרגיש מחוייב להתערב במקרה הזה.

א. אין כאן סתימת פיות, אני מניח שאדום בנשמה, שהוא מנהל טרי, משתדל לשמור על סדר בהתחלה שלו בתור מנהל. אם אתה מרגיש שנעשה לך עוול, אתה מוזמן לשלוח לו מסר פרטי, או לכתוב לו הודעה באייסיקיו, ולפרט למה אתה חושב שהוא צריך לפתוח את הדיון. יכול להיות שהוא לא ידע שתפרט יותר והדיון נראה לו חסר משמעות. אני לא אומר שהוא צודק, אבל תסתכל על זה מנקודת המבט שלו. אני מקווה שתיישר איתו את ההדורים.

ב. בקשר לדיון עצמו, אם אתה מתחייב לפרט קצת יותר (אני סומך עלייך), אני בהחלט מוכן לפתוח את הדיון.

ג. אם אתה רוצה להמשיך בדיון על זה איתי, 153446673.

3. AFC Member

גילב...

"באיזו זכות נועלים פה דיונים"?!

לאדום בנשמה זה נראה לא רלוונטי. אני לא חושב שאם אתה פותח דיון עם שאלה "האם היונייטד עדיין אימפריה" וכותב איזה ארבע שורות שכמעט לא קשורות או מסבירות + הודעה חכמה של אואן נראה לך שהדיון לא יינעל?

אם אתה לא רוצה שינעלו לך דיונים, תשקיע! אני למשל בקושי פותח דיונים, וכשאני פותח אני משקיע רצח בו עד שנגמר לי כל החשק לכתיבה. אם פתחת דיון, תסביר את הפואנטה.

תודה, ואני מקווה שאתה תתנצל בפני לירן (אדום בנשמה).

4. Julian Joachim Member

וידוקה באמת תודה שאתה מנסה לעזור, אבל אני מניח שנסתדר לבד.

אני לא חושב שgilb צריך להתנצל כמו שאני לא חושב שלירן צריך להתנצל. אני מבין את פליאתו של גיל, ואני גם מבין את האקט שנקט לירן. ואני חושב שהסברתי את זה יפה בהודעה הקודמת.

אז תודה, אבל לא תודה.

5. Ilan Member

חחחחחחחחח פלוס הודעה חכמה של אואן

6. gilb Member

הנקודה היא לא מספר השורות והמילים שכתבתי אלה ההתנהגות השרירותית של המנהל.
    אם הוא לא היה נועל את הדיון, הייתי מקבל את ההערה ומרחיב בהמשך
    אבל הוא מיהר לבקר ולנעול את הדיון, וזה דבר שלא ראוי.
    אולי תנעלו או תמחקו הודעות של כותבים עם שגיאות כתיב?
    זו לא דרך לגרום לתנועה ערה של פורום, יש לי נסיון רב בפורומים(גם ניהלתי בעבר)
    תמיד יהיו הודעות יותר טובות ופחות טובות, אבל בגישה כמו של אדום בנשמה, יהיו פה מעט מאוד הודעות.

7. Julian Joachim Member

אני מקווה שהבהרתי את העניין עם gilb, בכל מקרה פתחתי את הדיון, אתם מוזמנים להמשיך, ואני כבר אומר לכם שמי שימשיך בדיון הזה הודעתו תימחק.

8. RE-QL Member

יוווווווווווווו וידוקה אתה מתחיל להמאס עלי! תזהר!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יצא לי להגיב אז אני יגיד מה שיש לי להגיד וניגמור עניין....

לפני הכל, אני רוצה להגיד שלא הייתה לי שום כוונה לפגוע או להוריד חשק לאף אחד, לא דיברתי לא יפה או משהו כזה עשיתי מה שראיתי לנכון לעשות, ובקטע של לדבר יפה אתה זה שדיברת כמו לא יודע מה ("מי הוא חושב שהוא.."), קודם כל לפני הכל דבר יפה אח"כ תגיד מה שיש לך להגיד. תאמין לי ככה יעריכו אותך יותר.

אני אחד משלושה המנהלים בפורום ויש עליי אחריות שהפורום יראה כמו שצריך ושיראה לעניין, ואני חושב שהודעה של שורה וחצי זה לא מספיק ולא ראוי. לאנשים כמוך כנראה לא מזיז אם הפוורום הזה יראה שכונתי עם הודעות של שורה וחצי, מותר להגיד פה ה-כ-ל אבל שיהיה מפורט ומורחב כי אחרי הכל אתה זה הוא שפתח את הדיון אז האחריות היא עלייך ועם הפורום הזה ימשיך לפתוח כאלו דיונים זה יהיה לא יפה והאחראים על זה זה אנחנו המנהלים ואנחנו אחראים על ההצלחות של הפורום וגם על הכישלונות. אולי הדיון שפתחתי על ריו פרדיננד לא היה מוצלח אבל כתבתי והרחבתי כמו שצריך.

ועוד דבר, יש לך משהו להגיד עדיף שתבוא לאי סי קיו או לפרטי שלי ותגיד לי מה שבא לך.

10. gilb Member

גם אתה יכולת להעיר לי באיי סי קיו לפני שנעלת את הדיון, אבל השתמשת בכח שלך בצורה שרירותית.
    אני ממליץ למנהלי הפורומים להפסיק קודם כל עם ההקנטות האישיות בניהם תחת נושאים "רציניים ומורחבים" זה מוריד הרבה יותר מרמת הפורום משאלה שלא מורחבת מספיק.
    האם אתה מכיר פורומים נוספים בהם בעלי הרשאות(מנהלים כביכול) נועלים דיונים שלא שלהם ושאין בהם קללות?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה לא כתבת את כל מה שהוספת רק אח"כ בההתחלה? אני אמור לנחש שאתה רוצה אח"כ להוסיף? אם לא היה לך זמן והיית לחוץ היית מחכה למתי שכן יהיה לך זמן ואז היית פותח את הדיון בצורה יותר יפה.

12. gilb Member

הסברתי למנהל אחר באיי סי קיו שבהתחלה התכוונתי לכתוב תגובה להודעה על היתרון של סנדרלנד, בטעות לחצתי על הוספת הודעה וכדי שהיא לא תהיה תקועה בלי קשר ערכתי אותה בנושא הראשון שעלה בדעתי וחזרתי מהר לראות את המשחק של ארסנל.
    אני לא חושב שאני צריך להסביר את עצמי בכלל, כל עוד לא רשמתי משהו מגעיל לא צריך לנעול את הדיון, הנושא היה יכול להתפתח בהדרגה.
    בוא נפסיק לטחון מים, שנינו טעינו, נמשיך לדבר על הדבר האמיתי: "כדורגל"!

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב יאללה אתם מאבדים את הכיוון של הדיון..
    בכל מקרה אולי באמת מישהו באמת יסביר למה גילב התכוון בדיון ויעשה את הדיון טוב..

14. gilb Member

אני לא מבין מה לא ברור, תקרא שוב את כל ההודעות בנושא.