חיים רמון יצא אשם!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏31/1/07.

1. THE STRETFORD END Member

אני לא אוהב את חיים רמון,אני בטח לא מסכים עם הדעות הפוליטיות שלו,אני חושב שגם הוא לא יותר מפוליטקאי קטן שנעלם כשצריך לדבר ומדבר כשלא צריך,חכם לאחר מעשה,
    אבל,המדינה פה לא שפוייה גם ככה ופסק הדין הזה רק מוסיף שמן למדורה,
    הוא אשם בזה שלא חשב לפני שהתעסק בשטויות,לעזעזל אתה שר המשפטים,אתה מנוסה בחיים הציבורים,לא למדת להתרחק מהאש?אבל זאת כל האשמה שלו,הוא הטריד/ניצל מינית כמו שנסראאלה אוהב ישראל,
    פסק הדין הזה,הצעקות שעולות מפי שדולת הנשים רק פוגמת בהן,עכשיו וטווח הארוך.

2. בית"רי מלידה Member

אני מציע בכלל שתהיה הפרדה באוטובוסים וברכבות בין גברים לנשים, כמו באוטובוסים בבני ברק !

למה? כי עכשיו כל גבר בתחבורה הציבורית הצפופה שעובר במעבר ובלי כוונה נוגע באיזו מישהי - יהיה חשוף לתביעה.

עוד מעט נצטרך גם ללכת מצויידים במכשירי הקלטה ומצלמות ניסתרות , למיקרה של עוד "נשים אמיצות ".

אני גם מציע לכל גבר שהולך לדייט, שיבקש העתק מהקלטת של מצלמות האבטחה בפאב / מסעדה / בית קפה, כדי להראות במשטרה...

3. THE STRETFORD END Member

אתה צוחק אבל המקום שאני גר בו,טיפה מרוחק מעיר גדולה וכשהייתי ילד הייתי תלוי בעיקר בטרמפים בכדי לצאת ולהיכנס,
    כיום כשאני בעל רכב ואני רוצה לעזור לאחרים צעירים ממני שממתינים לטרמפים ובעיקר כשמדובר בבחורות,צעירות יותר ופחות,אני לא לוקח אותן,אני מפחד לקחת סיכון שמי יודע מה הבחורה תגיד אם לא יודע,המוזיקה ששמתי לא מצאה חן בעינייה,או בגלל שלא הסכמתי שהיא תעשן לי באוטו או השד יודע מה,
    כנ'ל לגבי חיילות,

אתה יכול להיות במקום עבודה,סחבק עם כולם,לצחוק עם כולם,גם עם בחורות,גם כשמדובר על מין,לזרוק איזה משהו לאוויר,אפילו מחמאה,לשים יד על הכתף של מישהי כמו שאתה שם יד על מישהו,כאקט ידידותי והבחורה תלך להתלונן עליך ולך תוכיח שאין לך אחות.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/07
  4. בית"רי מלידה Member

אתה עושה בשכל. אפילו חיילות אסור לקחת טרמפ: אם היא תאחר לבסיס, היא עוד עלולה להגיד שלקחת אותה לקטוף אשכוליות באיזה פרדס בדרך...

העיקר שזהבה גלאון ושלי יחמוביץ' מאושרות...

כל הגברים אנסים, וכל הבחורות קורבנות !

5. THE STRETFORD END Member

שלי יחימוביץ עלתה אצלי בטבלת הנשים השנואות עלי לראשות הטבלה ממזמן,היה לה קרב קשה בצמרת עם דליה איציק אבל בסופו של דבר היא נתנה גז וביססה את מעמדה כמוליכה.
    מכוערת,מרירה,מפנטזת בלילות שמישהו יטיריד אותה מינית,איך גיא מרוז היה יכול לגעת בה ולעזוב בזמנו את אשתו עבורה....זה משהו השמאלנים האלה,שונאים את עצמם.

6. בית"רי מלידה Member

איך שכחת את זהבה? תתבייש לך ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. THE STRETFORD END Member

גם זהבה בצמרת,היא מתמודדת על מקום לליגת האלופות.

8. בית"רי מלידה Member

כל הכנסת הזו מגעילה אותי, אבל ככה נראית בעצם כל המדינה.

9. בית"רי מלידה Member