חלון ההעברות של ינואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏2/1/05.

1. Dja Ettien Member

סטפאן הנצ'וז חתם לבסוף בריינג'רס בלי אף סכום..ארון מוקואנה מגנק הבלגית ותומיסלב שוקוטה מבנפיקה חתמו ברוברס.

2. Hammers Fan Member

ויחד איתו נוסע קאלום דאבנפורט, שיושאל לסיינטס עד סוף העונה.

אם הנצ'וז ושאבייר יצטרפו אל שני התרנגולים החדשים בסט. מארי'ס כמו שהשמועות מספרות, קשה לראות את הסיינטס יורדים ליגה העונה, דווקא עכשיו כשג'יימס ביטי נמכר...

ההגנה מסתדרת, ג'יימי יוסיף קצת אגרסיביות לקישור, חלוץ חדש ורענן (בלאקסטוק) יחבור לפיליפס המנוסה בחוד ולקראת סוף העונה הארי ידלג מעל פאלאס ונוריץ' שתצטרפנה לווסט ברום בדרך חזרה לליגה הכל כך מוכרת שלהן...

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/05
  3. Hammers Fan Member

שתי העברות מעניינות:

- ברמינגהאם סוף סוף סיימה את המו"מ הבלתי נגמר עם רובי בלייק וברנלי, והחתימה את החלוץ על חוזה של שלוש וחצי שנים.

- מאוריציו פלגרינו סיכם את תנאיו בליברפול. בלמה בן ה33 של ולנסיה, ששיתף פעולה בעבר עם רפה בניטז, חתם על חוזה עד סוף העונה, עם אפשרות להאריך אותו לעונה נוספת.

4. Hammers Fan Member

גראבסן לריאל מדריד?

לפעמים סוכנים מדהימים אותי עם ההמצאות שלהם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_liar.Xxx

5. Rudess Member

פורסל שעדיין פצוע, מסיים את תקופת ההשאלה וחוזר לצ'לסי.
    יירי ירוסיק הצ'כי ששיחק בצסק"א מוסקבה עבר לצ'לסי.
    קרייג רוקאסל יעבור מהיברניאן לצ'לסי.
    ליברפול מנסה להשיג מחליף לקירקלנד שיעדר 3 חודשים, המועמדים הם קודיצ'יני מצ'לסי וסקוט קרסון מלידס (שוער נבחרת אנגליה הצעירה).
    בולטון וריינג'רס מעוניינות בסטפן הנשו מליברפול.
    אדו (ארסנל) אמר שאם לעזוב,אז כדאי לו לעזוב בינואר כדי שיוכל לשחק כמה שיותר.
    דמיטרי בוליקין,חלוץ נבחרת רוסיה ודינמו מוסקבה בדרך לקריסטל פאלאס.
    סנדרלנד שהחמיצה את קנייתו של ג'ון סטד בעונה הקודמת מהדרספילד, חושבת לרכוש אותו מהרוברס כעת בגלל מחסור חלוצים.
    לס פרדיננד הקשיש בן ה-38 עבר בהעברה חופשית מבולטון לרדינג מליגת המשנה.
    מתיאס אלמיידה יעבור בהעברה חופשית מברשיה לווסט ברומיץ'.

6. BOSS Member

ארסנל מתעניינת במיכאל אסיין המצויין מליון.
    "אסיין: אני שמח מאוד שמועדון מפואר כמו ארסנל מתעניין בי, אבל אני לא רוצה לעזוב את ליון העונה."
    גלן ג'ונסון אמר שטוב לו בצ'לסי והוא לא מתכוון לעבור את הכביש.
    איגור ביסקאן, בלמה הקרואטי הבין לאומי של ליברפול, החליט להישאר באנפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/05
  7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה שחקן אסיין, אבל דווקא בעמדה קצת עמוסה אצלנו, עמדת הקשר האחורי. בהנחה שכולם יהיו בריאים, יש לנו 5 שחקנים כרגע שמסוגלים למלא את העמדה הזו, ואני לא חושב שאסיין הוא שחקן שיוכל לשדרג את העמדה בכזו צורה דרסטית עד שהחתמתו תהיה כדאית.

מתי קונים בלם? וחלוץ מטרה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. Rudess Member

ארסנל לא צריכה שום חלוץ.

9. Hammers Fan Member

נוריץ' עושה עוד צעד לעבר השארות בפרימיירשיפ. היום אישרה קרו אלכסנדרה שהסכימה להצעת הקנריות (עדיין לא חשופה) על דין אשטון, החלוץ מס' 1 בצ'מפיונשיפ, ושההסכם עם השחקן צפוי להחתם עוד היום.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/05
  10. KirkH Member

עם כל הכבוד לאשטון, הבעיות של הקנריות הן הרבה יותר בחלק האחורי מבכל מקום אחר. גם כשדמיאן פרנסיס כבר עושה טובה וכובש צמד הם חוטפים שלושה שערים.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן, אני חותם לך כבר עכשיו שנוריץ' לא יישארו בליגה, מאותן הסיבות שקירק ציין. כשיש לך בחוד שחקנים כמו האקרבי ובנטלי, שלא לדבר על הצעירים המבטיחים קרואו וג'ארביס, בעוד שבהגנה יש לך ליצני צמרת כמו סיימון צ'רלטון ופלמינג, איזו עמדה זקוקה לחיזוק דחוף יותר?!

חבל שחלוץ מבטיח כמו אשטון יחזור חזרה לצ'מפיונשיפ בעוד חצי עונה, אני מאמין שהוא יכול להצליח במועדון עם שאיפות ויכולות קצת יותר גבוהות.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא מבין העולות אני הכי אוהב את נוריץ' והסגנון שלה, אבל באמת - וורת'ינגטון קנה את מתיאס סוונסון לא מזמן, ויש לו את האקרבי ובנטלי. עוד חלוץ? טירוף. דווקא משחקן הגנה הייתי מצפה לקצת יותר הערכה לעורף, גם הקישור שלהם לא מציאה גדולה.
    אם לומר את האמת, נוריץ' מזכירה לי את טוטנהאם של עונה שעברה, שנסמכה רק על יכולת אישית בחוד. שיביאו קשר יצירתי ובלם. נראה לי יותר דחוף. וורת'ינגטון עושה סימנים של רוכש על הפנים. לא מספיק שהוא לקח את ג'ינג'ר פלה בתחילת העונה, הוא עכשיו רוצה עוד חלוץ, ועוד אחד שבטח יעלה כמה מיליונים.

13. barakrom Member

מעניין למה דג'מבה וקלברסון של יונייטד שבכלל לא משחקים, לא יוצאים לשוק? ומי תזכה באנדי ג'ונסון התותח מפלאס?

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אתפלא אם אנדי ג'ונסון יתגלה בסופו של דבר בעוד חלוץ של וואן סיזן וונדר אז לשלם עליו עכשיו 6+ מיליון נראה לי טיפשי , במיוחד אם זאת קבוצה גדולה (אני יתעלם מעיתוני יום ראשון שמשדכים אותנו לג'ונסון)

15. KirkH Member

ארסן ונגר סוגר (או פותח?) היום אחת ולתמיד את סוגיית אדו והחוזה שלו לעונה הבאה.

ונגר אמר שאם הקשר הברזילאי לא יחתום על החוזה החדש שלו בהייבורי עד לסוף השבוע הקרוב הוא לא יהיה שחקן ארסנל יותר - ולא רק זה, הוא גם יצטרך לעזוב את המועדון כבר עכשיו בחלון ההעברות הנוכחי.

לדעתי יש בעיתיות מסויימת בכזו הצהרה. חלקה באשמת אדו אין ספק, אבל אני חושב שגם ארסנל וונגר הם חלק בעניין. זה שאדו הוציא החוצה לתקשורת את כל עניין החוזה שלו, זה רע. גם לשחקן וגם למועדון.

אבל בשורה התחתונה, חוק בוסמן וחוק ההעברות החופשיות יצרו מצב שבו כבר בסביבות ינואר שחקנים יכולים להתחייב לקבוצות אחרות אליהן הם מגיעים רק בעונה שלאחר מכן - אדו לא המציא כאן את הגלגל.... לדעתי זה לא רציני שונגר פתאום יבוא ויגיד לאדו שהוא משוחרר כי הוא לא מוכן לחתום על חוזה חדש.

אגב, אם אדו חותם השבוע באחת מהקבוצות שמעוניינות בו, כלומר: בארסה או ולנסיה, ארסנל לא דורשת תמורתו איזה שהוא פיצוי?!?