חלון ההעברות של ינואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏2/1/05.

1. shmulikwe Member

על מורו שולמו 9-10 מליון יורו ולא ליש"ט. ההבדל די גדול...

2. Hammers Fan Member

התכוונתי שבגלל ששילמו על ביטי 6 מיליון ליש"ט, מוריינטס צריך להיות שווה לפחות 9-10 מיליון ליש"ט, בעוד שהוא נרכש ב6.3 בלבד.

3. BOSS Member

הוא לא סתם שחקן מצויין, הוא טנק, בסקר "מי הקשר שהכי הרשים אותך עד כה?" באתר הרשמי של הפרמייר ליג הוא היה מקום שני אחרי למפארד... ובכלל הוא יכול לתרום הרבה לריאל מדריד כמו שהסוסים המתים שלה בקישור ניראים.

"אבל ממתי ריאל מדריד רוכשת שחקנים אפורים באמצע הקריירה ללא שום רקורד בבמה האירופאית?"
    כל הזמן... אבל למה הוא שחקן אפור?! ואין לו רקורד בבמה האירופאית בגלל שאני לא יודע מה הוא עושה באברטון, למרות שהשנה הם מצליחים מאוד.

4. KirkH Member

ליברפול שמה על מוריינטס בדיוק 6 מיליון פאונד... זה שהתקשורת הישראלית לא מסוגלת אפילו לדייק בפרט טרוויאלי כמו סוג המטבע, זה לא חדש.

ואין בכלל ספק שמשהו במחירי השחקנים האנגלים רקוב, אין כזה סרט שג'יימס ביטי עולה יותר מפרננדו מוריינטס. זה פשוט אבסורד מטורף.

5. Rudess Member

ועכשיו גם ניוקאסל מצטרפת למירוץ אחרי יעקובו.
    ואגב אם מדייקים בקשר למוריינטס אז הסכום המדויק הוא 6.3 מיליון פאונד.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת תמוה גראבסן, הוא הרי לא מוכר חולצות, יהיה מוזר לראות אנשים בכל העולם עם חולצות של גראבסן....

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

למוייס בטח כואב לוותר על גראבסן. הידיעות מספרות שהוא לא יילך בהרבה כסף והוא שחקן מפתח בהצלחה של אברטון. אני בהחלט יכול לדמיין תסריט של קריסה בהמשך העונה.

אפשר לחשוב שבחוצות מדריד ראית המונים הולכים עם חולצה של מקאללה...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. בגלל זה הוא לא נשאר שמה. אם היה מדובר בכוכב תקשורת אין לי ספק שהוא היה נשאר, הוא היה שחקן שבהחלט הגיעה לו העלאה בשכר, ובריאל לא הסכימו כי פשוט הוא לא מכר חולצות.
    ב. כשהוא הגיע עדיין לא התחילה מדיניות הגלקטיקוס. מלבד ג'ונתן וודגייט שלא שיחק עדיין, כל שחקן שהגיע מאז פיגו הגיע על תקן גלקטיקו.

9. KirkH Member

עם כל הכבוד לדני המעולה, הוא מסיים את החוזה בקיץ וכבר שנה וחצי מדבר על זה שהוא רוצה ללכת (בקיץ האחרון הוא כבר היה עם רגל וחצי בליגה הטורקית). ככה שלמכור אותו עכשיו ועוד תמורת שלושה ומשהו מיליון פאונד, מדובר בעיסקה מצויינת, לפחות כלכלית.

בצד המקצועי לצד החסרונות הברורים (להחזיק שחקן ברמה של ראבסן זה אף פעם לא מזיק), ישנם לדעתי גם יתרונות. גראבסן היה משתלט על הקישור של מוייס ולפעמים זה פגע בלאון אוסמן ובטים קייהיל. דווקא כשהדני לא היה בסביבה הצמד הזה התעלה על עצמו...
    עם חיזוק מסויים אברטון לא אמורה להיפגע מהמהלך הזה. ואולי אפילו להרוויח עוד איזשהו אימפקט מצמד הילדים המוכשרים הללו.

אוליביה דאקור או אמדי פייה שהוזכרו כמועמדים להגיע הם בהחלט תחליפים יותר מהולמים. אלכס ניירקו סתם נגר שאין לי מושג מה מוייס רואה בו כל פעם מחדש.

10. Hammers Fan Member

המעבר הזו של גראבסן לריאל מלמדת שבשוק ההעברות אברטון לא למדה כלום מהטעויות שלה. את וויין רוני מכרה יום-יומיים לפני סגירת חלון העברות הקיץ ועכשיו, בשלב הרבה יותר קריטי באמצע העונה, היא מוכרת את גראבסן בלי לתכנן מראש.

עכשיו נותרו לה 16 ימים כדי לגבש רשימת מועמדים, להגיש הצעות ולהכנס למשא ומתן על חוזה כדי למצוא מחליף בעמדת מפתח, שסייעה לטופי בוייז להגיע לאן שהגיעו העונה. זה כמעט בלתי אפשרי. אם, כמו שקירק אמר, זה היה ידוע מראש שהדני בדרך החוצה בינואר, למה לא להתארגן מראש כמו בניוקאסל? למה לא לסדר תחליף כבר בתחילת החודש?

התנהלות אדישה מדי אם אתם שואלים אותי...

11. KirkH Member

לא יודע, אולי זה נפל גם אליהם כמו רעם ביום בהיר כל העניין הזה של ריאל מדריד...

סך הכל ברגע שנסגר החלון בסוף אוגוסט אני מניח שהם פשוט חשבו שאם אף אחד לא שם עליו את המעט כסף שהם דרשו בתחילת העונה, כולם פשוט יחכו שהוא יהפוך לשחקן חופשי בקיץ הבא. זה שריאל פתאום החליטו לחזור לשורשים ולהתחיל להתעניין קצת בכדורגל, זה לא משהו שאפשר היה לחזות מראש.

12. cityblues beter dead than red

אל תדאג לחולצות....
    רוב החולצות ימכרו בדנמרק.
    ובמשחקי הנבחרת תמצאו הרבה ילדים בלונדינים זבי חוטם בחולצות לבנות.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ממש מקום להשוואה בין מכירת גראבסן למכירת רוני, מאחר שלאברטון יש פחות או יותר תחליף לגראבסן. הוא אפילו קירח וכסחן כמו הדני הגדול, והוא עונה לשם של לי קארסלי. קארסלי האירי הוכיח את עצמו העונה פעמים רבות כשחקן הרכב לגיטימי בפרמיירשיפ, ולצד טים קאהיל המצוין אני בטוח שהוא ישמור על הקישור של הטופי בויז יציב ואיתן. אברטון גם לא אמרה נואש בחלון ההעברות הנוכחי, אני עדיין מריח החתמה של קשר מרכזי נוסף בגודיסון פארק עד היסגרות החלון...
    הטעות היחידה של אברטון לטעמי בעיסקה גראבסן היא במחיר, במצב הנוכחי בשוק ההעברות הם היו יכולים לסחוט מהמדרידאים 5-6 מיליון פאונד בשקט. אך מצד שני, עדיפים 3.5 מיליון יורו ביד על ארנק ריק וגראבסן עוזב בקיץ.

14. NewcastleFan Member

טוב צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל מאוד.ע"פ המירור ניוקאסל כנראה תרכוש את יעקובו במחיר שלדעתי מופקע ביותר - 7.5 מיליון ליש"ט כאשר לפי הבנתי אלופת הליגה הפלשתינאית חיפה תקבל נתך מכובד מהעסקה

15. Rudess Member

נתח.
    נתך קשור לנתיכים.