חלון העברות של ינואר: עדכונים וחדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏3/1/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. gilad16 Member

אני לא יודע על סמך מה קבעת שזה כבר לא המצב,
    גם בב"ש הוא אף פעם לא נראה בכושר לתשעים דקות של מאמץ.
    אני בטוח שלא מאמן הכושר אשם בכושר שלו בהפועל ת"א ובשאר התחנות בקריירה שלו, כמו שזה גורדנה עצמו שאשם.
    אם אין לו איזו בעיה רפואית מיוחדת, אין שום סיבה שלא יסיים 60 דק' בישראל בלי לתפוס את הצד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. אבי סנדור Member

שמעון אבוחצירה מצטרף ליובל שבתאי.

3. DRORIKO Member

מוזר,כי סיפרו לי ששחקנים הולכים לאיבוד רק במכבי חיפה, ושבבית"ר הם פורחים עם כל האווירה המיוחדת של טדי וזה

Civil ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוחצירה שייך לחבורת המנודים של רב"ש, אלה שלא משנה מה לא יקבלו צ'אנס דומה לשחקנים שרן הולך איתם באש ובמים.
    יכל לתרום לבית"ר יותר במחצית העונה הזאת אבל משום מה רב"ש הפסיק לספור אותו באוקטובר והתוצאות בהתאם, אבוחצירה יצא מפוקוס וגם ששיחק לא היה טוב. עכשיו בית"ר בלי אף חלוץ רציני בסגל מלבד שכטר.

5. סמואל אטו Member

מעניין אם במקום דומה לק״ש מבחינת הלחץ והחשיפה הוא יוכל לתת יותר ממה שהוא נתן מאז שהוא עזב את ק״ש.

6. Butragueño מנהלים

ביחס לכמות המשחקים והדקות שלו, מה רע במה שהוא נתן בבית"ר?

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

זה יוצא פחות או יותר אותה תפוקה שהוא נתן אצלנו אצל סאלה(גם אצלנו זה 3 שערים) ואני לא זוכר שמישהו דיבר על אז על חלוץ לא רע. לא רק ראיתי את כל השלושה גולים(חבל שלא עשו לקט בטלוויזיה) אבל כן ראיתי את הגול נגד מכבי ואחי זה גול שאתה ואני מבקיעים אותו.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שאתה כמו מספר אוהדים אחרים של מכבי חיפה צריכים להפסיק לחכות בפינה לשחקנים שעזבו אתכם ולנסות להבין למה כמעט כל שחקן שני שמגיע אליכם לא נותן אפילו 50% מהתפוקה שהוא מסוגל לתת במקום אחר.

לגבי שמעון, עד אמצע ספטמבר הוא היה עם 6 גולים במשהו כמו 12 משחקים בכל המסגרות(3 שערי ליגה אחרי 4 מחזורים, עוד שער נגד אומוניה ועוד 2 שערים בגביע הטוטו) סטטיסטיקה לא רעה שהפתיעה אותי ואת שאר אוהדי בית"ר שלא ציפו להרבה משחקן שלא שיחק שנה כדורגל.
    הבעיה עם רב"ש וזה מתחבר למה שאנחנו מנסים להסביר לך חודשים ואתה מסרב לקלוט היא שהוא מנהל גרוע את הסגל, מאז המחזור הרביעי רב"ש שרף את אבוחצירה ולא קיבל ממנו מאז תוצרת וכנראה שאבוחצירה הוא מסוג השחקנים שצריך את הגב של המאמן. הוא שרף אותו כמו שהוא שרף את מגבו, אבישי, כחילה ועוד אחרים. מאמן טוב הוא אחד שיודע לנהל את הסגל שלו ולקבל את המקסימום מרוב השחקנים, רב"ש מתעלם מחצי מהשחקנים שלו והולך עם חבורה מסוימת לא משנה מה היכולת שלהם. אז אנחנו מקבלים 12-13 שחקנים שמשחקים תמיד ולחלקם לא מגיע הקרדיט ושאר הסגל הם נערי פוסטר שמשחקים רק שאין ברירה ויודעים שהמאמן לא סופר אותם. לא סתם כבר 4 שחקנים ברחו בינואר ויש עוד 4-5 שמתים לעזוב, ככה לא נראית קבוצה בריאה וככה לא מתנהל מאמן שיודע מה לעשות.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

מגבו חתם אצלנו
    שמחה גדולה הלילה

10. DRORIKO Member

אני לא בדיוק מחסידיו של שכטר כידוע, אבל האם הוא פחות טוב מאבוחצירא? והאם קרה משהו באימונים עם אבוחצירא שאנחנו לא יודעים עליו?
    כשאני מסתכל על המקום,הסביר בהחלט, של בית"ר בטבלה זה לא נראה שרב"ש כזה נכשל עם ניהול הסגל. זאת לא איזה הצלחה כבירה, אבל אני לא בטוח שעם אבוחצירא ובטח עם מגבו וכחילה הייתם נראים טוב יותר.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שאתה מסרב בכוח לנסות לקרוא את מה שמסבירים לך או שיש לך איזשהי בעיה שמונעת ממך להבין. אני בכל מקרה סיימתי להתדיין איתך בנושא הזה, ביזבוז זמן מוחלט.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

אין דבר כזה מיקום סביר העונה שהוא פחות ממקום שלישי, רוב הקבוצות גרועות ורוב המשחקים נגמרים בתיקו, כאשר בית"ר מלכת התיקו. יש קטע כזה בטבלה, שבכל מקום יכולה להיות לפחות קבוצה אחת, ורק אחת. לכן, העובדה שבית"ר במקום סביר מעידה על הליגה ועל הקבוצות שמתחתיה הרבה יותר מאשר על הקבוצות שמעליה.

13. ranzim Member

רשות שדות התעופה הכריזה על פתיחת טרמינל 4 בנמל התעופה בן גוריון.
    הטרמינל ישרת רק את הרכבת האוירית של שחקנים זרים שמביאה מכבי חיפה.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שמעתי שבסוף יקראו לזה טרמינל 6.

15. אבי סנדור Member

זאמה ראמבוונה הדרום אפריקאי של רעננה , הושאל לעירוני נשר.

מצב נושא:
הנושא נעול.