חסרי ההנהגה - נבחרת צ'כיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Chievo, ‏30/5/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, בכותרת רשום חסרי ההנהגה. אויפאלושי הראה היום שהמשבצת הזו היא שלו ובצדק. משחק נהדר של מי שהיה העונה גם הקפטן של פיורנטינה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רועי זה כי פשוט... באמת אין שום זכר לצ'כיה של אז.. אין מה לעשות, זה מה שיש להם לתת ועל זה הם מבססים את המשחק שלהם, אפשר להיות מאוכזבים כאוהדים נייטראלים, אבל בהתקפה אין להם פשוט מה למכור יותר מדי.

3. הגבר באדום Member

לא מבין למה פנין לא שותף במשחק - היה מוסיף קצת צבע לצורת המשחק הדי עלובה של צ'כיה

4. Bayern München Member

איכזבה. ציפיתי מצ'כיה ליותר.. לדעתי עם צורת המשחק הטורניר הסוף שלה בטורניר לא רחוק.. אני יהיה מופתע עם הם יעברו את רבע הגמר

שוויץ גמרה את הטורניר לדעתי מה שנותן לצ'כיה סייכוים לסיים שניה בבית, לטעמי אחרי פורטוגל

טורקיה שלישית ושוויץ כמו שאמרתי.. גמרה את דרכה בטורניר עם הפציעה הזו על המשחק הראשון

5. city Member

נבחרת צ'כיה לדעתי הולכת להיות סוס שחור בטורניר הזה, אני לא יודע אם במימדים של יוון לפני ארבע שנים, אבל לרבע הגמר אני מאמין שהיא תגיע, ומשם הכול פתוח. הגנה מאוד חזקה, עם ארבעה שחקנים שמשחקים באיטליה (וזה אומר הכול), יכולת לשחק טקטי על יאן קולר, שבכל משחק יכול לגנוב גול בראש, והמון המון ניסיון, עם שחקנים שכמעט לכולם זהו הטורניר השלישי או הרביעי.
    אני לא אוהב את הנבחרת הזאת או איך שהיא משחקת, אבל היא הולכת לעשות חיים קשים להרבה מאוד נבחרות.

6. דנידין Member

הם שיחקו כך רק בגלל שהם שיחקו בחוץ. עשו את העבודה בדרך שבה עושים אותה כיום בכדורגל המודרני. גם כדורגל יפה תראו מהם.

7. SkiMan Member

צריך לשנות את הכותרת ל"חסרי ההתקפה"

ביזיון של כדורגל!

8. john Member

נבחרת צ'כיה המשחק השיגה את מה שרצתה. עם המון הגנה, קצת חורים, הוא ניצחה המשחק. בהחלט התקפה היא החולייה החלשה ביותר שלה. קולר כבר כלום בשביל צ'כיה, אנמי מאוד, לא השתתף בערך בשום התקפה, לא עשה כלום. אבל רגע... יש את בארוש שלא ראינו איך מתפקד, יש את מרטין פאנין שחקנה של פרקפורט, שחקן לא רע בכלל. אני חושב שצ'כיה בהחלט יכולה להראות נקודת אור של התקפה, עם שחקנים שעוד לא התרשמנו מאיתם, שחקנים שיכולם לשנות את פניה של צ'כיה.

נקווה לטוב.

9. FC_Bayern Member

צ'כיה הייתה כ"כ גרועה אתמול בהתקפה שזה מפחיד. לא הגיע לה לנצח בשום פנים ואופן. מה שכן, ממשחק ההגנה מאוד התרשמתי, מדהים כמה שהנבחרת הזו התקדמה בעמדה ההגנתית, שדווקא לא הייתה אחד מעמודי התווך של צ'כיה בתחילת העשור. אם צ'כיה תמשיך לשחק ככה- צפויים לה משחקים ארוכים וטורניר קצר.