חצי גמר אלופות: ההכרעה עוברת לשבוע הבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏22/4/08.

1. בועז Member

איזה כיף לראות את בניטז סגול ממבוכה בסוף, אמנם משחק טוב בהרבה שלו אבל אני לא שוכח לו עונה שלמה של אונס כדורגל, מגיע לו שיאנסו אותו איפה שהכי חשוב לו, בצ'מפיונס ליג.

ביי ביי ליברפול, הפוזיטיב פוטבול של גרנט יביך אותם בגומלין!

2. פרנקו בארזי Member

1-1 זו לא ממש תוצאה טובה בבית.
    כמובן שהסיכויים של ליברפול לעלות לגמר עדיין גבוהים, במיוחד כשהעליונות של ליברפול הייתה היום מוחצת, אבל 1-1 בבית מחייב את ליברפול לכבוש שני שערים בסטאמפורד,
    משימה שנראית בלתי אפשרית.

3. King Kenny Member

לא תחת ולא נעליים, ריסה ברגע ענק של טיפשות.
    הכדור מאוד נמוך, מוכן לרגל שלך ואתה נוגח אותו? פשוט טיפש, אין מילים אחרות לתאר את זה.
    והכי מעצבן שזה בא בדקה ה-94 אחרי משחק טוב שלנו שבו שלטנו ללא עוררין והגענו להזדמנויות בעוד צ'לסי לא הגיעו.

טורס היה גרוע, פעמיים הגיע אליו כדור שכל מה שהוא צריך לעשות זה לקחת את הכדור ולהתחיל לרוץ והכדור בורח לו. וגם הייתה לו את ההחמצה הנוראית במחצית הראשונה.

4. George Best Member

עד כמה שזה מצחיק - הכדורגל של התחת יותר אנטי מזה של בניטז.
    ועם חומר השחקנים שעומדים בפני שני המאמנים, אני לא הייתי ממהר לצייץ פה במקומך.

זה נבלה וזה טרפה, שני מאמנים מגעילים, אבל לפחות בניטז עשה משהו בכדורגל.

5. SeRgInHo Member

כי עם מאמן אחר על הקווים ריסה היה מרחיק את הכדור הזה לעזאזל.

כאילו אני מנסה לחשוב בהיגיון ולא מצליח... קריירה שלמה הבנאדם הזה בנה על מזל, על תחת, פעם (יותר נכון עשרות פעמים) שער עם האף, פעם נגיחות של שחקני נבחרת מ-50 מטר שנכנסות פנימה, עמאות פעמים שערחם עצמיים.
    התיעוב שיש לי כלפי החלאה הבונקריסט הזה אי אפשר להסביר... פרס נובל לשלום הכדורגל צריך להיות מוענק למי שיתנקש בו.

6. פרנקו בארזי Member

להיפך. בכדור כזה לא נוגעים עם הרגל, ראה מקרה דיוויד באיסטנבול, וראה עוד 2195812591 שערים עצמים שנכבשו כששחקן הגנה שלח רגל לכדור רוחב נמוך.
    מה שריסה בא לעשות היה בבסיסו נכון, הוא התכוון לנגוח את הכדור החוצה, פשוט ברגע של חוסר ריכוז הכדור התפלק לו והשאר היסטוריה.

7. ACBenb Member

איזה צעקה דפקתי בבית, לא כי אני אוהד צ'לסי אלא כי רציתי לראות אם התחת המפורסם עדיין תקף, תקף ועוד איך. זו לא תופעה חד פעמית, יש לזה המשכיות כל הזמן וזה כבר מתחיל להיות מהנה ומצחיק.
    עכשיו גם אנפילד יכיר את התחת של גרנט, אחרי זה היונייטד ואז כל האצטדיון במוסקבה, התחת ישתלט על אירופה.

פורצה גרנט! אתה משלנו!

8. Fergie's Legend Member

ריסה הזה, כל המשחק אני ואבא שלי מלגלגים עליו, כמה שהוא חסר אונים עם הכדור, כמה שהוא לא יודע מה לעשות עם הכדור.
    מסתבר גם שהוא לא יודע לאן להתקיף.
    לא יאמן. לראות את הפרצוף כרוב הזה שמח על עוד דחיקה משום דבר, אני שוקל לתבוע אותם על עוגמת נפש!

http://img213.imageshack.us/img213/948/drbyon3.th.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/08
  9. פרנקו בארזי Member

אחמינג'אד חי ונושם, חאלד משעל חי ונושם, איסמעיל ענייה חי ונושם, מחמוד אזאר חי ונושם,
    ודווקא את גרנט אתה רוצה להרוג?
    ללא ספק העונש על כדורגל בונקריסטי צריך להיות תלייה בכיכר העיר.
    פן ייראו וייראו, אתה אומר...

10. George Best Member

כמה "סמלי" שהבנאדם שאתה חושב שמייצג את הכדורגל המגעיל מהמדינה המגעילה הוא אדם מגעיל כמו אברם גרנט.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/08
  11. King Kenny Member

ליברפול יכולים לנצח 1-0 ולעלות, הם לא חייבים ניצחון של 2 שערים.

12. {forza-haifa} Member

מה לעזאזל ריסה חשב לעצמו שהוא ניסה להרחיק את הכדור עם הראש.. באלך כדור לרגל תרחיק אותו עם הרגל . פשוט חוסר אחריות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתם יודעים מה הכי מבאס? שמצד אחד עומדים פרגי, גיגס, רוני, רונאלדו, הקהל, המשחק ההתקפי, כל מה שאני אוהב בכדורגל. מצד שני עומדים גרנט, התחמנות, המזל, הבונקר, הגועל נפש-כל מה שאני מתעב בכדורגל-ומשום מה יש לי הרגשה שאני יודע מי הולך לנצח ולצחוק על כולם.

14. בועז Member

אותי גרנט לא מעניין, אבל אי אפשר שלא להנות מהכתמים הסגולים בפניו של בניטז, עונה שלמה של כישלון, כבר ראה את עצמו עם תוצאה מצויינ לקראת הגומלין ואז בא הג'ל בפוני של ריסה ובניטז החליף צבע. בניטז עשה דברים יפים אבל גם לא מעט רוטציות, חילופים, אונס, והרבה פיפי במכנסיים בליגה האנגלית.

15. ACBenb Member

מה אתם רוצים מאברם? הבנאדם קרוב משחק אחד של 0-0 (ובזה הוא טוב) לגמר האלופות.
    לא אכפת לי שייזכה גם בצורה בונקריסטית כי זו כבר בעיה של אוהדי צ'לסי, העיקר שמאמן ישראלי יצליח להגיע רחוק.
    לא אכפת לי שישראל תעלה למונדיאל עם 1-0 ו0-0 וגם לא אכפת לי שבית"ר תגיע לאלופות משערים מגעילים כאלו, העיקר שישראל איכשהו תישאר על המפה.