חצי גמר אלופות: ההכרעה עוברת לשבוע הבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏22/4/08.

1. George Best Member

אני מסכים איתך שליברפול משחקת כדורגל לא אטרקטיבי בליגה בלשון המעטה,
    וגם אני הייתי שמח לו הייתה חוטפת שער בדקה ה94 בחצי גמר ליגת האלופות - אבל ממש לא שזה מגיע מכיוון של אחד שהכדורגל של הקבוצה שלו נראה עוד יותר עלוב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/08
  2. oFiRzZz Member

אם היית יודע כמה אנגלים שונים אותו , לא היית שמח כל כך ..

3. guyholl Member

עברתם אותנו ואני לא יודע על זה?(למרות שאם איך שאנחנו משחקים בתקופה האחרונה, אפשר לוותר על התמודדות הזאת).

4. SeRgInHo Member

ומה הכי מצחיק? שזה בא בהתקפה (עלק התקפה, אני בטוח שגם שחקני צ'לסי רצו כבר שהמשחק ייגמר) האחרונה, כשכבר גם השחקנים של צ'לסי לא מאמינים בכלום ושום דבר... איין לי ספק לו היה מובקע 10 דקות קודם לכן, ליברפול הייתה מנצחת.

5. Dimitar Berbatov Member

אלוהים, זה פשוט לא יאמן כמה עצום התחת של גרנט.
    אבא שלי בציניות שנייה לפני הגול אומר הנה הם משווים, ואני פותח פה לשטן ועונה לו 90 דקות הם לא הגיעו למצב, עכשיו הם יבקיעו? ושנייה אחרי זה ריסה האידיוט נוגח לרשת. איזה טעות של ריסה. מי לעזאזל נוגח כדור בכזה גובה? טימטום לשמו. ליברפול בכל המשחק המשמים הזה היתה יותר טובה, הרבה יותר טובה מצ'לסי, בעיקר במחצית השנייה. ראיין באבל במשחק מצוין, גם ג'רארד ששלח שתי מסירות אומן לטורס שלא נוצלו ושלח טיל בעצמו לחיבורים של צ'ך היה נהדר.

אני כבר רואה כבר את הכותרות בידיעות ואת גאסן וואקד הליצן מזיין את השכל כמה גרנט מאמן גדול. גועל נפש.
    הדבר היחיד הטוב שאפשר לקחת מהשער הזה, שאולי בזכותו הבלוף הזה שנקרא אברם גרנט ישאר עוד עונה בגשר.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תגובות כאלו אני לא מצליח להבין. זה לא שהאירופאי הממוצע אומר "אם גרנט הגיע לגמר ליגת האלופות אז ישראל היא אימפריה".

guyholl, אני מדבר בעיקר על הליגה. ואם אתם עוברים אותנו חלילה אני הופך לאוהד מספר 1 שלכם בגמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/4/08
  7. oFiRzZz Member

יש משחק בסוף השבוע , צ'לסי נגד מנצ'סטר יונייטד ..

8. 13.11.1997 Member

מהיום: ריסה הוא התחת החדש של הצהובונים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גדול, הוא גדול, הוא גדול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. oFiRzZz Member

התחת של אברם ? כן. .

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה לא רציני אני מקווה.

כי גרנט הראה היום שהוא הכל חוץ מגדול, למעט איבר אחד בגוף שלו.

12. ACBenb Member

מה אכפת לי מהאנגלים? אני אוהד נייטרלי, שבא לחצי גמר אחרי שהקבוצה שלו עפה כבר בשמינית וכרגע הוא רואה רק לכיף. אוטומטית (לפחות ככה זה היה אצלי) הקבוצות שאני מעדיף שיגיעו רחוק הם ליברפול וצ'לסי מכיוון שבהם יש צד ישראלי. אני רוצה שהכדורגלנים הישראלים, הקבוצות הישראליות והמאמנים הישראלים יגיעו כמה שיותר רחוק.
    יש חצי גמר בין שחקן ישראלי לבין מאמן ישראלי, העדפתי את המאמן כי הוא יותר בולט בקבוצה שלו ויהיה נחמד לראות מאמן ישראלי שזוכה מאשר שחקן מחליף שלא בטוח ישחק בגמר.
    אז נכון שהדרך מבחילה, והייתי מעדיף לראות כדורגל התקפי כמו זה שלדעתי יחכה לנו מחר (אפשר להגיד כבר היום בערב) אבל לפחות יצא משהו מהמשחק הזה וזה שלגרנט יש סיכוי טוב להגיע לגמר.

13. George Best Member

ACBenb,
    איך הצלחה של אברם תשאיר את ישראל על המפה בדיוק?
    אולי קיבלתי מכת שמש מהחום המפחיד היום ושכחתי שמקבלים נקודות דירוג, עוד קבוצות לאירופה, או משהו על הצלחה של מאמן ישראלי בקבוצה זרה?
    מה זו הסולידריות הזו כלפי אברם?הרי הכדורגל של צ'לסי הוא דוחה.גועל נפש, בעיטות ארוכות לדרוגבה כתוכנית משחק.האדם האובייקטיבי רואה את הכדורגל הזה ומקיא.זה שעל הקווים נמצא ישראלי לא אמורים למישהו לשנות את הדעה שלו.
    אם זו קבוצה ישראלית - מבין.נבחרת - כמובן.אבל מאמן?דחילק.ועוד אחד מגעיל כמו גרנט, שמייצג את כל מה שמגעיל בכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/08
  14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומן הסתם דיברתי על האיבר הזה...

15. Fergie's Legend Member

מבחינת כדורגל ישראלי, לא רוצה את ישראל על שום מפה, לא רוצה אוהדים שישרפו כיסאות במשחקי נבחרת ויבואו בהמוניהם לטפס על הגדרות, יעשו מהכדורגל האירופאי שכונה.
    לא רוצה תקשורת שסובבת סביב מאמן תככן ותחמן כל היום. (אני יכול להמשיך לרצות...)

מהבחינה הזאת לפחות.
    מהבחינה של ישראלים כזרים בחו"ל
    אני מאוד רוצה ששחקנים שעבדו קשה כמו יוסי וטב"ח יצליחו, כמו גם הישראלים בבלגיה, אבל לתמוך בשקרן הזה, נחש מתחת לקש, לא יכול, לא מסוגל, דוחה את זה בכל מחיר, מצטער.
    הלוואי שייכשל כישלון מוחץ, טוב לי שנכנסים בו באנגליה, קרא לי קיצוני אבל אני מתמוגג מהעובדה שאם אברם עף לצ'לסי, הוא חוזר בבעיטה לפתח תקווה כי אברמוביץ' יש רק אחד.