חצי גמר האלופות:ניצחונות מינימליים ליונייטד וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/4/07.

1. KirkH Member

יופי, שהצלחתי לצאת טמבל על הדרך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

מיקאל אסיין כמובן לא ישחק מחר בגלל שלושה כרטיסים צהובים. בכלל הולכת להיות בעייה מאוד רצינית לקראת הגומלין כי יש לנו 5 שחקנים עם 2 צהובים (באלאק, ג'ואי קול, דיארה, רובן ודידי).

2. Andrea21 Member

כמה כרטיסים יש לכריסטיאנו רונאלדו?

אני חושב שאם הוא מקבל צהוב היום הוא לא משחק בגומלין,אני טועה?

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא, אתה לא טועה.
    תסתכל כמה הודעות מעלייך רשמו את כל השחקנים של יונייטד אשר יש להם שני צהובים : היינצה, פרדיננד (פצוע), רונאלדו, סקולס ואברה.

4. BJ_LF Member

אפשר תהרכבים של צ'לסי-ליברפול

5. Andrea21 Member

אה יופי.

הימור שלי להיום:
    1-1

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/07
  6. Mauro Zarate Member

סיכום יפה מאד, תודה רבה לכם.
    משחקים מעניינים מאד יהיו, אני מהמר ששבצ'נקו יפגוש את האקסית בגמר, ייכנס ללחץ היסטרי, ויפסיד יחד עם צ'לסי לרוסונרי.

7. Andrea21 Member

מהפה שלך להוא שם למעלה.
    מעניין שהרוב מהמרים על מילאן למרות שמנצ'סטר כביכול חזקה יותר על הנייר לדעת הרוב(לדעתי מילאן חזקה יותר)

8. Bill Shankly Member

זה לא פשוט להמר על הרכבים ... במיוחד הרכב של רפא בניטז (ליברפול). זה מאוד קשה להעריך.
    בכל זאת ננסה ...

ליברפול במערך של 1-1-4-4 :

ריינה

ארבלואה אגר קראגר פינאן

ריסה אלונסו סיסוקו פנאנט

ג'רארד
    קראוץ'/קויט

ליברפול במערך של 2-4-4 :

ריינה

ארבלואה אגר קראגר פינאן

ריסה אלונסו סיסוקו ג'רארד

קויט בלאמי

הרכב המשוער של צ'לסי :

צ'ך

קול טרי בולארוז פרירה

מיקל מקאללה
    למפארד קול

שיבשנקן דרוגבה

9. W.Rooney Member

אושרי, זה לא המקום להימורים האלה, בשביל זה יש פורום נפרד.

דרך אגב, הימרת שלא יהיו קרנות בכלל בשני המשחקים/יהיה אותו מספר קרנות?! נראה לך סביר ?

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/07
  10. THE STRETFORD END Member

גם בלי מכת הפציעות שלנו וההרכב החסר אני לא חושב שאפשר היה לומר שיש פייבוריטית במפגש הזה,
    בסך הכל 2 קבוצות די שוות,המעלה הגדולה של מילאן זה הנסיון,המעלה הגדולה של יונייטד זה הנעורים,

מילאן מגיעה למשחק הזה עם שלושה ניצחנות רצופים בליגה ומעודדת מהניצחון היפה והמוראלי במינכן,
    יונייטד מגיעה לאחר שהיא מקרטעת משהו בליגה,אבל עם ביטחון באירופה שנובע מהקרקס נגד רומא,

הכל יכול לקרות.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ומה שמדהים אותי הוא לקרוא את הודעות החשש האלה של אוהדי היונייטד. כמה שמשחק כדורגל יכול להיות הפכפך. רק לפני חודשיים אולי כל קבוצה הייתה רוצה לקבל את מילאן, שנדמה שמלבד השם והמסורת לא נשאר הרבה וגם קבוצות בליגה האיטלקית יכולות לחגוג עליה, והנה היום, נראה שמילאן זאת מילאן.

מילאן דווקא בשנה אולי הכי חלשה שלה בשנים האחרונות, יונייטד בשנה הכי חזקה שלה בשנים האחרונות, אבל עדיין מדברים כאן על משחק שקול ומותח. שונאי מילאן אולי יאמרו שההגרלה הייתה נוחה מדי, שהבית הראשון היה קליל, סלטיק היא הקבוצה החלשה בשמינית ובאיירן מינכן של היום לא מסוגלת לנצח את הפועל חיפה. אולי זה נכון, אבל אם מילאן בשנה חלשה מאוד שלה מצליחה להגיע לחצי הגמר, זה אומר דרשני.

ובכל זאת, הפעם זה טו מאצ'. כן, הניסיון גדול, כן, כמות הפעמים שסיידורף היה במעמדים האלה שווה לגיל של רוני ורונאלדו(הפורטוגלי) ביחד, אבל הפעם יונייטד פשוט טובה יותר. לפני כחודש וחצי לאף אחד לא היה ספק מי יקח משחק שכזה, ועכשיו כולם פתאום חושבים פעמיים. ויש צדק בדבר הזה.
    גם העובדה שהרבה בכדורגל קשור למומנטום וביטחון של שחקן מוצגת לנו כעת. ההתקפה של מילאן לא פגעה בכלום, לא בליגה ולא באירופה, ורונאלדו הגיע על תקן מושיע. כן, הוא באמת הושיע בליגה, דבר שללא ספק נתן הרבה ביטחון לרוסונרי, והופ, פתאום באירופה, בלי רונאלדו- מילאן כובשת.

אבל עדיין, יונייטד.

*הודעה מנהלתית: להפסיק בבקשה עם הימורי הטוטו האלה. זה לא המקום.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/07
  12. THE STRETFORD END Member

זה לא חשש,אני אף פעם לא חושש ותמיד מאמין בקבוצה שלי אבל זו ראייה מציאותית ולא חלומות בהקיץ.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה מאוד לנחש בכלל איזו תוצאה תהיה היום. מצד אחד, מילאן זאת מילאן. וכמה שזה נשמע קלישאתי, ראינו גם עם מילאן וגם על ליברפול, שכאשר זה מגיע לאירופה, הקבוצות הללו מגייסות עוד ועוד נשמות שיחזיקו אותן בחיים. מצד שני, מנצ'סטר יונייטד של השנה לא נראית כמו קבוצה שתפסיד באולד טראפורד.

הסיקורים היו נהדרים. קראתי רק את זה של מנצ'סטר יונייטד מול מילאן. מחר אני אקרא את של צ'לסי מול ליברפול. כל הכבוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. Raulito Madridista

שתי אימפריות לכל דבר. ההגנה של מנצ'סטר יונייטד דלילה מאוד, אך עם זאת, מילאן לא יכולה להתפאר בחוד הגדול שלה. כאשר קאקא יישחק בעמדה קדמית יותר, סיידרוף יהיה זה שההאחריות תיהיה עליו לבנות את ההתקפות. במקרה הזה, אם יונייטד לא תשגיח עליו, היא תיכשל כמו באיירן. אני חושב שמילאן של הליגה לאחרונה משתפרת, אבל הקבוצה הזו פשוט אדירה בליגת האלופות. פירלו וגאטוסו נכנסו לכושר בדיוק בישורת האחרונה של העונה. הפעם מילאן מנצחת משחקים בקלילות כמו בעבר, גם שקאקא לא בשיאו לאחרונה. אולי אין למילאן את רונאלדו, חיסרון אדיר, אבל מה שכן יש לה זו הגנה חזקה מאוד. יש לשחקנים הללו ניסיון וביטחון. נסטה היה חסר מאוד למילאן, מאלדיני אגדה ושחקן של משחקים גדולים, פשוט ככה. עם זאת ליונייטד קישור פנטסטי. רונאלדו בעונה הגדולה שלו בקריירה, גיגס מזכיר איזה שחקן מדהים הוא היה וממשיך את הקו העלייה שלו, לטעמי הייתה ירידה ביכולתו ב05\2004, קאריק התחבר מאוד לקבוצה וסקולס. זהו קישור אדיר, אבל גם מולו משחק אחד כזה. אי אפשר לקבוע תוצאה ברורה למשחק, כל קבוצה עדיפה במשהו אחר. מה שבטוח, בעמדת השוער מנצ'סטר יכולה להיות רגועה. שני השחקנים המרכזיים שלי, כמה מפתיע, הם קאקא וכריסטיאנו רונאלדו, שהתבגר מאוד וכבר לא עושה פרצופים, כשלא הולך. כל שחקן יכול להכריע לנו את התוצאה. אני הולך עם מנצ'סטר בכל זאת בגלל הביתיות. מקווה שנראה משחק כדורגל טוב שיישפר לי את המצב רוח.

15. Dimitar Berbatov Member

איזה משחק, איזה משחק הולך להיות לנו. שתיים מהקבוצות הגדולות בעולם נפגשות בחצי הגמר. אם הייתם שואלים אותי לפני חודש וחצי את מי אני מעדיף לקבל בכל שלב שהוא בליגת האלופות, בא נגיד שלא היתי מתנגד לקבל את מילאן. מילאן אז נראתה גרוע דישדשה בליגה ונראתה כמו קבוצה מרוסקת לחלוטין. אבל עכשיו עם רונאלדו (או בעצם בעלדיו היום), פירלו שחוזר לעצמו, ג'ילא שפתאום מתחיל לכבוש, קאקה הנהדר, והוותיקים כמו נסטה, מלדיני, סיידרוף ופיפו מילאן נראת כמו קבוצה חדשה לחלוטין. עוד דבר שקצת מלחיץ אותי לקראת צמד המפגשים הוא העובדה שהמשחק השני והמכריע יהיה בסאן סירו. ראינו איזה חשיבות גדולה יש לאולד טראפורד בכאלה משחקים.
    אני מאמין שהתיקו של צ'לסי בסנט ג'ימס פארק של ניוקאסל העהל את מצב הרוח אצל השחקנים שלנו אחרי היתקו המאכזב בבית נגד אולד טראפורד. אני מאמין שפרגי שטף את השחקנים אחרי המשחק הזה ושעכשיו הם יבואו מרוכזים ונחושים כדי להוציא תוצאה טובה ולהביא מקדמה למשחק הבא. אני מקווה שהשחקנים לא יתמוטטו מרוב לחץ, אחרי הנצחון הגדול על רומא 7-1 כולם מצפים לעוד תצוגת כדורגל סוחפת ואין ספק שתוצהא לא טובה היום והתקשורת תחגוג על השחקנים.
    מבחינת ההרכב, כמו שכבר אמרתי בפורום האנגלי, לדעתי צריך לפתוח עם: פלטשר - בראון - היינצה - אברה בקו האחורי. אושה הוא צרה בצד ימין של ההגנה ואסור לפתוח איתו לא חשוב עם כבלם או כמגן. אני מקווה ומאמין שפלטשר יעשה את העבודה כמגן ימני, אבל כרגע הערכויות מדברות על זה שאושה יפתח ולדעתי זאת טעות גדולה.
    הכל כבר נאמר על המשחק, כל המאצ'אפים, כל הטקיטות. עכשיו רק נותר להגיד שישהיה בהצלחה ושנראה גמר כל אנגלי ראשון. Glory, Glory MAN UTD :aaa021: