חצי גמר האלופות:ניצחונות מינימליים ליונייטד וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/4/07.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מדהים איך פתאום כולם חושבים שמילאן תיקח את צמד המפגשים הזה, הרי לפני שבועיים כולם חשבו אחרת. ניחוס או דעה אמיתית?

אני מאמין שהמשחק הזה מאוד צמוד, מילאן חייבת לנצל הערב את חסרונם של מספר שחקנים בהגנה האנגלית אבל לצערי היונייטד פייבורטית כי אם הם יכולים לתקן עם חלוצים שאשכרה כובשים אנחנו תקועים עם הדחליל חסר הביטחון:/, דידה ישחק היום לכל אלה שחששו ומלבד זאת אין שינויים נוספים וכל כך חבל שאנצ'לוטי לא נותן לפיפו לשחק.

פורצה מילאן!

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הרבה זמן לא הייתי כל כך בטוח בקבוצה שלי כמו הפעם.
    אני פשוט מכיר את מילאן, היינו בכל כל הרבה מצבים כאלו.
    מילאן תשחק היום כמו שרק היא יודעת לשחק במשחק ראשון בחוץ, כדורגל שבא להעביר את ה-90 דקות עם תוצאה טובה במטרה לעשות את העבודה בעוד שבועיים בסן סירו.
    אלא אם כריסטיאנו לא מתכנן לנו תוכניות מיוחדות, אני מאמין שמילאן תוציא היום את התיקו המתבקש באולד טראפורד. רק להציג הגנה כמו בגרמניה ואני לא דואג. גם לא הילד הפורטוגזי והסוס האנגלי לא יצליחו לחדור את הצמד פאולו-סנדרו ביום טוב.
    חלק יגידו שאני אופטימי מדי או אפילו מזלזל. באמת שלא, אני ריאלי ויודע למה מילאן מסוגלת, לדעתי אנחנו פייבוריטים (לא במשחק היום אלא בעלייה לגמר) וצריכים בסופו של דבר לגבור על היונייטד בסיכום 2 המשחקים, בעיקר בגלל שהמשחק השני באיטליה.
    להפסיד? אפשר, אבל רק בהפרש של שער. לא להתפרק כמו ידידינו הרומאים.
    לנצח? לא חושב על זה, במיוחד כשאין לנו חלוץ. ניצחון נראה בלתי אפשרי, אבל בעצם גם בפעם האחרונה שלנו באולד טראפורד חשבתי ככה.
    איפה רוי קארול כשצריך אותו? ובעצם, יותר מכולם היינו צריכים היום את הרנן קרספו...

http://img122.imageshack.us/img122/1740/wallpapermanchestermilacx1.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ההפסד לפני שנתיים למילאן היה אחד המשפילים שזכורים לי. לא בגלל המשחק, אלא בגלל שהוא פשוט שידר "מילאן קבוצה גדולה, יונייטד לא". בכל מהלך אפשר היה לראות את השקט של מילאן ואת העליונות הטקטית שלה. מאז באו שדרוגים ויונייטד הרבה יותר טובה מאשר אז, אבל עדיין יש את השרידים האלה של "מילאן הרבה יותר חזקה מיונייטד".

ועדיין יש בי אופטימיות זהירה. למרות שפרט למשחק אחד יונייטד של הצ'מפיונס היא קבוצה בינונית פלוס ולא יותר, אני מביט אחורה ושואל-במה מילאן שונה? זו לא הקבוצה שגימגמה מול סלטיק? זו לא הקבוצה שהפסידה לאא"ק אתונה? אז כן, לא משנה מי תעלה אפשר לומר שמה שעשה לה את העונה האירופית זה משחק אחד בלבד בעונה בינונית.

שוב, אני מהמר על 0-0.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מסכים.

אגב, לדעתי מבחינת מנצ'סטר כל תוצאה מלבד ניצחון היא רעה.
    0-0? קונה.

5. אבו Member

המשחק של מחר כמובן הרבה יותר מרגש אותי, אבל גם היום צפוי משחק חזק.
    מילאן של ה-3-4 שבועות מזכירה את מילאן של הימים היותר טובים שלה. השיא היה כמובן באליאנס, שם מילאן באמת הייתה מילאן(ובאיירן עם האפתטיות שלה עזרה).

ב-2 המשחקים האחרונים של יונייטד ההגנה שלה נראיתה חרפה. מול שפילד עם הרבה מזל יונייטד שמרה על רשת נקייה(וגם בגלל שזאת רק שפילד, באולד טראפורד), מול בורו- כנ"ל. גם כן הרבה מזל

הימור- יונייטד בשער, הלוואי ואני טועה

6. Bill Shankly Member

הרכבים הרשמים :

http://img377.imageshack.us/img377/8004/manuiv3.Xxx

http://img240.imageshack.us/img240/6462/milanhm8.Xxx

פרגוסון מעלה מערך והרכב לא צפוי . 4-3-3 ופלצ'ר במקום סמית' .

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יניב אנשים מכבדים את מילאן כי יש לה ניסיון במעמדים האלה והיא שם גדול, אסור לזלזל.

אבל ברור שמנצ'סטר קבוצה הרבה יותר איכותית השנה, ועדיין אף אחד לא ממזלזל- נותנים כבוד. כמו שצריך.

והנה הראשון..... אוי דידה כל כך חלש.....

8. אבו Member

נמאס משגיא כהן כוסעמק, איזה זיין שכל!!!!!!!!!!!!!

9. The-Gunner Member

קאקה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אם מנצ'סטר יונייטד זו רונאלדו, מילאן זו קאקה. מדהים.

10. אבו Member

כול מילה מיותרת.

נכון, קאקא פשוט נפלא, אבל עם ההגנה האמיתית של יונייטד היא פשוט לא מקבלת את הגולים האלה. טעויות בסיסיות של ההגנה.

מילאן יכולה לסגור את הסיפור עוד היום(2-1 לא סוגר, היא יכולה לנצח יותר. ההגנה של יונייטד- http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sleeping.Xxx

11. BJ_LF Member

אוי אוי מנצ'סטר אני מקווה שלפחות תשווה אם לא תנצח.

12. George Best Member

אי אפשר, פשוט אי אפשר לנצח משחק עם כזו הגנה, בלתי אפשרי.
    3 וחצי נגרים מסתכלים על קאקה.
    דווקא הפתיחה שלנו הייתה מדהימה, עד שהגיע הגאון הברזילאי, שעם כל הכבוד לו(השחקן הכי טוב בעולם מבחינתי), מול ריו, וידיץ' וגארי, לא היה מצליח לחגוג ככה, בחיים לא.

13. לא מצאתי כינוי Member

אבי מלר צודק לחלוטין במה שהוא אומר כרגע באולפן. כל מילה בסלע.

14. Julian Joachim Member

קאקא פשוט מעולה... עושה לבדו צחוק מהיינצה, אברה, בראון ואושיי. פשוט מדהים... 2-1למילאן על יונייטד אוטוטו הפסקה.

מדהים שחוץ מקאקא כמעט אף אחד במילאן לא עושה כלום (בעיקר ג'ילארדיניו שאשכרה משוטט על המגרש להנאתו). עכשיו אני שומע את אבי מלר אומר את אותו דבר באולפן. אין מה להגיד, הוא צודק.

ודה-גונר, במנצ'סטר יש עוד כמה שחקנים בעלי אפשרות להשפיע על המשחק, כמו רוני קאריק וגיגס. במילאן יש נאדה. סיידרוף לא בעניינים, על ג'ילארדינו כבר חוויתי דעה, ותכל'ס, קשה לי להיזכר בפעולה כלשהי שעירבה שחקן אחר של מילאן במחצית הזאת.

15. Andrea21 Member

אבי מלר חתיכת אפס בכיין,אומרים עליי שאני לא אובייקטיבי בפורום הזה,לכו לאליל שלכם תיראו מזה לא אובייקטיבי,בושה.

זה משחק בית של מנצ'סטר אין שום סיבה שהיא לא תשלוט במגרש,ניראה מה יקרה בסן סירו.