חצי גמר האלופות:ניצחונות מינימליים ליונייטד וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/4/07.

1. ביבוב Member

משחק ענק!

2. SeRgInHo Member

סיכומים? מה כבר אמרתי, שמילאן היא הקבוצה הטובה בליגת האלופות? אני אומר את זה כבר מהעונה הקודמת.

מבחינת מילאן אפילו טוב יותר שהם הפסידו בשער מינימלי, זה יאלץ אותם אותם לתקוף מתחילת המשחק בגומלין. כמה פעמים ראינו העונה מקרים שקבוצות עשו תוצאות מצוינות בחוץ במשחק הראשון והפסידו את העליה אצלה בבית (ולנסיה, באיירן, ליון...).
    ג'ילרדינו פשוט אימפוטנט, אם לא הייתי יודע שהוא פתח בהרכב, הייתי חושב שהוא בכלל לא משחק. משחק הבא אינזאגי פשוט חייב יהיה לפתוח.
    אני עדיין נשאר על שלי - מילאן נגד ליברפול בגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07
  3. avdz7 Member

לא חכמה!
    גם שחקן מספר 19125 בעולם יודע לעבור קונוסים.

4. Engel Del Madrid Member

איך לעזאזל חלק שמעו את אבי מלר כשאני שמעתי את שגיא כהן?!?!?!?

5. לא מצאתי כינוי Member

שמעו אותו במחצית, באולפן ליגת האלופות.

6. George Best Member

אחד המשחקים הגדולים בתולדות הצ'מפיונס ליג.
    אחד המשחקים הגדולים של היונייטד בשנים האחרונות, האופי שהשחקנים הראו, אחרי פיגור 1-2 שכבר היינו עם יותר מרגל וחצי מחוץ למפעל, אדיר, פשוט אדיר, רומא זה כלום לעומת מה שהלך היום.
    אפשר לנתח עמודים את המשחק, אבל השורה התחתונה שלי היא:
    בחצי הראשון ראינו כמה הפציעות של היונייטד היו קריטיות ופשוט הרגו אותה, בחצי השני ראינו עד כמה הפציעות של גאטוסו ומאלדיני הרגו אותה, מילאן באמת הפסיקה לשחק למעט מהלך אחד יפה, אבל החצי השני היה לינץ' קטלני של היונייטד, כמה שאני גאה בקבוצה שלי, והאמת?מילאן לא נתנה משחק גדול, ממש לא, והיא בעיקר נהנתה מהחיסורים בהגנה שלנו, אבל היא שותפה מלאה להצגת כדורגל.
    לכל האוהדים הניטרליים - תתענגו על המשחק הזה, כי מחר אתם הולכים לראות אנטי כדורגל.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. Julian Joachim Member

אני ממש משתגע איך יכול להיות שלאימפריה כמו מילאן אין אף חלוץ נורמלי... הצרפתי הזה שנכנס עכשיו, אני לא זוכר ממנו משהו מיוחד נגד האולימפית של ישראל, אבל נגיד שאני לא מכיר אותו. אינזאגי עם כל הכבוד הוא כבר סוס עייף במיוחד (אני נזהר שלא לומר מת), וג'ילארדינו כמו שהיטיב להגדיר זאת סרגיי... הוא אימפוטנט. אז אני לא אומר שצריך חלוץ דומיננטטי כמו שבה, אבל צריך חלוץ כלשהו.

8. XabiAlonso Member

למרות ההפסד של מילאן היום באולד טראפורד,
    אני משוכנע שמילאן בסופו של דבר תעלה לגמר. שערי החוץ היקרים שנכבשו יעשו את שלהם, וביחד עם העובדה שהסן סירו מארח את הגומלין, מילאן תעלה לשלב הבא בדרך לגמר בין צ'לסי למילאן. (בתקווה שגאטוסו ומאלדיני יהיו כשירים לגומלין).
    גורקוף לא נטל חלק נגד האולימפית של ישראל בשל פציעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/07
  9. Andrea21 Member

הם עדיין שחקנים של מנצ'סטר יונייטד.
    ובטח כולם שם יותר טובים מבונרה האפס הזה שנכנס והרס לנו את משחק ההגנה,אני הייתי מכניס את בילי.

10. VaN Member

לי יש ספק עצום, לפני שכותבים כזאת הצהרה מומלץ להעיף מבט חטוף לעבר עונה שלמה של ביצועים אדירים פשוט של גריסיטיאנו רונאלדו / מסי / רונאלדיניו ולדעתי גם סקולס וריאן גיגס ללא כל ספק לא הייתי מחליף את השחקנים באלה בקאקא.
    בכל מקרה גם אם אתה מתבסס פה על רצפים של תצוגות של הברזילאי , שהוא גם לדעתי שחקן מעולה אבל עוד רחוק מהתואר שהדבקת אליו, אני ממליץ לך לכתוב הודעה כזאת בסיום המשחק.

11. מיכל3 Member

אני אומנם לא "Sheva", אבל אין מה לתרץ ממש. אחרי שגאטוסו יצא מהמשחק מילאן לא הייתה קיימת בכלל על המגרש, לא היה מרכז שדה ולא היו את התיקולים הנהדרים של גאטוסו ובמקומו קבלנו את ברוקי שפשוט לא מתאים לרמות האלה. החסרון של מלדיני במחצית השנייה גם הורגש, במיוחד בשער השני שחטפנו. מעצבן כמובן לחטוף שער בדקה ה90, אבל אין מה לעשות..זה היה עניין של זמן, אחרי כל ההתקפות של יונייטד. חבל, אבל הכל פתוח..שני השערי חוץ האלה מאוד חשובים עבורנו ו1-0 קטן יכול להספיק בגומלין.

12. The-Gunner Member

"הצרפתי" הוא גורקוף, והוא לא חלוץ. הוא קשר, שהגיע על תקן מחליף עתידי לסיידורף.

לגבי המשחק, פשוט תענוג! שני מהפכים, חמישה שערים, מהלכי כדורגל מרהיבים (הגול של קאקה, ההקפצה של סקולס), קצב מעולה, שער בדקה ה-91. נהדר, אמן וירבו משחקים כאלה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. Julian Joachim Member

מאור24, או שאני באמת זקן או שיכול להיות שהיית פעם אוהד שרוף של היונייטד?

14. Engonga Member

Wow!איזה משחק ענק!פשוט היה תענוג לראות את המשחק הזה,נהנתי מכל רגע..

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07
  15. אבו Member

הלו אילן, אתה אוהד ארסנל? להזכיר לך מי בשורה התחתונה ניצחה את המשחק הזה?

ברצינות- אם גם עם הגנת המסננת הזאת יונייטד מצליחה לנצח, אז אולי זאת באמת השנה שלה(בכול המסגרות). שאפו אדיר לשחקנים של השרצים על האופי הגדול שהם הציגו
    רונאלדו דווקא היה חלש, רוני גם כן לא בלט, אבל זה הגדולה של שחקנים גדולים, קיבל 2 מצבים, עשה 2 גולים כאשר השני שער ניצחון בדקה ה-90. ווינר. איפה הוא בנבחרת כבר שנתיים וחצי?

בקשר לגומלין- צריך לראות מה מצב הפצועים של יונייטד כמובן, מה עם גאטוסו וכמובן מאלדיני(הוא נפצע? לא ראיתי אותו צולע או משהו כזה)