חצי גמר: הכתום חוזר לגמר

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏6/7/10.

1. avdz7 Member

האם ואן בומל יפסיד את הגמר בעקבות הצהוב?

2. riquelme1 Member

מקסי פריירה שחקן נהדר, איזה כיף לבנפיקה.

כצפוי, הולנד בגמר, כל הכבוד לאורגוואי על הלחימה אבל הם נחותים מהולנד בהרבה.

3. FCB Member

הצהובים התאפסו..

4. benos Member

משום מה אף אחד לא ראה את זה על המגרש אלא רק אתה.

5. Rudess Member

אתה מבין על מה הוא מקבל צהוב? כל המשחק הוא עודר שחקנים, בועט בהם ללא כדור, נכנס בהם כמו בהמה מצויה ואפילו צהוב לא מקבל, ורק כשהוא אומר לשפוט "תשרוק כבר לסיום", הוא מקבל צהוב. פשוט לא מובן איך במיוחד בשני המשחקים האחרונים הוא לא קיבל צהוב על כל העבירות הברוטאליות שהוא ביצע.

מה זה מצוין, על הצהוב המגוחך שהוציא למולר ועל הצהוב שלא הוציא לדי-מריה על יד מכוונת, "ממש מגיע" לו גמר.

לא יאומן שנבחרת בלי חלוץ מגיעה לגמר המונדיאל, ההולנדים עשו מעל ומעבר ובגמר אני מאמין שהם יפסידו לא משנה נגד מי ישחקו.

6. Igi Member

אני חושב שמי שחשב לפני הטורניר שהולנד תגיע לגמר הוא גאון. אורגוואי גם כן עושה הישג פנטסטי מבחינתה עם סגל שכולל 2 כוכבים ועוד 9 בינוניים סביבה.

בסך הכל כדורגל שלא התעלה לרמה גבוהה, אבל הרבה גולים מקריים הפכו אותו לחצי גמר פורה מאד וההולנדים שוברים את תדמית הנבחרת היפה, אך הלוזרית והשברירית ועולה לגמר. לא שהיא הייתה כזו גדולה, אבל אופי גדול וסניידר גדול היו לה בטורניר.

7. avdz7 Member

חבל שהתאפסו הצהובים... לא מגיע לשחקן כמו ואן בומל להיות במעמד הזה, שחקן מסריח ביותר, גם מקצועית הוא סתם אפס (מתקל סביר, מוסר סביר, נאדה התקפית). סתם שחקן מגעיל

8. The_Arsenal Member

ברוכים הבאים לואן-פרסי שהגיע בשעה טובה למונדיאל. זה רובין שאני מכיר מארסנל, פעיל, דינמי, מחלק כדורים על ימין ועל שמאל. כמעט כל דבר טוב בהתקפה של הולנד, במיוחד במחצית השנייה, עבר דרך ואן-פרסי, והוא עשה את תפקידו כשחקן ציר בצורה מצויינת. נקווה שימשיך עם זה בגמר, ואפילו יקנח באיזה שער.

9. riquelme1 Member

אני ראיתי את זה עוד לפני המשחק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בקלות זה יכל להיות 5 או 6 עם לא החמצות מזעזעות בסוף של רובן, סניידר וואן פרסי, אבל הם כבר ריחמו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/10
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולנד בגמר, כצפוי אבל בצדק, ניצחה את כל המשחקים שלה עד עתה, האם אי פעם היתה זוכה שניצחה את כל המשחקים שלה ב-90 דקות? אני חושב שלא.

בואו נקווה שפול התמנון בפעם הראשונה ישגה במונדיאל הזה אחרי שחזה את כל התוצאות של גרמניה כולל ההפסד לסרביה, ונקבל את הקלאסיקו שכולנו רוצים, גרמניה הולנד, רק בהיפוך תפקידים, ואם אפשר גם בהיפוך תוצאה סופית לזה של 74 כנקמה (שהגרמנים ירגישו פעם אחת מה זה להיות נבחרת של כדורגל כיף ולהפסיד בסוף).

הולנד למרות שהכדורגל שלה לא מרהיב כמו בעבר, אבל יעיל מאי פעם עבורה, עם 12 שערים, שניה רק לגרמניה עם 13.

11. FCB Member

איפה ואן פרסי?
    האמנתי שיבקיע...

כל הכבוד לסניידר, משחק גדול, רובן בהחלט אוברייטד, אבל שחקנים עוד אוכלים את ההטעיות שלו
    אז עוד ניחא, העיקר עושה את העבודה

12. מראדונה Member

ואן בומל שחקן מלוכלך אבל גרזן אדיר,קשר אחורי שכמעט כל קבוצה הייתה רוצה.
    לא אוהב את זה שהולנד בגמר.שוב פעם משחק חלש שלהם. מקריות... כמו שאמרתי בהתחלה קרב על המקום השני - הולנד לא תשרוד נגד ספרד ולדעתי גם תתפרק נגד גרמניה.

13. מראדונה Member

ברזיל ב-2002 וזה רק מה שעולה לי לראש,אולי היו עוד.

14. רפאל Member

תודה, אני אמרתי שהולנד תזכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. The_Arsenal Member

מה שמיוחד בהולנד זה שהיא גם ניצחה את כל המשחקים שלה במוקדמות המונדיאל. אם היא תנצח גם בגמר זה יהיה ניצחון 15 מתוך 15 בכל הקמפיין של המונדיאל, ואת זה גם בלי לבדוק אין לי ספק שאף נבחרת לא עשתה.