חצי גמר: הכתום חוזר לגמר

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י לירן, ‏6/7/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ משני המשחקים שציינת, אפשר לציין רק את ארה"ב נגד אלג'יריה בגלל הדרמה, גרמניה - אוסטרליה, אומנם במעמד אחד בלבד אבל עדיין, אוסטרליה נגד סרביה גם היה נחמד, כמו גם גאנה נגד ארה"ב אבל לא יותר מזה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאתה צודק אבל היו משחקים טובים במונדיאל הזה...ה-3:3 בין סנגל לאורוגוואי כשהאפריקאים הובילו 3:0 במחצית. ארה"ב נגד פורטוגל שהאמריקאים הובילו 3:0 במחצית ונגמר 2:3. גרמניה נגד אירלנד ה-1:1 היה משחק טוב, ספרד אירלנד שנגמר בפנדלים גם היה משחק טוב, וזה מריפרוף שעשיתי ברשימת המשחקים שהעלו לי זכרונות מהמונדיאל ההוא.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/10
  3. רפאל Member

בדבר אחד כולם מסכימים זה שאם גרמניה תעלה לגמר ותזכה אף אחד לא יוכל להגיד שהיא לא היתה הטובה ביותר, בכלל גם אם גרמניה תפסיד מחר כולם יזככרו מהטורניר הזה רק את גרמניה (וגם קצת את הולנד עדיןן היא ניצחה את כל המשחקים לפחות עד לגמר).
    גרמניה - הולנד יהיה גמר הכי טוב שיש.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם במונדיאל הזה היו משחקים לא פחות טובים מאלו שהזכרת, ואני לא חושב שהמונדיאל הזה פחות טוב מהמונדיאל הקודם בגרמניה שבו איטליה גם לא הייתה "האלופה הכי ראויה וטובה" כי היא גם לא עשתה יותר מהולנד(בית קל, שמינית ורבע מגוחכים, חצי גמר שקול ובגמר מישהו זוכר שאיזה 70 דקות רק צרפת שלטה במגרש?).

שורה תחתונה - זה ממש לא המונדיאל הגרוע בהיסטוריה ולדעתי הולנד/גרמניה הם אלופות ראויות בהחלט רק לא ספרד.

5. 亚历山大帕托 Member

מן הסתם שזה יהיה עוול לכדורגל אם גרמניה לא תזכה. כל כך לא מגיע להולנד וספרד על הכדורגל שהן מציגות. אמנם לספרד יש הגנה יציבה והיא עמדה נגד קבוצות יותר קשות, אבל גם היא משחקת חרא ותלויה בטעויות שיפוט. אני רוצה לתקן את מה שאמרתי למעלה מתוך עצבים על הכדורגל של הולנד ואגיד שבכללי גמר ספרד-הולנד יהיה בזיון גדול לכדורגל ואף אחת מהן לא תהיה ראויה לתואר. פורצה ג'רמניה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת הרמה, מוןנדיאל 2006 היה הרבה הרבה יותר טוב גם מזה וגם מ-2002. בגרמניה היו כל כך הרבה משחקים טובים לפחות 10, לפחות.

צרפת שלטה בשדה במשך 70 דקות? תעשה לי טובה, לך ותראה בשידור חוזר את המשחק ותחזור אליי עם תשובה.

7. 亚历山大帕托 Member

כל כך מצחיק לראות את כל הקנאים יוצאים מהחורים ומנסים לספר שקרים על איטליה של 2006. 4 שנים עברו ועדיין צורב.

8. מראדונה Member

מונדיאל 98 - לא היה ולא יהיה מונדיאל ברמה הזאת.
    למרות שבאותו זמן הרעים(שהיו כל כך טובים ופשוט בלתי מנוצחים) שלטו בכדורגל.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם יד על הלב, אחרי המשחק היום יפתיע אותי יותר אם הולנד לא תיקח את גביע העולם. אני מסכים איתך לגמרי בכל מה שטענת. הולנד לא הרשימה אותי בשום משחק עד כה, אבל יש לה טונות של מזל. זה יכול להגיע מהדיפה גרועה של השוער שתחזור לרגל כתומה, טעות אלמנטרית של מגן או שוער, שער עצמי, בעיטה מסוף העולם או שער שצריך להיפסל בטענת נבדל, אבל זה יגיע.

אין לי בעיה לפרגן, אבל באמת שלא מגיע לכתומים. לא מגיע לווסלי סניידר להיות שחקן השנה בעולם אחרי שבמשך שנתיים צ'אבי עושה פי מליון ממנו ומנהיג קבוצה שהרבה יותר קשה להתבלט בה. לא מגיע לשחקן כל כך מוגבל כמו אריאן רובן שיזכירו אותו באותה נשימה עם הגדולים שבכדורגל העולמי.

הלוואי שהזוכה תגיע מהמשחק בין ספרד לגרמניה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איטליה היתה מצוינת במונדיאל 2006 ושום דבר שתגידו לא ישנה את העובדה הזאת, לא קיבלה אפילו שער שדה אחת משחקן יריב במשך מונדיאל שלם, כבשה 12 שערים (הכי הרבה במונדיאל) והמשחק שלה לגמרי לא הזכיר את "איטליה שכולכם אוהבים לשנוא".

בארסה קבוצה שקשה להתבלט בה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx גם אתה יכול להתבלט בברצלונה עם השחקנים שיש סביבך, כל תפקיד שמסביב לצ'אבי, אתה מסתכל ימינה, שמאלה, סופרסטאר, שחקן ברמה הכי גבוהה שיש, לאורך השנים האחרונות צ'אבי הוא בהחלט אחד משלושת הבולטים בבארסה אם לא הבולט שבהם.

לסניידר לא מגיע - נכון. שחקן שאחרי עונה שבה היה בינוני+ (למרות שנתן יכולת טובה) בריאל ונזרק משם כמו האש פאפי, הלך לאינטר ואין ספק שהיה מהבולטים שהפכו את אינטר מאפורה שתלויה בזלאטן לקבוצה של ממש שלקחה טרבל, להזכירך, אבל הוא לא היה יכול לעשות את זה ללא ההגנה החזקה, מיליטו, קאמביאסו והקטר הבלתי נגמר (טרקטור זאנטי).

11. 亚历山大帕托 Member

פה אני לא מסכים איתך. עד כמה שאני לא אוהב אותו ואשנא לראות אינטריסטה זוכה בתואר שחקן השנה, אי אפשר להגיד שלא מגיע לו (אם יקרה). מה שהוא עשה בריאל בעונתו הראשונה ובמיוחד כל מה שעשה בעונתו הראשונה באיטליה, והעובדה שהוביל את אינטר לזכייה בליגת האלופות... למה בכלל להשוות לצ'אבי? הוא אלוף בפני עצמו שלא נופל מהקטלוני.

ובכלל - זין על המונדיאל המעפן הזה. תנו את התואר לזאנטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/10
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהרבה משחקים נייטרלים במונדיאל 2006 אני השתעממתי, לגבי הגמר, במחצית הראשונה הייתה יותר שליטה איטלקית אבל מהמחצית השניה עד להרחקה של זידאן בהארכה זאת הייתה צרפת ששלטה יותר, וזה לא בקטע לומר שאיטליה לא הייתה אלופה ראויה, כל אלופת עולם היא ראויה בדרך שלה אבל לומר שאם הולנד תזכה זה יהיה בושה לכדורגל לעומת זאת איטליה הייתה "הכי טובה וראויה" זה מצחיק בגלל שהולנד לא עשתה פחות מאיטליה עד שלב הגמר.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אמרתי שהולנד לא ראויה, להיפך, אני חושב שהולנד מאוד ראויה.

14. Rudess Member

אצלכם זה פורצה, אצלנו זה Auf Gehts Deutschland .

15. 亚历山大帕托 Member

הכל נשמע יותר טוב באילטקית.