חצי גמר הצ'מפיונס :: דורטמונד בגמר ליגת האלופות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏29/4/13.

1. Mellow29 Kopite

מה הסיכוי שראמוס לא יקבל צהוב שני עד הדקה ה-60?

2. XabiAlonso Member

עד שהקבוצה הזאת לא תעבור מתיחת פנים רצינית בקיץ, ויהיו לנו שחקנים של מאני טיים,חלוצים שיודעים לכבוש שערים ושחקנים שיודעים לתפקד ברגע האמת, חלום הדסימה יישאר רחוק.
    כל הכבוד לדורטמונד...

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק התחיל נהדר,קצב אדיר כזה שקצת הזכיר את הלחץ של בארסה על מילאן,אבל אז... אז לא קרה כלום, ריאל בזבזה הזדמנויות שהיו שוות לה קאמבק,עכשיו זה כבר נראה חסר סיכוי

4. riquelme1 Member

השחקן הראשון שהייתי זורק בריאל מדריד, זה מסוט אוזיל.

כלום ושום דבר, פשוט בלוף.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

- הווארד ווב,הוא השופט השנוא עליי,הוא אחד מהאנשים השנואים עליי ובכל זאת - הוא מצויין היום.

-אילו היו לי 50-60-70 מיליון יורו,הייתי מוציא את כולם על מרקו רויס,איזה שחקן!

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/13
  6. riquelme1 Member

ה' שיעזור לי

7. שםמשתמש Member

דורטמונד פשוט הרבה יותר טובה מריאל. שמח שהם בשלב הבא.

8. Igi Member

יששששששששש!

ריאל עם הבליץ האדיר הזה שהם יודעים לעשות כמעט והעפילן שלא בצדק, כמו מול היונייטד, לאחר נחיתות ברורה מול היריבה, אבל הצדק ניצח והקבוצה הטובה ביותר בשני המפגשים וגם בכללי, עלתה לגמר. חצי גמר אדיר!

9. riquelme1 Member

כל כך רציתי שיהיה גול שלישי, לא בגלל ריאל מדריד, אלא בגלל הנקמה מהמשחק השני נגד מאלאגה.

ה2-0 הזה עוד יותר כואב לריאל, עדיף כבר שהיו עפים ב0-0. אם ריאל הייתה כובשת מוקדם יותר, הגול השלישי היה מגיע.

10. נעם Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

בהחלט בלוף...כמו במשחק ליגה לפני שבועיים שהוא שם צמד, או איך שהוא בישל היום
    שמע אתה מביך...

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני לא אוהד דורטמונד, גם לא של באיירן. אני אוהד כדורגל גרמני, אני אוהב את זה, אני חי את זה, ואני מרגיש גאווה גדולה היום. הכדורגל הגרמני הוכיח היום חד וחלק - הלו, גם אנחנו כאן. צאו מהבועה, יש עוד קבוצות חוץ מברצלונה וריאל מדריד. יש עוד קבוצות חוץ מצ'לסי, יונייטד או סיטי. יש עוד קבוצות גם חוץ ממילאן, יובנטוס ואינטר. יש את הבונדסליגה, שמדי שנה מספקת תצוגות נפלאות על אדמת גרמניה בליגה המקומית, ושולחת נציגות שייצגו בכבוד את המדינה ואת סמל הליגה במפעלים האירופאיים.

הכל הלך לדורטמונד העונה באירופה. והחלק האירוני הוא שזה ההפסד הראשון שלה במפעל. אז אולי היא לא תהיה הראשונה שלא תפסיד אף פעם במהלך עונה שלמה במפעל, אבל היא ללא ספק הותירה את חותמה גם אם היא לא תזכה בגמר. היא הציגה כדורגל מרהיב, שוטף, עם פן אחר, עם אופי משלה. כיף לראות אותה, ובעיקר את הביטחון ואת קור הרוח שלה כמו שהציגה היום. אז נכון שהיא באה למדריד עם 1:4 בכיס, אבל ריאל הייתה היום קפואה לגמרי חוץ מ10 דקות בהתחלה ו10 דקות בסיום. ויש קבוצות שהיו מאבדות את הראש וסופגות גם את השלישי, אבל על המשחק הזה היה חתום שדורטמונד עולה לגמר.

ערב מהנה של כדורגל היה היום במדריד. העשרים וחמישה במאי כבר קורא לי. בחיי שכבר עלה לי הרעיון לתפוס טיסה לאנגליה ולראות את הגמר. מה רע, לנקות את הראש ארבעה ימים אחרי הבגרות במתמטיקה. אבל שטויות, גם אם אני אראה את זה מהבית אני ארגיש כיף גדול. כי אני אדע שסוף סוף הבונדסליגה זוכה להערכה שהיא ראויה לה, שסוף סוף היא זוכה לחשיפה מספקת, שסוף סוף מבינים את רמת האיכות שלה. אז על אף היותי אוהד שאלקה - תודה לך דורטמונד על ערב מצוין, תודה לך ריאל שעשית אותו מותח בסיום, ויאללה באיירן מינכן.

12. XabiAlonso Member

כל הכבוד לדורטמונד. קבוצה שמשחקת רק ב10 בדק' האחרונות לא מגיעה לה לעלות לשלב הבא.ריאל תצטרך לעבור מתיחת פנים רצינית בקיץ. לא ייתכן שבסגל של ריאל לא יהיה אף חלוץ וורלד-קלאס (, היגואין ובנזמה אינם כאלה), אין מגן ימני נורמלי, והכי חשוב, אף שחקן של מאני טיים שיודע לתפקד ברגעי האמת! פשוט נמאס!

13. eran.m Member

:aaa8: תודה לך דורטמונד...

14. קשר שמאלי Member

היגוואין כל כך אוברייטד. מתי יבינו בריאל שלחלוץ הזה אין מה למכור מול הגנות סבירות ומעלה?
    הוא היום כמו במשחק הראשון היה הבעיה הכי גדולה של ריאל
    שחקן שמתאים לקבוצות אמצע טבלה בליגה הספרדית ולא מעבר לזה

15. AS R Member

בסיכום שני המשחקים דורטמונד הייתה הרבה יותר טובה.
    ריאל לא הופיעה למשחק הראשון, שם הסיפור נגמר. וגם היום ריאל נתנה בליץ של 20 דקות במצטבר וזהו בגדול.
    דורטמונד שיחקה בלי גצה מהדקה ה-15, שהוא אולי השחקן הכי טוב והכי חכם שלה, שחקן שלבטח היה מנצל טוב יותר את כל ההזדמנויות למתפרצות שהיו לדורטמונד היום ולא נוצלו.