חצי גמר ליגת האלופות: גמר בניחוח נוסטלגי: יובנטוס נגד ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/5/17.

1. zivmay Member

איסקו השחקן הכי משפיע של ריאל, ההנעת כדור בנויה בעיקר עליו, הוא פותח את המשחק בצורה מדהימה. הפציעה של בייל באה בזמן.
    נאבאס במשחק ענק, לקח כמה שערים בטוחים.

EsheD ו-Civil אוהבים את זה.
  2. Dayatso #BlackAndWhite#

באמת שהחזקתי אצבעות לאתלטי אבל הנה נגוזו תקוותיי לראות עוד גביע אחרי 21 שנים, לא נורא, יש עוד שנים רבות לפניי לצערי לבופון אין

#איסקובןזונה

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Ever Banega Member

רק אני מתמוגג מכל נגיעה בכדור של מודריץ'?

4. Greek Member

לא.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  5. Butragueño מנהלים

משחק עצבני של שתי הקבוצות. אתלטיקו פתחה בהתלהבות אדירה, כמו שאופיינית לה, אבל לא בגלל זה היא כבשה את שני השערים, שעוד לפניהם וראן (או קאזמירו?) היה קרוב לעלות את הבלאנקוס ליתרון. נגיחה של סאול ופנדל נוראי של וראן נתנו לאתלטיקו יתרון שכנראה הגיעה אליה, לצערה, מוקדם מדי. אם הם היו כובשים את השערים בדקה ה-70 כנראה שהמשחק היה נגמר אחרת.

מודריץ' שחקן מדור אחר. כמה אלגנטיות, כמה שכל. הוא מראה כמה המשחק הזה פשוט. איסקו צריך להמשיך ככה ולנסות להוריד עוד קצת מאיבודי הכדור שלו, והוא יהיה הכוכב של הקבוצה לשנים הקרובות.

למרות ה-20 הדקות האחרונות הטובות של קרוס, הוא עדין היה רך מאוד היום. גם מול השער, במקרה איסקו תיקן, אבל היה חייב להכניס את הכדור, ובגללי, קאזמירו עושה שעות כפולות בשבילו.

6. Greek Member

מודריץ' זה הדור החדש של הקשרי אמצע, קטנים, זריזים, מכסים הרבה שטח. לריאל יש שלושה כאלה, 2 שיחקו היום וקובאציץ' הלא מלוטש בספסל. זאת אגב הייתה הבעיה של אתלטיקו היום, לפני שנתיים שלוש הקשרי אמצע והקשרי צד היו מכסים הרבה שטח, חונקים את היריבות שלהם ולא היה מזיז להם אם ריאל מדריד או כל יריבה אחרת תניע את הכדור, כי הן היו מניעות אותו למוות. כיום גאבי כבר זקן ורואים את זה, ומקוקה אף פעם לא החזקתי. כמובן שזה שסימאונה יצא למלחמה עם חלוץ בינוני ועוד חלוץ שגמר את הסוס בגיל 28 לא ממש תרם, ובכל זאת, חצי גמר אלופות שלישי בארבע העונות האחרונות זה לא עניין של מה בכך.

7. סיונרה Member

השני זה איסקו? כי הוא השחקן הספרדי הקלאסי של העשור האחרון. זריז, שליטה נהדרת בכדור, יודע לעשות הגנה והבנה טקטית נהדרת.
    מודריץ' הכי אוהב משחקים מול אתלטיקו, הוא מת על להיות הפרוגר מסביב לכל הכסחנים שמנסים להוריד אותו ומפספסים. מול אתלטיקו זה גם בסדר שהוא מתעסק בדיוק במה שהוא יודע לעשות שזה לשלוט בקצב. יותר משחקן אחד כזה בקבוצה אז כבר אין טעם לשלוט במשחק כי אי אפשר להמיר את זה למצבים, כי מודריץ' ממש לא תורם בחלק הקדמי בעצמו (רק דרך העזרה שלו לשאר השחקנים) והוא גם לא חוטף כדורים הכי טוב.
    אתה שוכח שבשנה שעברה אתלטיקו הדיחה את ברצלונה ובאיירן בדיוק כפי שאתה מתאר. אין מה לעשות, בכדורגל אי אפשר תמיד להצליח, וריאל באמת מכירה את אתלטיקו מצויין, ולאורך זמן איכות תמיד תנצח קשיחות ומלחמה.

8. Civil Anti Madridista

אתלטיקו בדעיכה אבל זה לא משנה את העובדה שהסגנון שלה נשאר כמו שהוא.
    כן אה, רק הבקיעו פעמיים.

Dayatso, עודד (אוהד הצלחות) ו-Doritoz אוהבים את זה.
  9. Doritoz FCBJ - RMCF

גם מוראטה ציפה לפי מה ששמעת בשידור, זרק את האימונית בעצבים שהוא נותן לו להיכנס בדקה כזאת מבישה.
    יש לי המון כבוד לזידאן ולעבודה שלו, משהו בסדרי העדיפות שלו לא תמיד מסתדרים לי עם ההיגיון.

אבל פאק איט, אנחנו בגמר שנה שניה ברצף, מי לעזאזל חשב על כזה דבר בימים הקשים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/17
  10. Ever Banega Member

מישהו מכיר אתר שאפשר לראות בו כמה כל שחקן רץ, מסר וכו?

11. Dayatso #BlackAndWhite#

אז בסופו של יום היחידה שהגיעה בלתי מנוצחת לגמר זו הגברת הזקנה.
    בעוד יובה ספגה 3 שערים והבקיעה 21,
    ריאל ספגה 17 שערים והבקיעה 32.
    אריגו סאקי אמר אמש שהביאנקונרו פייבוריטים ושההגנה של ריאל היא בדיחה מלבד ראמוס.
    זיזו התראיין ואמר שריאל לא מגיעים כפייבוריטים לקרדיף.
    אני אומר 2 הקבוצות ״חזקות אצל משבץ השופטים״ על פי אוהדי שאר הקבוצות, רק נשאר לראות מי חזקה יותר [emoji12]
    למרות שב98 ריאל הוכיחה שאולי היא חזקה יותר כשניצחה משער בנבדל.
    אני בכל אופן אשמח שהשופט יהיה זה ששפט את הגומלין מול מונאקו ואת המשחק הראשון מול בארסה. השופט היחיד העונה שלא נלחץ מהצגות ופרובוקציות. פשוט שיפוט לתפארת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. SerieA Il Capitano

יהיה קרב טיטאנים אמיתי בגמר.

ייתכן שזה הצ'אנס האחרון של רבים משחקני יובנטוס. ייתכן שקייליני, ברדזאלי, בופון - לא יוכלו לנסות שוב לזכות בגביע היוקרתי ביותר.

מאידך, ריאל מדריד עם הניסיון לזכות שנתיים ברציפות. עם שחקנים אדירים, חכמים, שעמדו בלחץ כמה וכמה פעמים בשלב הנוק אאוט הנוכחי.

יהיה מעניין מאד.

13. Raulito Madridista

אני חושב שרק הרווחנו מהמשחק הזה. הקבוצה נכנסה לפרופורציות ולא שילמנו מחיר על הפתיחה העלובה. ציפיתי שנסתבך וניקלע לפיגור אבל השער השני היה מעצבן וקצת מלחיץ ומטריד. כל פעם הפנדלים המיותרים האלה. היה דרבי מותח וסוער שגלש אפילו לאלימות ומזל שאף שחקן לא נפל קורבן. דווקא איסקו אצלינו כיסח אבל אצלם? אפילו גריזמן מלוכלכך. הזוי שקוקה וגאבי סיימו את המשחק.

אנחנו קבוצה הרבה-הרבה יותר טובה מהם ובמחצית השנייה כבר שיחקנו את הכדורגל שלנו עם הרביעייה במרכז. הכדור זז מהר ותקפנו יפה עם מרסלו. מעצבן אותי שהפסדנו אבל לא נורא.

אפשר לומר שאגף ימין היה קצת נכה התקפית. דנילו הססן ובהגנה כמובן לא ברמה הזו וגם הצהוב הדבילי לא עזר. אבל טוב שנאצ'ו נח. ראמוס ו-ואראן מאוד התקשו עם הכדורים הארוכים ובקרבות האוויר בהתחלה ובהמשך זה הסתדר.
    איסקו נתן הופעה פנומנלית והכדרור שלו על שטח קטן עוצר נשימה. ממש בעל הבית בניהול המשחק וכמובן שער חשוב של נחישות. כאפיים גם למודריץ' הנייד והשקט וקיילור במשחקו הטוב העונה עם סדרת הצלות. אני מקווה שכריסטיאנו שומר את התחמושת לגמר.

בנזמה פתח את תיבת הקסמים ו'עשה בוטראגיניו', כמו נגד באזל לפני שנתיים למי שזוכר. גם מעבר לבישול הנפלא הוא היה תכליתי עם הכדור וכמעט כבש. גדלתי על ריאל מדריד של הכדורגל ההתקפי והקסום וסוף סוף מהלך של שחקן התקפה שלנו שיראו שוב ושוב ושוב. הבשורות הרעות: מחר חוזה חדש והוא בהרכב עד 2020 לפחות.

ועכשיו העולם עוצר מלכת עד לגמר ב-3.6. כמה אני רוצה את הגביע החשוב מכל. יש לנו חשבון פתוח עם יובה.
    A por la DuoDecima. Hasta pronto en Cardiff.
    Hasta el Final - Vamos Real

14. סיונרה Member

עם החלק הראשון עוד אפשר להסכים, עם החלק השני בלתי אפשרי. אם יש בדיחה בהגנה של ריאל אז זה ראמוס.

Doritoz אוהב/ת את זה.
  15. Dayatso #BlackAndWhite#

לכם יש איתנו?

אני מבין את המקום שממנו זה נכתב, אבל אנחנו היינו טובים מכם ב2015, והיינו פייבוריטים ברורים עליכם ב98', אתם גנבתם את הגביע באמצעות שער לא חוקי.
    אז עד שלא נזכה על חשבון הראש שלכם, לכם יש חשבון פתוח אצלנו, ובחיים לא לנו אצלכם.