חצי הצ'מפיונס: רבעייה בווארית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏22/4/13.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני מבין שלברצלונה יש הגנה חלשה, אבל איפה ההתקפה? איפה צ'אבי ואנייסטה, ראיתם אותם היום? זה כבר מסביר הכל (אה כן וגם התוצאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ).

2. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד הייתי בדעה שאם רובן לא היה נפצע כל שני וחמישי ואם היה לו קצת יותר שכל, מדובר באחד מהשחקנים הכי טובים בעולם. מבחינת כישרון נטו הוא השחקן הכי טוב בבאיירן לדעתי, אולי למעט שווינשטייגר. כמעט ולא רואים את זה, אבל כשהוא תופס יום - מדובר בתענוג של שחקן.

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אפס בעיטות לשער במחצית הראשונה ו 2 אם אני זוכר נכון במחצית השניה לכל בארסה. איפה מסי? מטורף איזה בית זה ספר זה היה היום.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/13
  4. שםמשתמש Member

בראבו, פשוט בראבו. היה יכול להיגמר יותר. מכונה אדירה יש לבאיירן, כל הכבוד להם. מה שהספיק לברצלונה מול קבוצות יותר חלשות לא יכול להספיק מול הקבוצה הזאת של באיירן.

5. maor123 Member

מדהים, הרבה זמן לא ראיתי את בארסה ככה.

6. golding מנהלים

מדהים - תצוגת כדורגל פנטסטית.

7. Mellow29 Kopite

הופעה קבוצתית יוצאת מן הכלל של באיירן. ומעבר לעבודה הטקטית הקשה שהם עשו בסגירה במרכז המגרש, היום קיבלתי תשובה איך הם נותנים שישיות ושביעיות בליגה הגרמנית מדי שבוע. זה לא רק התקפה מוכשרת מאוד ויעילות מוחצת, באיירן פשוט מריחה דם. קבוצה אחרת הייתה הולכת לישון ב-2:0, באיירן במקום זה סגרה את הסיפור כבר אחרי המשחק הראשון. בראבו.

אני שמח בשביל רובן שבאמת היה יוצא מן הכלל היום. מבחינת כשרון ופעולות אישיות כולם יודעים מה יש לו להציע, אבל היום הוא היה קבוצתי מאוד, מסר ופרגן לשחקנים סביבו וזה היה אחד החסרונות הגדולים שלו עד עכשיו. מאוד אוהב את השחקן הזה שיש לו תיוג של לוזר ושחקן לא קבוצתי, לפעמים זה בצדק אבל אני שמח כשזה מסתדר לו.

8. AS R Member

כנראה שרובן שמע שהחתימו היום את גצה במקומו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד משחק חוץ שבארסה לא מגיעה, עוד משחק שמסי על תקן של תייר.
    אי אפשר לנצח ככה, לא את מילאן ובטח שלא את הקבוצה המפחידה הזאת. אומרים שעד שזה לא גמור זה לא גמור, אבל אני לא רואה שום תסריט שבארסה תצליח להגיע לתוצאה כזאת בגומלין, בטח שלא לשמור על שער חשוף.
    כל הבעיות ונקודות החולשה של בארסה נחשפו היום, בפעם המי יודע כמה, אולי זה מה שהיה צריך שם כדי לדעת לשים את הכסף בקיץ ולהשקיע במקומות הנכונים. לא ברור לי למה וילנובה חיכה היום, הרבה קודם הוא היה חייב לבצע שינוי. כנראה שאפילו הוא בשלב מוקדם מאוד הפסיק להאמין.

10. Civil Anti Madridista

שאפו לאלופת אירופה הבאה, מגיע להם נוק אווט של היינקס על וילאנובה

זאת לא אינטר או צ'לסי שנראו כמו זבל, זאת אלופה ראויה. מברוק לגרמנים עם כל הצער

11. alexshw Member

מה כבר אפשר להגיד. אחת ההצגות המושלמות בתולדות האלופות. באיירן נקמה במדויק ונתנה שער על כל שנה שעברה מאז אותו משחק בקאמפ נואו.
    הרבה נורות אזהרה היו בצד של ברסה בחודשים האחרונים. הקבוצה מזייפת וחסרת הגנה והיום הכל התפוצץ לה בפרצוף.
    בהתקפה אין לה רעיונות פרט ללתת כדור למסי ולקוות לטוב.
    יש לי עכשיו פלשבקים לגמר של 94, שכידוע גמר את עידן הגלקטיקוס של קרויף עם אותה תבוסה בדיוק, רק למילאן.

וגם לכם יש תחושה של טרנד חדש בפתח? פתאום תגלו הרבה אוהדי באיירן חדשים ושהישראלים יהפכו את מינכן ליעד תיירותי מועדף? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

טיטו ויליאנובה אולי עוד לא לגמרי התאושש מהטיפולים. היום הוא קפא במקומו 90 דקות. זה כאילו לברסה לא היה מאמן. אולי הוא חזר מוקדם מדי?

12. eran.m Member

באיירן עושה מעשה מילאן ( קצת יותר אוב ) ההבדל הוא שמילאן הנוכחית כלל לא קרובה לאחת ממילאן הגדולות של העבר בשונה מבאיירן מינכן,נראה איזו עזרה תקבל ברצלונה בשבוע הבא...
    איך הם בוכים בערוץ ברצלונה ( למרות שזה לא גמור ) Priceless...

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקו החם נפתח בשעות אלה,
    אוהדי בארסה היקרים, אני מזמין אותכם להצטרף עלינו לב.א.ג.א - באיירן אנסה גם אותנו
    אנחנו פה כבר מלפני שבועיים מנסים לטפל ברקטום שלנו,מיטב המשחות מוצעות פה גם בשבלכם.

14. Muurad Member

מפחיד לחשוב מה היה קורה אם מנדוקיץ' היה רץ מצד לצד כמו כדור פינבול בלחץ בין המגנים והבלמים של בארסה במקום גומז.

אומנם שער מנבדל ועבירה של מולר, אבל גם 2 פנדלים ברורים כשמש במחצית הראשונה שלא נשרקו - סה"כ שום דבר לא צריך לקחת מבאיירן את התוצאה והתצוגה הזו.

MELLOW פגע בול, מריחה דם כמו כריש לבן. מפחיד.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלתי יאומן. 4-0 על הקבוצה של המדינה זה דבר שבחלומות הכי פרועים לא היה קורה. הלחץ היה מדהים.
    הקבוצה הזאת של באיירן פשוט גדולה על היבשת הזאת. לא רואה אף קבוצה אחרת מצליחה לעצור אותם. אולי גם לא כל כך רוצה שקבוצה אחרת תזכה במקומם.

פורצה באיירן.