חצי הצ'מפיונס: רבעייה בווארית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏22/4/13.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אל תתחילו שוב בויכוח שופטים, בטח שלא על משחקי עבר.
    לא הפעם, לא אחרי ערב כזה של כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/13
  2. נעם Member

חחחחחח קרעת אותי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/1/366601.Xxx

הכדורגל המושלם. לפני המשחק דיברתי על הצגת כדורגל, משחקים שצפויים להתקרב ברמתם לאותן קלאסיקות של ריאל ויונייטד מ-2003 - אבל לא חשבתי שזה יהיה במעמד צד אחד ובגומלין בארסה תוכל להחזיר רק חלק מהכבוד שניגב את הריצפה היום במקרה הטוב. באיירן עם נקמת ענק על הרביעייה ההיא מ-2009 אחרי תצוגה מושלמת, היא הפכה את בארסה לבדיחה ומן הסתם היא הפייבוריטית הברורה להניף את הגביע עם האזניים הגדולות. זה יהיה אחד המשחקים הזכורים בתולדות המפעל. בארסה במשחק הגנה עלוב ותבוסה 4:0 מאז הרביעייה של שבצ'נקו. זה מזכיר את הגמר מול מילאן...מותר להפסיד ולהיראות רע בחוץ אבל לא ככה.

ממש מקנא בבאיירן, זה ערב שלא שוכחים, כזה שהאוהדים גוזרים כל פיסת עיתון, צופים שוב ושוב בקטעים אם האלכוהול לא הרג אותם, לא מצליחים להירדם, עושים למחרת כל פעולה בהתלהבות יתר גם אם זה לקום לצבא לסגור 21 או לצחצח שיניים.

מסי יספיק כדי לנצח 80% מהקבוצות הספרדיות, אינייסטה גאון כדורגל ובארסה לא קבוצה שהייתי מזלזל בה נגד יריבות אחרות, גם בהרכב חסר - אבל משהו שם כבוי, היא זקוקה לרכש בחלק האחורי, לדם חדש וצעיר. עם מסי באגף היא טובה יותר גם אם הארגנטינאי כובש 20 גולים פחות בעונה. אפשר להגיד שעם פויול זה היה פחות נורא וסביר שזה ככה אבל לעולם לא נדע וגם הקפטן בירידה. בארסה אשכרה לא בעטה לשער פעם אחת! יכול להיות שתם עידן - בארסה תהיה קבוצה טובה ובולטת אבל לא בצורה כזו, לא דומיננטית, לא קבוצה של 90 נק' בעונה.

שני הגולים הראשונים היו מאוד זולים מבחינת בארסה, כישלון במשחק ראש ומהלכים פשוטים, בדקות האלה זה לא נראה כמו תבוסה על-אף הלחץ של באיירן, אבל אחר-כך זה היה קונצרט.

אריאן רובן, הלוזר הגדול לעיני רוב - הוא זה שחתום על השער השלישי הנפלא שהפך ניצחון לתבוסה, שקבע שאת הכרטיס לוומבלי באיירן תשיג גם היום. מה הוא עושה, הרי אין לו ימין...ופתאום בסיקלטה אדירה וסיומת פנטסטית, פיצוי על החמצה מרושלת מעמדה הרבה יותר נוחה בפתיחת המשחק...וכמה שהוא התרגש, עוד רגע בכה. רובן נתן היום משחק ענק, איפס את המוח, מסר כמו שצריך. לדעתי הוא ל%E

4. South Boy Member

חזינו היום בטקס העברת השרביט...רק שינערו מהם את תדמית הלוזרים ויביאו את הגביע כבר וזה רשמי.
    אין לי מה להוסיף מעבר למה שאמרו כאן, פשוט לעמוד ולמחוא כפיים, מדהים.

5. GRANDE LAZIO Member

:aaarofl: :aaarofl:

נ.ב
    שוב מברוק סלע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אגב הייתי בכיף זורם עם באיירן עד הסוף אבל מה לעשות שאני מסמפט מזה שנים את ריאל מדריד.. בכל מקרה וואחד גמר נקבל, לא משנה דורטמונד/ריאל.

6. Red47 Member

Bianconeri, באמת שהרגת אותי :aaarofl:

אין מה להגיד, בשער הרביעי פשוט לא האמנתי.. איזה משחק, איזה קבוצה. מדהים..

7. Landon Donovan Member

לפני 4 שנים באיירן הגיעה לקאמפ נואן וחטפה רביעיה, במשחק שהיה הסימן הראשון לתחילתו של שושלת בברצלונה. יהיה סמלי אולי לדבר היום על סוף השושלת ההיא, אבל יהיה הרבה יותר נכון לדבר על שושלת חדשה של באיירן. קבוצה מטורפת עם אולי ההתקפה הכי קטלנית שנראתה באירופה מזה הרבה זמן. מפחיד לחשוב מה יהיה בשנה הבאה כשגצה יצטרף אליה (ואולי לא רק הוא). חאבי מרטינז פשוט מדהים, מצחיק לחשוב על התגובות בתחילת העונה על המחיר המופרז ששולם עליו.

בארסה לא היתה חלשה באופן יוצא דופן היום. זאת בדיוק היתה היכולת שלה במשחק הראשון מול מילאן, מול פ.ס.ז'., מול ריאל. באיירן פשוט קבוצה ברמה אחת מעל שידעה לנצל את זה. ה4-0 על מילאן הוא שזה שיוצא מן הכלל העונה.

מישהו זוכר אי פעם ששופט רחבה ביצע את תפקידו? עוד הופעה בזיונית של השופטים. לשם שינוי הטעויות התקזזו, אבל אי אפשר להמשיך להתעלם משיפוט הנוראי השנה. זה נהיה מגוחך.

8. South Boy Member

אה ואם שכחתי להוסיף
    מרטינז - אין לי מילים, צ'אבי אלונסו הבא של הכדורגל.

9. Der Rotbart Member

התחושה שלי שאין להם תפקיד, ואם יש הם לא יודעים מהו. והאמת היא כאשר יכניסו טכנולוגיית קו שער לדעתי הם יעלמו בכלל.

10. alexshw Member

אבל טכנולוגיית קו השער אמורה רק לפעול במקרי מחלוקת שהכדור עבר או לא עבר את קו השער.
    בסך הכל יש מעט מחלוקות מהסוג הזה.

11. אלי מתחן Member

מדהים. אין לי מילה אחרת.
    חבל לי שאם נצליח לעבור את דורטמונד, עד שנגיע לגמר הצ'מפיונס נצטרך להתמודד מול אחת הקבוצות הכי טובות שראיתי בחיי. כל קבוצה שמגיעה מול באיירן פשוט לא מסוגלת לעשות כלום מול הדבר הזה, ואין פה עניין של תוצאה לא משקפת, כמה שערים אחרי איזה בליץ קצר, שערים במתפרצות, ברצלונה פשוט לא עשתה כלום, כמו יובנטוס, כמו ארסנל, כמו סיטי בשנה שעברה.
    מה שבאמת הדהים אותי במשחק של באיירן, שהם מצליחים להתקדם כמעט בכל מסירה. מצד אחד הולכים קדימה כמעט כל הזמן ומנגד זה לא מתבטא באיבודי כדור.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה רצינית?

אני דווקא רוצה לציין את השיפוט לטובה,וחכו רגע לפני שאתם קופצים,
    אני יודע שהוא לא שרק לשני פנדלים(ממש לא ברורים) ולא שרק על עבירה ברורה(איזה מהלך כדורסל נהדר של באיירן) אבל בכל זאת - השיפוט היום לדעתי היה נהדר,בעיקר מנקודה אחת - אין התייחסות לנפילות סתמיות.
    רובן נופל? אין פאול סאנצ'ז צולל? אין פאול ריברי שולח ידיים למעלה ונופל? שיקום מהר
    לא התרגש לא מהנפילות האלה ולא מאלה,כדרוגל זה משחק לגברים ולא לנמושות,ואם יהיו יותר שופטים שלא יתרגשו מנפילות(גם לא יוציאו צהובים,פשוט שלא יגיבו) אז גם יהיו פחות נפילות.

כדורגל? מה אפשר להגיד שלא אמרו? באיירן מוכיחה כמה היא טובה, טוב ברמה אחת מארסנל ברמה אחת מיובנטוס וגם ברמה אחת מברצלונה,שוב פעם היינקס מוכיח שכשהוא אומר שהוא לומד קבוצה הוא יודע מה הוא אומר,הירידה שלו לפרטים,ורואים את זה בתנועה בלי כדור של הקבוצה שלו,בסגירות,בצמצום רווחים,ביציאה החזקה,במשחק הפיזי,באיירן מתאימה את הסגנון שלה לטקטיקה של היריבה,ראינו את זה נגד יובנטוס בלחץ האדיר על כל השדה אבל בעיקר בנטרול הבלמים ופירלו,היום ראינו את זה בעיקר בחניקת האמצע ולחץ באגפים.
    אני עוד לא מכתיר אף אחד,ואם יש מישהי שיכולה לעשות משהו זה ברצלונה,ואם יש מקום שזה יכול לקרות זה בליגת האלופות,לא שאני מאמין גדול אבל איך אומרים? never say never
    עד עכשיו הכדורגל הגרמני היה תמיד הטוב ביותר(לטמעי מאז 2006) אבל גרמניה תמיד ידעה לבוא ולבעוט בדלי,גם באלופות באיירן תמיד ידעה למעוד ולצאת לוזרית
    גם הפעם? או ששוויני הלוזר הנצחי סוף סוף יגיע לתהילה?

13. בונקר מפואר Member

לא הייתי לחוץ ככה לפני משחק מאז הגומלין של החצי מול ריאל בעונה שעברה. אפילו פחדתי שנפסיד ושהסיפור שלנו נגמר כבר הערב. ואז אני רואה את מולר נוגח את הכדור פנימה (איש של מאני טיים!) והתחלתי להאמין... האמנתי, והשאר היסטוריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/13
  14. Der Rotbart Member

אני מסכים, אבל כל רעיון שופטי הקו עלה בעיקר בגלל ביקורת על כדורים שעברו/לא עברו את הקו ובפועל אני לא רואה אותם עושים משהו אחר; הם תמיד נראים נבוכים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. alexshw Member

נכון, אבל התפקיד של שופטי רחבה לשמש עיניים נוספות לשופט ראשי לכל מה שקורה ברחבה.
    ולא רק לקבוע אם הכדור עבר את הקו או לא וגם בזה הם נכשלים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בקיצור תיירים שעושים סיבוב בעוד יעד אירופאי על חשבון הבית.