חשד: משחק מכור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י gustavo_broccoli, ‏12/10/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מת על זה,איך שיש רק חשד קל למשחק מכור פתאום אנשים נהיים פראנואידים וכל משחק נראה מכור.
    ואיגור - מה רע שהמשחק מכור?העיקר שאנשים נהנו?באמת התכוונת לזה?

2. f-side Member

קצת מוזר בעיניי.... פשוט לקבוצות כמו ליברפול וצלסי יש לא מעט כסף בעצמן... גם לשחקנים יש לא מעט הכנסות... ולהיסתכן בחיי דבש כאלה בגלל סכום כזה או אחר פשוט יהיה טיפשות מבחינתם... ואצלהם המושג הזה לא קיים כי מקצועיות שולטת.

3. שער 7 Member

וכשקבוצה קזחית מנצחת בבלגרד זה לא מכור? (זה לא קרה עדיין אבל אתם יודעים את ההשוואה בין הקבוצות הישראליות לקבוצות מקזחסטאן ודומיהן)
    כשמכבי חיפה פותחת ת'רגליים תוך רבע שעה ומקבלת 3 ואח"כ כובשת 4 אז היא מכרה את הרבע שעה הראשונה?
    כש"גטבורג המפוארת עם 2 גביעי אופ"א ביד" מפסידה להפועל תל אביב אז היא מכרה את המשחק?
    למה הפסד לקבוצה גדולה יותר היה מתקבל על הדעת?
    כשנתניה מפסידה להפועל ת"א אז היא מכרה את המשחק, וכשהיא מפסידה למכבי חיפה כולם אומרים "פערי הרמות ברורים".

4. FC_Bayern Member

היה לי ברור וחשוד כשצפיתי במשחק ההוא בין ליברפול וצ'לסי. הטעויות בהגנה היו פשוט חובבניות מדיי לקבוצות בסדר גודל שלהן כדי שזה יהיה אמיתי.
    חבל, שני מועדונים כ"כ בכירים הורסים את הכדורגל בשביל עוד כמה יורו כדי לסגור חובות.

5. דנידין Member

זה עדיין על תקן חשד בלבד אתה יודע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/10/09
  6. אלי מתחן Member

תן לי שם של שחקן שמכר את המשחק, כי סביר להניח שלא כולם מכרו אותו ויש כאלה עם יושר עדיין.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

אני מנסה להבין מי עסק במכירה. הכדורגלנים המיליונרים של צ'לסי, שנקלעה לפיגור שסיכן את מקומה בשלב הבא, או הכדורגלנים המיליונרים של ליברפול, שעלו ליתרון שקירב אותם לשלב הבא. אה, בעצם, ההוראה הגיעה מהבעלים - וכמובן שהשחקנים מיהרו להיענות. אוי, באמת.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה הכי גרוע בטח היה איזה שחקן מאחד הקבוצות שהיה מעורב בהימורים והוא מכר את המשחק,בתכלס..אם היינו מהמרים הייתי שם כסף שלא היה כלום(מקסימום הייתי מפסיד ומוכר משחק במפגש הבא של אייסוקר).

9. FC_Bayern Member

ג'ו קול - אמנם שמות של שחקנים ספציפית אני לא יכול לתת לך כי בכל זאת המשחק היה מזמן, ולא שמתי לב מי בדיוק עשה את הטעויות, אבל בחייאת, 4-4 בין לירפול לצ'לסי במעמד כזה בליגת האלופות? אנחנו מדברים על 2 מההגנות היותר טובות שיש לכדורגל העולמי להציע. נראה לך כמו תסריט הגיוני? נראה לך שדווקא במשחק הזה שהובקעו בו 8 שערים יהיו כמויות הימורים חריגות..?

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבוא בדיעבד ולומר "היי, היו שמונה שערים במשחק, זה בטח מכור" זה לא רציני ובטח לא מהווה הוכחה לשום דבר. יש חקירה, נראה מה יהיו התוצאות שלה. כל כך ישראלי לתת פסק דין מראש...

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בערך כמו להגיד.. הסיכוי לזכות בלוטו הוא כלכך קטן שאף אחד לא יכול לזכות....
    עובדה - אנשים זוכים בלוטו.. או שבעצם... גם זה מכור.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו כבר את ליברפול-צ'לסי. הודיעו די מהר שהמשחק ההוא סתם עלה כהשערה שכבר הוספקה להיות מופרכת, והוא לא אחד מ-40 המשחקים שנחקרים על-ידי אופ"א. התקשורת (בכל העולם) שמטה את העובדה הזאת כדי שהכותרת תהיה מפוצצת יותר.

מדובר בעיקר במשחקים זניחים במוקדמות של גביע אופ"א וליגת האלופות. משחקים שאין בהם הרבה עיניים של התקשורת, בין קבוצות לא מוכרות שהמהמרים יוכלו לעשות עליהן קופה די בקלות. שחקנים/מאמנים/בעלים שעושים מיליונים קשה לשחד, שחקנים/מאמנים/בעלים של סגנית אלופת בלרוס קצת יותר קל.
    בבלגיה למשל נבהלו מהשמועה שרצה על קבוצה בלגית שמעורבת בעניין וחשבו כבר על תסריטים בהם אנדרלכט, ברוז' או סטנדרד ליאז' מורחקות מאירופה. בסוף מתברר שיש חקירה לגבי משחק של איזו קבוצת תחתית בלגית שזכתה לפני כמה שנים בגביע או משהו כזה, והפסידה/ניצחה במשחק מוקדמות גביע אופ"א נגד קבוצה X ממזרח היבשת. סיפור אמיתי. אז לא, זה לא משהו שיירד מהכותרות, כי כמה קבוצות הולכות להיזרק ממפעלים אירופיים לכמה שנים, אבל לפי מה שהבנתי מדובר בעיקר קבוצות לא מוכרות.

לכו תדעו, אולי יש שם קבוצה בינונית/כמעט גדולה שמעורבת בעניין. אז באמת יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/10/09
  13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. אלי מתחן Member

http://www.youtube.com/watch?v=G8RU8RVT880&feature=related

בבקשה, תן לי שחקן אחד שמכר.
    אתה יודע איזה קשה לתאם מכירה בין ההגנה להתקפה? נגיד שפטר צ'ך מכר, מי יכול להבטיח לו שדרוגבה לא, ואם גם דרוגבה אז אולי למפארד פתאום יכבוש.

15. FC_Bayern Member

עדיין, אין שום סיבה שתהיה כמות הימורים חריגה במשחק הזה (לעומת משחקים אחרים בין אותן קבוצות), ודווקא בו הובקעו 8 שערים.

בסדר, לא מתכוון להתווכח יותר מזה. אני מאמין שמשהו היה לא כשר במשחק הזה. אם אתם חושבים אחרת, זה בסדר.