חשש כבד להתפרצות שפעת העופות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alexander Hleb, ‏16/3/06.

1. FelaKaT Member

אין לך מושג על מה אתה מדבר, אין שום יסורים בשחיטה ולרוב החיה אפילו לא מרגישה שאין לה ראש והיא ממשיכה להתהלך כרגיל(בעיקר העופות).

קודם כל אני חייב לציין שההומור שלך שואף ל0 עד כדי כך שהכלב מהתוכנית "רצועה" יכול ללגלג על הבדיחות שלך.

לאף אחד אין באמת מושג כמה נפשות לקחה עימה מחלת הסארס מתושבי סין מאחר וסין הודתה שהיא זייפה והורידה את מספר ההרוגים וכתוצאה מכך פוטרו פקידים בכירים ושר הבריאות.

לבינתיים אין מה לחשוש מהמחלה הזאת מאחר והיא לא מפותחת מספיק בכדי לעבור מאדם לאדם, אך כאשר היא תתפתח אז אנחנו נהיה בצרות.

2. Robin Member

גם לא כל מי שבא במגע עם עוף נגוע נדבק במחלה...

בכל מקרה, מידע אפשר למצוא פה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/06
  3. ליהי Member

סארדוניק, זה לא משנה במה הסינים הודו או לא בדיעבד, מה שמשנה הוא הנתונים הסטטיסטים שהם הביאו. ואלו היו המספרים.

באשר לחוש ההומור שלי - אתה השילוב המוחץ של אוהד בית"ר האוחז בדיקציה של מחדד ורהיטות כמעט זהה. הרשה לי שלא לקחת את ביקורות התרבות שלך יותר מידי ברצינות.

4. FelaKaT Member

בוודאי שזה משנה, אלא אם כן את רוצה להמשיך להתכחש לאמת ולזרוק את המספרים המוטעים שלך באוויר.
    המספרים שאני מצאתי מדברים על יותר ממאות של הרוגים מתוך אלפים שנדבקו במחלה, בסה"כ ההפרש עומד על יותר מפי 30 ממה שהבאת.

אל תדאגי, לא ציפיתי ממך למשהו אחר. אחרי זה אומרים על אוהדי בית"ר שהם גזענים...

5. Robin Member

דוקא לא, אלו לא היו המספרים, מסתבר שזכרונך הטעה אותך

בכל מקרה אני דוקא כן מחבב את ההומור שלך חוץ מבהודעה האחרונה (דיקציה של מחדד?)

6. ליהי Member

לא אמרתי שאתה גזען, אמרתי שאתה טיפש. זה שונה לחלוטין.

מכל מקום, חזרה לנושא - הנקודה שלי הייתה שהסארס עשתה הד יותר ממה שהיה ראוי שתעשה. יכול להיות שטעיתי במספרים (הסתמכתי על הזיכרון שלי. אני מצביעה עלה ירוק. עשה לבד את החישוב), אני עדיין עומדת מאחורי הדברים שלי. גם בנוגע לההערה עליך מלמעלה, אגב.

7. FelaKaT Member

כבר אמרתי את זה לחלק מהאנשים פה:אל תפילי את הבעיות של עצמך על אחרים.
    בכל אופן אין לי מושג מאיפה הקרצת את זה:
    "לא אמרתי שאתה גזען," מאחר ואני בכלל לא טענתי את זה, אני טענתי שאת זאת הגזענית מבין שנינו.

"סימני המחלה
    המחלה נקראה בשם סארס (SARS) שמתאפיינת בתסמונת נשימתית חמורה.
    ארגון הבריאות העולמי*, שעוקב אחר כל הידוע לגבי מחלה זו, דיווח על 7761 חולים, 623 מהם נפטרו. "
    אין לי בעיה שתמשיכי לעמוד מאחורי הדברים שלך, זה רק יצדיק את הסטיגמה על הבלונדיניות ויוציא את הבורות שלך לעולם.

אגב, עצם הוויכוח שלי היה על המשפט הנ"ל:
    למה לעשות משפעת העופות מינימום סארס כל עוד היא לא יכולה לעבור בין בני האדם?

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תשמע, אתה לא בהכרח טועה, לפחות לא בנקודת הזמן הנוכחית, אבל...
    ברגע שאדם ילקה במחלה וידביק אנשים אחרים התוצאות יכולות להיות הרסניות , אפילו יותר חמורות מהסארס שכן התופעה היא כלל עולמית.
    הדבר הכי מסוכן שהרופאים עדיין לא מצאו תרופה לוירוס, בקיצור התפשטות התופעה יכולה לגרום נזק קולוסומי ובלתי הפיך.

אבל כל עוד זה לא המצב אפשר להיות רגועים, אבל בהחלט כמו שליהי אמרה אסור לזלזל בשפעת העופות ולהתייחס אליה לפחות כמו לסארס!

9. FelaKaT Member

בהחלט, אבל כל עוד המוטציה לא התפתחה מספיק ואין ביכולתה לעבור מאיש לרעהו, אין מקום לדאגה.
    יהיה מגוחך להשוות את שפעת העופות עכשיו לסארס ולכנות אותה כמגפה אנדרייט כל עוד היא לא הוכחה כקטלנית.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קח משהו לחיים, תמיד תיקח את האופציה הכי חמורה שיש ככה תהיה מוכן לכל תסריט אפשרי.

11. Melixon 15 Member

הוא צודק אבל, כרגע אין צורך להכניס אנשים לפאניקה.

12. FelaKaT Member

זאת הסתכלות מאוד צרה, כי ככה האדם חי ללא שום תקווה וכבר משלים עם המקרה הכי קשה שיכול להיות.
    אם אתה רוצה לחיות ככה, שיבושם לך, אני מעדיף להסתכל לפעמים גם על חצי הכוס המלאה.

אגב, במחלה בכל העולם חלו רק כ200 אנשים, נתון זה מוכיח עד כמה ההשוואה של המגיפה הזאת למגיפת הסארס מגוחכת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/3/06
  13. ליהי Member

אנשים מתו מהמחלה הזאת, כך שמגוחכת היא לא. הדבר היחידי שמגוחך פה הוא אתה, וגם זה עשוי להעליב את ציבור כל האנשים המגוחכים בעולם. שפעת העופות היא מחלה מסוכנת, נקודה. מסוכנת יותר ממה שעושים ממנה, נקודה. זאת דעתי. אם יש לך בעיה איתה, אתה מוזמן לעשות מה שאוהדי בית"ר יודעים לעשות כל כך טוב - לגרד בפדחתך, אח"כ קצת בישבן, לספור עד 10, אם האינטיליגנציה שלך מאפשרת זאת (ואני בספק עצום לגבי כך), וללכת לדרכך. באמת שמתחת לכבודי להמשיך וללהג בכל הנוגע אליך.

נ.ב - אל תבלבל זאת עם גזענות. כל מקרה לגופו. העובדה שאתה מממש את כל הסטיגמות האפשריות, זה כבר דבר אחר לגמרי.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשאלו, השפעת שבה היה נגוע החתול של חבר שלי עברה מוטציה.
    כעת הוא נראה כך:
    http://img2.tapuz.co.il/Love/images/3541832.Xxx

הסממן המרכזי למחלה כעת הוא הנחיית שעשועונים כושלים בכיכוב שחקני עבר משופשפים (ואיריס קול).

15. FelaKaT Member

אף אחד לא אמר שהמחלה הזאת מגוחכת, לכן ההדבר היחידי שמגוחך פה הן ההודעות שלך.
    אבל אם את רוצה, אני אמשיך בקו שלך:

אני מעדיף להעליב את ציבור המגוחכים מאשר לתת תיגר לכריסטין מהדוגמניות.
    אני מעדיף להיקרא ע"י טיפשה מגוחך מאשר להוכיח את עצמי כטיפש.

אוקיי, כבר יש התקדמות. התקדמות קטנה, אך גם זה משהו.
    שפעת העופות היא מחלה מסוכנת. היא אף תהיה מסוכנת יותר במידה והמוטציה שלה תתפתח ותוכל לעבור בין בני האדם, אבל להשוות בינה לבין הסארס זה פשוט בורות לשמה.

מצטער להיות זה שמעדכן את האינטלגצייה הגבוהה שלך שקרוב לודאי ניזונה מסם כל שהוא(עלה ירוק אחרי הכל), אבל היחידי מבין שנינו שממש סטיגמות כל שהן זאת את, ומגיע לך כל הכבוד על כך שאת עקבית בכך.
    אין לי שום ספק שאם תמשיכי בדרכך קהילת הבלונדיניות תהיה מאוד גאה בך.