חשש כבד להתפרצות שפעת העופות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alexander Hleb, ‏16/3/06.

1. ליהי Member

בו-הו, בדיחות על בלונדיניות. שלום אסייג איז אין דה האוס, אנד בויי, הי איז און פאקינג פייר!

זה כל מה שיש לך? העובדה שאני בלונדינית בתוספת המפלגה אליה אני מצביעה? לא, רגע, יש לי משהו יותר טוב - בדיחות על כריסטין מ"הדוגמניות". לא...שניה אחת, גם בזה השתמשת כבר.

התותחים הכבדים שלך כוללים ניבולי פה והרצת בדיחות שאפילו ננסי ברנדס לא היה מוציא מארכיון ערוץ 11 כדי להוכיח את טענותיך הכל כך משעממות, משמימות וחסרות פואנטה. דעתי היא ששפעת העופות מסוכנת כמו הסארס. למה זה כל כך מפריע לך? האם אתה נצר לשושלת תרנגולות? הרי אני לא עושה פיאסטה מן העובדה שאתה מראה בקיאות של חסה רקובה בדיון על פוליטיקה, ופשוט שותקת. אני מציעה גם לך לעשות את אותו הדבר כשזה מגיע להודעות שלי.

לא נאה בעיניך השכנה החדשה-ישנה? נואו ביגי. אל תגיב.

נ.ב
    "...להיות מי שמעדכן את האינטיליגנציה הגבוהה שלך".
    אינטיליגנציה אפשר לעדכן? וואלה? אפגרייד וכאלה? אתה מודע לכך שמבחינה לשונית, תחבירית וביצועית זה קביל בערך כמו משחק של בית"ר בלי 15 אוהדים עצורים?
    מסתבר שלא.

אל תטרח לענות. זה מתחיל לשעמם ולייגע אותי, ונדמה שכבר שכחתי על מה דיברנו פה. הא, כן. שפעת העופות. אולי עדיף שתדבק לנושא ותעזוב אותי במנוחה, באמא'שך. בתודה מראש, ההנהלה.

2. FelaKaT Member

אני, בניגוד אלייך לא מתבייש להודות בטעויות שלי ובמידה והיית מעמידה אותי על טעות כל שהיא לא הייתי חושש להגיד טעיתי, אחרי הכל מטעויות לומדים.

אני אשמח אפילו אם תצטרפי לדיון בפוליטיקה ותלמדי אותי על כוונותיה של איראן(למרות שאני חושב שאני מתעדכן קצת יותר ממך ממה שמתרחש שם), ותלמדי גם את שר הביטחון שלנו דבר מה, אחרי הכל זה הוא שרמז שישראל לא תחשוש לתקוף. אחרי הוא זה הוא שכעס ביחד עם אולמרט על בוגי על ההרצאה האחרונה שלו בארה"ב שנתנו כנראה אינפורמציה חשובה לגורמים לא רצויים, אבל עזבי, חבל על הוויכוח הרי את תעמדי מאחורי הדיעה שלך גם אם העולם ייחרב.

הוריי לימדו אותי דבר חשוב:"כאשר אתה מתווכח עם טיפש, תוודא שהוא לא עושה את אותו הדבר".
    אני פורש.

אם את כל כך חוששת משפעת העופות אז תיכנסי להסגר, אל תאכלי עופות והכי חשוב אל תכניסי לפאניקה אנשים אחרים כשאין צורך.

תודה.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי בדיחה ממש טובה על בלונדיניות.

למנהלת היו שלוש מזכירות - ג'ינג'ית, ברונטית ובלונדינית. יום אחד אומרת המנהלת למזכירות - אני הולכת לאיזה שעתיים, תשגיחו פה כשאני לא נמצאת.
    איך שהיא יוצאת, מחליטות המזכירות לחתוך קצת וללכת לבלות. הג'ינג'ית הלכה לשופינג, הברונטית לים והבלונדינית חזרה הביתה לנוח. כשהיא נכנסת הביתה, היא שומעת גניחות מחדר השינה, מציצה פנימה ורואה את בעלה במיטה עם המנהלת. היא חוזרת למשרד יחד עם שאר המזכירות כאילו כלום.
    יום אחרי המנהלת אומרת אותו דבר, הברונטית והג'ינג'ית כבר בדרך החוצה כשהן קולטות שהבלונדינית נשארת במשרד. הן שואלות אותה "למה את לא יוצאת גם כן?", אז היא עונה להן "מה אתן דפוקות? אתמול כמעט נתפסתי!"

וברצינות, על מה הויכוח פה? עשיתם לי חשק לננדוס... או לפחות כנפיים בדיקסי....

4. Alexander Hleb Member

השפעת לידיעתכם התפשטה לעוד קיבוצים באיזור וגם שם יהיה הסגר וישחטו עופות.

5. Melixon 15 Member

ראיתם מה הולך ברשות הפלסטינית?! הם פשוט שמו את כל התרנגולות שיש חשש שהם חולות בגומה ענקית כזאת,
    באו עם טרקטור וקברו אותם בחול שהם עוד חיות.. :aaarofl: :aaarofl:
    נשמע נשמע עצוב אבל זה הורס מצחוק חחח

6. Alexander Hleb Member

נו חיות...
    ואני לא מדבר על התרנגולים.

7. Riki Member

מה מצחיק בזה ? חולני.